За цикъла и кърменето...

  • 2 843
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 604
да кажа и за мен-много необичайно, но цикъла ми се възтанови няма и 2 месеца след раждането, а се кърмим вече 11 месеца Simple SmileЕ, вече само като се приспиваме, но си имам кърма.

# 16
  • Мнения: 274
При мен се възстанови,когато малката беше на 11 месеца и аз още кърмех.    Simple Smile

# 17
  • Мнения: 753
Дойде на 1г 1 мес..Още кърмя много активно;)
Искаше ми се повече да се беше забавил Simple Smile

# 18
  • Мнения: 256
И с двете ми деца цикълът идва в края на първия месец след раждането и е редовен като часовник. Кърмя и в момента и си имам цикъл. А ми се искаше още малко да нямам ... надявах се поне този път ....

# 19
  • Мнения: 700
При мене съ възстанови с началото на захранването 5 месеца след раждането с първото дете. Сега с второто още не се е възстановил, но не съм захранила и го кърмя много често даже и през нощта.

# 20
  • Мнения: 3 092
Възстанови се когато малката беше на година и три месеца ....и то след неуспешните ми за съжаление опити да спра нощното кърмене .

# 21
  • Мнения: 120
Както виждам на всички цикълът им се е възстановил по време на кърменето. По скоро ме интересува дали има други като мен - да спрат кърменето, а цикълът им да закъснява?

# 22
  • Мнения: 34
при мен се възстанови на 2 - рия месец след раждането, преди бременността ми беше адски точен и редовен , даже в месец можеше да ми се появи 2 пъти ( на 26 дни ) , сега след като родих пак ми е точен

# 23
  • София
  • Мнения: 142
и при мен вече година и три месеца няма никой още  Laughing
точно днес се замислих и аз за това дали е нормално толкова време да не ми идва, особено щом и мъжът ми забеляза и днес ме попита: какво става с цикъла ти, няма ли да направиш нещо?
а аз изумена как проявява интерес към това (никога не му е минавало през ума за тези женски неща): го попитах какво да направя, да го повикам да дойде ли?  Joy
до 11 месеца кърмих доста активно, сега се кърмим 3 до 4 пъти в денонощието и доста ми е намаляла кърмата в сравнение с преди.
мисля скоро да отида на лекар, макар че съм сигурна, че ще ми каже, че е заради кърменето.

# 24
  • Мнения: 6
Въстанови ми се на 2 месец,продължавам да кърмя,без нощно хранене сме.

# 25
  • Мнения: 192
при мен се възстанови на 5-ия месец, при все че кърмех и нощем по няколко пъти..и сега кърмя де, но си е редовен - както преди Peace

# 26
  • Мнения: 367
На мен ми дойде на втория месец от раждането, а се кърмим активно.

# 27
  • София
  • Мнения: 521
точно днес се замислих и аз за това дали е нормално толкова време да не ми идва, особено щом и мъжът ми забеляза и днес ме попита: какво става с цикъла ти, няма ли да направиш нещо?
а аз изумена как проявява интерес към това (никога не му е минавало през ума за тези женски неща): го попитах какво да направя, да го повикам да дойде ли?  Joy
Joy Joy Joy и моя мъж онзи ден това ме попита  hahaha

Ох, успокоих се като ви прочетох....вече започнах да се притеснявам къде се губи този цикъл newsm78 Другият месец съм на лекар...да видим какво ще  каже  Thinking

# 28
  • Мнения: 352
Здравейте и от мен!
Ние се кърмим 1г.1м. вече,и то активно.Цикъл още нямамл Grinning
Mama na Ema, мисля че не трябва да се притесняваш.Изчакай още месец-два. Peace

# 29
  • Мнения: 120
Ние с 300 зора вече не се кърмим, голямо отбиване беше, но вече всичко е наред с изключение на 1 рев вечер преди да заспи. Засега съм в очакване на цикъла, да видим до кога ще го чакам Simple Smile Явно още хормоните ми не могат да се стабилизират. Ние също се кърмехме активно ден и нощ до януари, после постепенно остана само ноща, след това само вечер преди да заспи и от 1 седмица спряхме кърменето. Аз си мислех че след рязкото намаляне трябваше да ми се въстанови цикълът, но явно той не си мисли така. Затова исках да разбера има ли други като мен, засега май никой такъв не е писал в темата. Така или иначе на преглед ще се ходи ...

Общи условия

Активация на акаунт