Козметик - Бургас ??

  • 110 268
  • 520
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 14
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали наистина добър професионалист с опит при акне и белези от акне. Решила съм да отида на козметик, но съм толкова наплашена от историите на познати и опита им с некадърници, че не мога да взема решение при кого да отида. Благодаря.
За белезите ще пробвам към 20-ти февруари един уред с фотолампа специална. Аз правих с тази лампа пробно и на 1 пъпка, която имах, за да видя как ще повлияе и тя веднага позасъхна, затова реших да направя курса с лампата за белезите и самото акне от 20-ти февруари почвам и ще ви кажа какъв е резултата. Но преди процедурата трябва да се направи почистване на самото лице. Аз ще ходя на друго място за почистването, защото в този салон с лампата нямат козметик. Тази лампа за белезите се намира в един салон на Македония точно срещу баничките  кооперацията малко по-нагоре.

# 496
  • Мнения: 4 076
Но преди процедурата трябва да се направи почистване на самото лице. Аз ще ходя на друго място за почистването, защото в този салон с лампата нямат козметик. Тази лампа за белезите се намира в един салон на Македония точно срещу баничките  кооперацията малко по-нагоре.
Не съм клиентка,но много харесвам как са почиствани акнеични кожи при Белла,до фризьорския салон на Милен,малко над Математическата гимназия.Ако трябва,ще питам за адреса.Няма рани,възпаления,кожата се успокоява и изчиства.Виждала съм козметичката само веднъж,но ми направи впечатление на спокойна и причтна личност.И при Милен съм ходила на подстригване,но не се харесах.Други пък много го хвалят.Въпрос на вкус.

# 497
  • Бургас
  • Мнения: 890
Моля да ми препоръчате козметичка, по възможност в центъра, която да оформя хубави вежди и да се съобразява с естествената им форма и индивидуалност, че повечето при които до сега съм ходила си оставят ръцете (веждите ми са гъсти, с твърд косъм и непокорни). Благодаря.

# 498
  • Мнения: 14
Но преди процедурата трябва да се направи почистване на самото лице. Аз ще ходя на друго място за почистването, защото в този салон с лампата нямат козметик. Тази лампа за белезите се намира в един салон на Македония точно срещу баничките  кооперацията малко по-нагоре.
Не съм клиентка,но много харесвам как са почиствани акнеични кожи при Белла,до фризьорския салон на Милен,малко над Математическата гимназия.Ако трябва,ще питам за адреса.Няма рани,възпаления,кожата се успокоява и изчиства.Виждала съм козметичката само веднъж,но ми направи впечатление на спокойна и причтна личност.И при Милен съм ходила на подстригване,но не се харесах.Други пък много го хвалят.Въпрос на вкус.
Aз отидох случайно при някаква рускиня на Гладстоун 110, защото моята излезе в отпуск по майчинство. Почисти го и ми предписа да си търкам лицето сутрин и вечер с мицерална вода и да мажа скинорен на пъпките. За мое удивление взе, че подейства, ходих още 2 пъти при нея на лечение + фотолампата при другата жена с уреда за фотоподмладяване и сега има много голям ефект. За 2 седмици съм направила 1 почистване, 2 лечения, 1 фотопроцедура + мазане с тоз скинорен и имам видим ефект. Скоро никакви пъпки не са изниквали, а старите се стопиха и останаха малки червени петна, които във вторник ще третирам с един биопилинг пак при рускинята да вифим какво ще стане.

# 499
  • Мнения: 422
Здравейте , моля за инфо , ако някой е ползвал процедурите с LPG във  Фреш лайн.
Има оферта в Грабо и съм в голяма чуденка , ако някой да сподели , ще съм много благодарна .
Мерси   bouquet

# 500
  • Мнения: 2
Ако може да ми препоръчате козметик за интимните части  Simple Smile

# 501
  • Мнения: 150
Здравейте, препоръчайте ми добра козметичка в центъра на Бургас за почистване на лице и вежди.  Praynig

# 502
  • Бургас
  • Мнения: 890
Здравейте, препоръчайте ми добра козметичка в центъра на Бургас за почистване на лице и вежди.  Praynig

Почистване на лице в смисъл черни точки и други или обезкосмяване? Ако е за второто мога да препоръчам една девойка, която работи с конец, на ЛС  Peace

# 503
  • Мнения: 66
И аз търся добър козметик за почистване на лицето (черни точки) в района на центъра. Моля препоръчайте ми някоя. Praynig Praynig

# 504
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте, препоръчайте ми добра козметичка в центъра на Бургас за почистване на лице и вежди.  Praynig

Почистване на лице в смисъл черни точки и други или обезкосмяване? Ако е за второто мога да препоръчам една девойка, която работи с конец, на ЛС  Peace
Прати ми, моля те, координатите и на мен.
Моята козметичка е във Възраждане. Много съм доволна, защото кожата ми е чувствителна, а тя успява да ми почисти лицето добре без почти никакви зачервявания.

# 505
  • Мнения: 6
здравейте и аз си търся добър козметик в бургас по възможност да е в центъра
имам чувствителна и проблемна кожа с малко белези
моля помогнете спешно се нуждая да отида при добър специалист който да ми помогне
благодаря предварително на всички Simple Smile

# 506
  • Бургас
  • Мнения: 127
Miss july къде ходиш ти?

# 507
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
При Нуртен. Салона, в който работи е Sense of Beauty /на 30-40 м. от ъгъла на Самуил и Гладстон в посока на Мария Луиза/

# 508
  • Бургас
  • Мнения: 620
Студио Ева -Женя

# 509
  • Мнения: 28 131
Наскоро, за пореден път смених козметичното студио, което посещавах с "Angel Face". Работят с испанска козметика Belnatur. Намира се на ъгъла на ул. "Апостол Карамитев" и "Хр. Ботев". Докато ви зарибят, всички се стараят. После го удрят през просото. Повече инфо - на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт