Рицарки на Бялото кантарче 24.03.2008 - 30.03.2008

  • 19 139
  • 567
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 487
   И аз в защита на черния чай с мляко. Laughing

   Само това не съм пила днес  Mr. Green

  Даниелке , не ми се кълчи , ами кажи не си ли гладна.Само аз ли съм такава лакомия newsm78

  Поне да бях отишла на разходка с татито и Хънче. Пък аз си останах в къщи да си изпратя момчето и сега , не стига , че гладна , ами и самотна  Cry

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 13:53 от Айя

# 511
  • Мнения: 1 279
 Hug
Жива съм, здрава съм....
Утре вечерта отблъскваме семейно за Търговище...
А на другата сутрин за Берковица...
Една седмица почивка на балкан...
Изчака ми се чакалото вече...

# 512
  • Мнения: 2 487

   Танюш , ти кога отлиташ при камилите? Стегна ли тоалета  Laughing

# 513
  • Мнения: 4 447
Айче, водни дни в събота и неделя са обречени на провал. Поне за мен. Чух ви че споменавате луна днес и аз си помислих като вас...ама това са единствените дни, в  които имам време да отделя време за по-специална закуска за домочадието.
Да, режимът трябва да е такъв, че да може да се спазва винаги. И аз като Билито - за мен вечерята е важна - тогава сме цялото семейство, и в по-късните часове оставаме насаме с милото - искам си вечерята значи! Тогава през деня ще внимавам повече.... но в събота и неделя никакви водни, и през седмицата по-скоро ще го ударя на "само вечеря" отколкото ядене до 16 -17-18 часа.
Иначе ще е временно, и няма да ми е приятно. Ще се чувствам ощетена....
Чая с мляко го нищехме преди сто лета. 1 л. прясно мляко +100мл запарка от черен чай. Това беше рецептата за красота на ... newsm78, не помня вече.
Пробвах, никак не е лошо. Бях го позабравила. Благодаря за припомнянето. Hug

# 514
  • Мнения: 4 447
Айче, по Великден. Няма тоалет, няма обувки, няма си нищо той. И е дебел, много дебел. Като за 100 камили.
 Hug
Преди това отпътувам за Гръцко, да си почина с цялата фирма, че много сме работили, и сме сизаслужили. Най тъпото ще се получи, като легна да спя и проспа цялата почивка. И тогава ще се питам, нямах ли си легло у дома, че отидох да спя чак там? Ами...отговорът е...нямам си, още.... Cry Мразя майстори. Много мразя ремонти....
 
Айя,
А вие? Готови ли сте?
Ще купувате или ще шиете? Ти си майсторче, може и да шиеш!
Не ми се купува много официално облекло на мен. Искам си елегантна ежедневна дреха. Хич не си представям да забия 100-ци левове завинаги в гардероба. И настроението не ми е толкова ...официално. С тези кила как ще изкарам на токове 5-6-7 часа.
И сега да ви кажа - купих си ботушки. Летни. По-скоро пролетно есенни, с дупчици. Много са сладки. И модерни. Май все пак се обичам  Blush

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 14:10 от камъче

# 515
  • Мнения: 2 487
   
Айче, по Великден. Няма тоалет, няма обувки, няма си нищо той. И е дебел, много дебел. Като за 100 камили.
 Hug

 
    Ох , милото ми то  spoko Не плачи , поне камиларите ще те харесат Peace То и гърците ще те харесат Laughing

   Сега сериозно Naughty Имаш още месец време. Стегни се и направи нещо , поне да се чувстваш по-леко. Hug
   Ако почакаш мъничко , ще видиш , че и аз те обичам  Hug

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 14:18 от Айя

# 516
  • Мнения: 4 447
Добра среща, Пиле! Hug
На работа ли си? И аз така. Laughing
Айя, объркала си си лентичката - 39!!!!

# 517
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
[ и в по-късните часове оставаме насаме с милото - искам си вечерята значи!
И аз така
Камъче  Hug как е Митко ? Имате ли резултати от 23 ?
И честит ти ботушки . А за дрешката си права - най- важното е да се чувстваш себе си  Peace Heart Eyes
Голди  Hug И заради мен да си починеш

# 518
  • Мнения: 4 447
Аз знам, Айче!  Hug Hug Hug
Кажи за щерката де, какво иска. Да помагаме? Ще го направя с удоволствие.  bouquet

# 519
  • Мнения: 4 447
Роси, на 18 резултати. Не храня надежди някакви, Има много хубави училища, в които ще получи добро образование и без да плащаш. Мненията са противоречиви.
А на мен ми писнА!
И на него. И го мързи..

