Козметик - Бургас ??

  • 110 307
  • 520
  •   1
Отговори
# 480
  • Бургас /Център-жк.Изгрев/
  • Мнения: 49
LaDiDa, жива да си! Непременно ще се свържа със салона. Благодаря.  bouquet

# 481
  • Мнения: 3
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали наистина добър професионалист с опит при акне и белези от акне. Решила съм да отида на козметик, но съм толкова наплашена от историите на познати и опита им с некадърници, че не мога да взема решение при кого да отида. Благодаря.

# 482
  • Бургас
  • Мнения: 252
Има ли козметичка, която работи със старата кола маска? Искам за ръце. От другата ми излизат пъпки.

И да похваля Лазер център. Имам три процедури на подмишници и триъгълник и нямат грешка.

# 483
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Аз ползвам козметичка само за да се избавя от наистина силното ми окосмяване по лицето,много мила дама е,за цяло лице,вежди,косми в носа,бакенбарди и уши,мустаци ми взема само 15 лв,работи със стерилизирани инстументи и се намира в новата кооперация до Мак Драйв

# 484
  • Бургас
  • Мнения: 252
Има ли козметичка, която работи със старата кола маска? Искам за ръце. От другата ми излизат пъпки.

И да похваля Лазер център. Имам три процедури на подмишници и триъгълник и нямат грешка.

Понеже не мога да редактирам, се допълвам тук. Питам за тази кола маска, която се дърпа с ръце. И по възможност да е някъде около центъра, Възраждане? Дали са останали такива?

# 485
  • Мнения: 2 487
Аз ходя на коламаска , коятое топла смес и след това с ленти се дърпа . За триъгълника става въпрос . много съм доволна , козметичката ми е в центъра .  Peace

Ходих и на шугаринг - захар , която се хваща с ръце и се слага върху космите и ги изтръгва от корен. Много съм доволна , безболезнено , без зачервявания и пъпки , НО мноооооого продължително . Цели ръце , триъгълник и пидмишници около 3часа и половина . Crossing Arms Crazy Crazy Stop

# 486
  • Мнения: 96
Аз ходя на коламаска , коятое топла смес и след това с ленти се дърпа . За триъгълника става въпрос . много съм доволна , козметичката ми е в центъра .  Peace

Ходих и на шугаринг - захар , която се хваща с ръце и се слага върху космите и ги изтръгва от корен. Много съм доволна , безболезнено , без зачервявания и пъпки , НО мноооооого продължително . Цели ръце , триъгълник и пидмишници около 3часа и половина . Crossing Arms Crazy Crazy Stop
Къде си прави шугаринг и наистина ли няма болка?

# 487
  • Мнения: 2 487
Единствено в Бургас една рускиня работи със захар.  Салонът е Мис Кис до магазина за бельо Есперанса,  който е над Китайския на Гурко.  има табела на улицата и се влиза в тунелчето до магазина.
Аз не усетих болка,  но пък продължителността ме измори.  Crossing Arms

# 488
  • Бургас
  • Мнения: 252
Единствено в Бургас една рускиня работи със захар.  Салонът е Мис Кис до магазина за бельо Есперанса,  който е над Китайския на Гурко.  има табела на улицата и се влиза в тунелчето до магазина.
Аз не усетих болка,  но пък продължителността ме измори.  Crossing Arms
Аз не разбрах къде се намира.  newsm78 Точен адрес? Какви са цените?

# 489
  • Мнения: 2 487
Единствено в Бургас една рускиня работи със захар.  Салонът е Мис Кис до магазина за бельо Есперанса,  който е над Китайския на Гурко.  има табела на улицата и се влиза в тунелчето до магазина.
Аз не усетих болка,  но пък продължителността ме измори.  Crossing Arms
Аз не разбрах къде се намира.  newsm78 Точен адрес? Какви са цените?

Заповядай http://grabo.bg/places/studio-miss-kiss
, аз си бях взела ваучери , но може да видиш и ненамалените цени тук :

http://grabo.bg/burgas/gladka-koja-07fngd

# 490
  • Бургас
  • Мнения: 252
Алетеа, благодаря ти!   bouquet Ще я пробвам тази рускиня! А иначе коя е другата козметичка, при която ходиш?

Аз след седмица две трябва да отида на почистване на лице. Трябва и за това да си избера място. Все още в Бургас не съм ходила на козметик.

# 491
  • Мнения: 2 487
Алетеа, благодаря ти!   bouquet Ще я пробвам тази рускиня! А иначе коя е другата козметичка, при която ходиш?

Аз след седмица две трябва да отида на почистване на лице. Трябва и за това да си избера място. Все още в Бургас не съм ходила на козметик.

За лице не съм ходила и аз никъде през живота си . Страх ме е какво ще ми причини . Crazy
Иначе другата де казва Деси и салонът й е над кафе Карамел , което е срещу Дриймс . Сградата е на два етажа , старичка е , преди имаше булчински рокли , сега мисля че има пак рокли , под нея има магазин за бижута , влиза се в едно тунелче  на първия етаж има ламинати .Дано си ме разбрала . За триъгълник 10 лв ,  ми взима.  Peace

# 492
  • Бургас
  • Мнения: 252

Иначе другата де казва Деси и салонът й е над кафе Карамел , което е срещу Дриймс . Сградата е на два етажа , старичка е , преди имаше булчински рокли , сега мисля че има пак рокли , под нея има магазин за бижута , влиза се в едно тунелче  на първия етаж има ламинати .Дано си ме разбрала . За триъгълник 10 лв ,  ми взима.  Peace
Аз от скоро съм в Бургас и въобще не разбрах кои са тези кафета.  Crazy Малко по-указващо, може ли?  Praynig

# 493
  • Мнения: 2 487
Тръгваш по Александровска само надолу , посока Альоша . Преди да пресечеш главната улица , за да отидеш към Альоша , обръщаш се и зад гърба ти трябва да е Альошата , пред теб ще е Александровска нагоре .  Също така кафе Дриймс на десния ъгъл , до него магазин за обувки и Теленор миля ще беше ,  а магазин Калогера за спални комплекти на левия  ъгъл, а до него магазин за часовници , два магазин за дрехи , като вторият се казва Fuego Fashion .До него има кафе Карамел , до кафето  има бял  жилищен вход със Пвц врата, а до тази врата има още една врата пред която почти винаги има изкаран манекен с дрехи . Влизаш във въпросната (винаги отворена) врата и ще видиш насреща ламинати и паркети , от дясно ще видиш стълби- качваш се , ще видиш първо магазин за рокли , след това след него фризьор, козметик и маникюристка , Там е Деси в средното помещение.
Надявам се да си ме разбрала . Ако не, мога да ти дам телефона й и  да и се обадиш за запазиш часс и тя да ти обясни къде е .

# 494
  • Мнения: 2 838
Тръгваш от БСУ надолу, само да поясня Simple Smile че като четох си представях аз, че тръгвам от гарата  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт