Рицарки на Бялото кантарче 24.03.2008 - 30.03.2008

  • 19 122
  • 567
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 487
   Аз се радвах , като завършвах, Били . Не ми бяха хубави ония години , но не заради училището. Не искам да се връщат / ама то и да исках/ Mr. Green Иначе роклята за бала сама си я уших. Сега за щерката не посмях Laughing

  Не мога още да я разбера моята радва ли се или не. Май чувствата са смесени.

  Ще кандидатстава , ама първо да завърши  ooooh!

  А за вечери не ми говорете  Naughty , че каквато манджа под диктовката на едно дяволче съм сготвила  Confused

  Аз няма да бягам.  Laughing Ще полегна , че сега и глава ме заболя ooooh! Днес дали ще спра да се оплаквам  newsm78

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 15:15 от Айя

# 526
  • Мнения: 4 447
Пък аз уших тоалета за бала на сестра си! Изненадах ли ви? И не беше много отдавна сякаш...
Скрита лимонка  Laughing

# 527
  • Мнения: 2 331
Ако още ти е воден денят, Айче, няма да спреш да се оплакваш! Hug
Какви са тез умения от вас Shocked аз съм яко вързана в ръцете за шиене.Ама мога да плетааааа smile3521 smile3534
Камъче, съвсем се обърках.Големият ти син е кандидат-гимназист?А ти за какви египтяни се готвиш? newsm78 Пяна,А?  Whistling А той колко е голям?
Айче, ми те завършиха, бе!Април месец е почти.Или пак ми е бедна фантазията? newsm78 Не са ли почти оформени вече?
аз си мислех, че не съм толкова нова сред вас, пък то...хич не съм наясно с темите...
Цялото домочадие спи.И мъжът ми.Уж легна до Митко, че да заспи по-бързо детето, пък те и двамата отнесли.Малката и тя дремоли тука-пък аз и тракам с клавиши Embarassed Та, взех си душ, теглих и по една лицева маска и почистване...Мммммммммммм, много гот...Сега, ако остане време и да легна... Whistling

ПП:Права си, Пиле, май си е до деца, а не до поколение. Peace

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 15:29 от Били хлапето

# 528
  • Мнения: 4 447
на сватба ще ходя, Били. Пък още не се глася - коронния номер ми е в последния момент да спретвам всичко.  Laughing На тази тема точно вчера се хилих с майка ми - спомнихме си сватбата на братовчед ми и как се стягахме в последния момент...., как се хилехме, коя ще е отляво, коя от дясно, че да не се разпори ципа на полата, която току-що бях довършила....
Нямам нерви да се занимавам вече с такива неща.  Но като опре ножа до кокал - вадя машината. Laughing

Майче, как започна твоята седмица?  bouquet
Ей това е, появя ли се и всички изчезват нанякъде. Само Айчето спи пред компютъра и си лекува главобола

# 529
  • Мнения: 4 116
Що да изчезват всимки, бре. Аз съм тука   Mr. Green и мога да шия  Joy сега даже мисля нещо да скалъпя, поличка ... само плат да си избера.
Кафенце кой ще пийне с мене?

# 530
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Кое е това Капучино, дето все ни чете, а не смее да се представи Laughing Я веднага слизай долу Mr. Green
.....

То ни е от фен клуба, заедно с Труди и другите да не ги изброявам......... Писа ми на лични, че нямало да пише, само ще чете......

Иначе мерси за превода.  Heart Eyes Отивам да се мъча с моя гимназиален руски  Sunglasses

Танче, да си починеш и заради мене.  Пък тоалета може и от там да си го вземеш. Гърците имат хубави дрехи и от всички размери....

  Whistling Айче, пък как ухае......  devil


аз си мислех, че не съм толкова нова сред вас, пък то...хич не съм наясно с темите...


Били, повечето теми са от личните срещи, не са от форума....

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 16:39 от Арбанашка кокона

# 531
  • Мнения: 2 331
Били, повечето теми са от личните срещи, не са от форума....
Ааааааааааа, сечено ми правите, значи! Mr. Green Ще кацна аз на следващата среща, че да съм в час! Hug Мечтиииииииииииии Whistling
Камъче, сега пък ти изчезна!Гоним се из форума, май!
Аз успях да изгледам филмче.Моите мъже са много заспали #Crazy Как ще спят довечера Thinking

# 532
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Ааааааааааа, сечено ми правите, значи! Mr. Green Ще кацна аз на следващата среща, че да съм в час! Hug Мечтиииииииииииии Whistling
Joy Joy Joy Абе то и Ванчето беше, ама още пита  какво и що  Whistling

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 17:06 от Арбанашка кокона

# 533
  • Мнения: 2 331
Пък аз каквато съм заспала-все недочула и недоразбрала ooooh! Whistling За смях ще стана hahaha Joy Сто процента съм по-зле от Ванчето.Ама я няма и тя да каже Thinking
Мариетка, здрава ли си? Hug
Теди мина, кафе предложи, пък никаква не го сервира. Crossing Arms

# 534
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Сто процента съм по-зле от Ванчето......

Ванчето си е добре, ама  е доста придружена  Wink




До сега ровя в едни руски сайтове, леле къде се забих  ooooh!.
От НВД диети се споменава само Аткинс и Кремълската, а по техните форуми не видях до сега Дюкан, а обикновенно те са тези дето ни изпреварват. И май повече го удрят направо на пластична хирургия..... Thinking

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 17:45 от Арбанашка кокона

# 535
  • Мнения: 2 487
   Аз съм подремнала. Вече не ме боли глава и все пак ще ходя на разходка.Добре че има , кой да ми уйдисва на акъла. И забележете моля  Naughty все още съм водна и даже не съм гладна. В момента  Mr. Green

# 536
  • Мнения: 2 331
 Joy Joy Joy Че си и тактична, Дани!И аз съм "придружена" Joy , ама не ми е там проблемът..."Ветрооооооооовееееееее, гонят се..." в главата ми млада........... Joy
Приятна разходка на Айя! Hug
Махам се, че изпростях! hahaha Whistling

# 537
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
Мадам дьо Кокон, те рускините винаги са били по лесното. Да се изФърля аз, дето не обичам обобщенията на голо... Всъщност, и българките, дето направо на пластична хирургия отиват, не са малко вече. Въпрос на стандарт е това, ако питаш мене. Били, добре дошла в клуба  bowuu
Айче, направо ти се чудя с тоя воден ден - стискам палци да устискаш.  Praynig
Аз не знам кое кафе пия, ще ходя да се трудя - ако има кой да ме закара на работа... Ще почна по-късно, стискайте палци да наваксам, че имам фиксирано време за последните 2-ма клиенти... шантава работа.  ooooh! Crazy

# 538
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Ванчето беше придружена от двете си деца и мъжа на срещата, така че това имах предвид. Затова не можа много да ни схване приказките. Обаче доста често си наваксваме после на кафе....

Айче и аз още съм на вода, ама не ми пречи, залисвам се с разни работи и то почти стана време да си лягаме......

Мила  Hug.

# 539
  • Мнения: 2 487
   

 то почти стана време да си лягаме......



   Ама аз сега станАх Laughing

   Миле , водния ден е подготовка за чисто новичкия режим , дето ще го подхващам утре  Laughing И заради случайното ми попадане в обсега на един фотоапарат вчера  ooooh!

  На кафетата и аз им изтървах бройката. Ама последните са безкофеинови  Laughing

  Хайде изчезвам. Няма време да си оправям нескопосания цитат  Laughing

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 18:28 от Айя

Общи условия

Активация на акаунт