# 520
  • Мнения: 2 487

     

Айя, объркала си си лентичката - 39!!!!

   Страх ме е от Пилето, бе. Ще бие  Mr. Green

# 521
  • Мнения: 2 331
Ух, сега като пак си говорите за балове да споделя-хич не разбирах майка ми, която се беше втрещила около подготовки, тоалети, гости...Аз исках да съм с "нормални" дрехи-панталон и сако.Бях с пола и горна част, и хич не ми беше удобно.Чувствах се като несебе си.Така си беше.Всички бяха сигурни, че като минат години, ще разбера...не разбрах.Същото се получи и със сватбата.Не исках такова нещо.Исках да се съберем с приятели на пицария и толкова...имахме сватба с булка-стандарт-и младоженец в светлосиво-май пак стандарт...Пак казаха, че след години ще разбера...Още не съм разбрала...Как реагират сега децата ви на баловете?Като мен или като тези от "Такъв е животът"?Гледам как се радват, че завършват!На мен ми беше мъчно...
Камъче -Таня, не знам дали чете, че се мъчих върху въпроса да си махам вечерята.Нищо не стана.По-скоро и аз ще съм само на вечеря, отколкото без...Дали ще се науча някога да си чувам организма какво иска и да му угаждам?Ама наистина организма, а не само рецепторите...Тези няколко дена ми се получават нещата.Пък и Литъл ме поотрезви малко на срещичката и вярно, че като не се вманиачавам нещата си стават от самосебе си.
Аз също обичам мляко с чай и чай с мляко ми е много вкусно.
Голди, хубаво да ви е!

Камъче,кандидатствате ли?Пропуснала съм май!И при вас ли има бал?
Айя, а щерка ти?Ще кандидатства ли?

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 14:43 от Били хлапето

# 522
  • Мнения: 13 837
Здрасти, Танче! Добра да е Laughing
И египтяните ще те харесат, а на бас Mr. Green

За лентичката на Айя отдавна се произнесох, тя ми рече, да си гледам моята Laughing

Голди, приятна почивка! Откога си мечтаеше за нея.

Дани, не я виждам твоята диета в русския форум. Въобще май там няма такова чудо. Те си карат на Кремълската. Тя в общи линии си е точно това.

Нисковъглехидратен е низкоуглеводный  Може би Низкоуглеводное питание/диета???
мазнина = жир Высоко-жировая низкоуглеводная диета????

Высокопротеиновая низкоуглеводная диета е тази на Аткинс????
Пробвай да я потърсиш с помощта на %-те мазнини, протеини и въглехидрати, че не ви ги знам аз.

Били, има деца и деца. Както винаги си е било, всъщност.

Кое е това Капучино, дето все ни чете, а не смее да се представи Laughing Я веднага слизай долу Mr. Green

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 14:47 от птица

# 523
  • Мнения: 2 040
Здравейте  Heart Eyes Hug
при мен цари пълен хаос и лудница  Crazy
в движение съм насам натам по цял ден.
Опитвам се да съм режимна.
От лудница няма време за ядене.
Снощи имах гости и се понапих с бяло вино и позамезих малко - нямам идея колко и дали бях на минус за деня,
но със сигурност не съм била на плюс.
Не съм се мерила.
утре сутрин.
Днес засега съм добре - но също не броя калории - хапвам разни остатъци малки оттук оттам от снощи
и е трудно да му се хване края.
Смятам обае да не изпускам нещата от контрол
 Hug  bouquet

# 524
  • Мнения: 4 447
Били, ще кандидатстваме. Ама за бал ни е раничко. И поне този ми син  никак не вълнува от тоалети , засега.
Виж малкия - купувам пяна за мокър ефект, за иглички. А като по-малък си сваляше тениските през 3-4 часа, че се били намачкали  Shocked.
Да са здрави. Ще купувам пяна, какво да правя  Laughing
Хъфи, здрасти!




Не бягайте, сега се връщам!

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 15:17 от камъче

Общи условия

Активация на акаунт