Страхотна Диета за Страхотни Тела 12

  • 10 692
  • 323
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 339
Сати много благодаря за куража. знам че сама не ства за това съм с вас момичета. друго е да има кой да ти вдъхне сили ... и .... продъжавам от утре. няма  да се откажа !!! Naughty

# 301
  • София
  • Мнения: 385
lideto70 ,Ме4тателка , БРАВООООО!!!!!!!!   newsm10

Аз, обаче, не мога да се похваля със същото. CryКачила съм още 0.5 кг...
Вярно че от два дена не съм ходила на  smile3550 , но все пак ми действа доста подтискащо.

Кала, много си загадъчна?!?!?Накъде си отлетяла?

А за пилето с морковите ...защо да не може с моркови? Нали е зеленчук?
Сати , предпочитам пилето със салата от свежи зеленчуци, затова махнах моркова.Иначе и аз обичам морковче, но на салатка.

_Rossy_, като си се напапкала, поне да ти е гот!Това е нещо човешко и поправимо.Не изпитвай чувство за вина!Диетата няма да избяга.

# 302
  • Мнения: 1 092
Момичета реших - утре започвам от начало  Embarassed Wink

# 303
  • Мнения: 3 425
Ох,ето ме  Hug

Извинявам се,но не успях да довърша сутринта  Crazy

Ами какво става около мен  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy хапвам разнообразно=безобразно   Crazy , но панталоните са ми все още широки  Peace

Утре мисля да се занеса към Произведено в България  Peace и да си купя нещичко  Mr. Green

Извинявам се,че не ви вдъхвам кураж тези дни,но хич не се чувствам да дисциплинирам  Rolling Eyes ...но едно раздвижване  box добре би ми се отразило, така че Фнимавайте   People No Good

 Hug Hug Hug

Не е лошо да се отвори нова Страхотна тема, че сме на 16 страница.....

ПИПИ, БРАВО и УСПЕХ  Peace Peace Peace

# 304
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
БРАВО ЛИДЕ!
БРАВО И НА МЕЧТАТЕЛКА! -ти си ни манекенката в групата, чакаме да достигнем твоите завидни резултати.
Който е съгрешил, утре го наказвам на кисело мляко и плодове Laughing и всичко ще се оправи, а ако и утре се лигавите, ще ви оставим на известната диета секс и ябълки-знам, че поне една част от наказанието ще спазите с удоволствие Wink
От неделя до сега съм стриктна и има резултат-започнах 53кг, днес сутринта 51,8.
Рапорт даден, рапорт приет.  
Утре пак съм на отчет!
Миленски, да не си спортувала пак? Имай предвид, че ако е така, мускулите сред тренировка задържат вода и после тежат повече.
Кала, добре дошла в България.  bouquet
Поздрави банда!

# 305
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро, Страхотни момичета!  Hug Hug Hug

Хайде на капучиното!




Днес имам един лекичък плюс, но вчера течностите май си ги понаваксах с бира  Embarassed  а и аз имам малък проблем с 00  Sick така че на му се ядосвам. Когато е малък минус го виждам , а като е в плюс - не  Mr. Green Но все пак съм в рамките на 76-ия кг Joy Joy Joy

ПипиHug стига яде , мила,  no започвай Страхотния режим отначало и ще тръгне кантара пак надоло!  newsm10

РосиHug давай и ти в режима - стига толкова свободно!  newsm10

МиленскиHug по-добре мери сантиметри , защото ти спортуваш, а мускулите тежат повече от сланиниките   smile3521

Сати, Hug  страхотно си го казала за нережимното похапване, и аз съм най-доволна от себе си когато успея да го спазя.  smile3521


Аз например, от обяд, продължих да мисля за хапване...и си казвам - Е ,добре ще сдъвча там това което съм решила, ами после...пак ли ще се навъртам около вафлите и солетите на хората...Аааа, не! Само ще си трупна в корема храна и ще се мразя после.....Безполезно е щом не съм гладна.



МаргиHug а ако не помогне тази диета махаме ябълките , нали?  newsm62

Кала,  Hug това че не си дисциплинирана не ти пречи да ни подисциплинираш нас , а пък ние може да ти отвърнеме - доста гимнастика ще падне!  newsm62

Мечтателка, Мими,   Hug Hug Hug

 
А за нова тема бих могла и аз днес към обяд да я пусна ако няма някой по-бърз желаещ? Както кажете.  Hug

Приятен и Страхотен ден на всички Страхотни!  Heart Eyes Heart Eyes

# 306
  • Мнения: 1 163
Добро утро Страхотни сладуранки! Снощи не вечерях отново. Взе да не ми се яде вечер като се прибера от работа а най-интересното е, че ми се готвят разни вкусотии. Това несъмнено се отразява много добре на мъжлето и детето.
Минуси нямам. Днеска ще съм на кисело млекце и плодове.
Лиде пускай новата тема когато можеш. И мерси за кафенцето много добре изглежда.
Хайде аз почвам вече да работя  Joy Joy Joy

# 307
  • Мнения: 339
Добро утро и от мен на всички.пълна дисциплина днес ви пожелавам.
относно това което казва mimi_msm е наистина вярно.минеш ли критичния период почваш да готвиш вкусотии и се кефиш че си силна и няма да ядеш от тях  Wink
само да стигна до там...  Praynig
усоехи на всички аз съм на чай и ябълки ( вече като го чуя този плод и се надявам да изчезне от света някога )

# 308
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Здравейте , момичета. Моята прилежност отново беше възнаградена с минус 500гр.  Ура ! Днес съм 51,3 newsm44 newsm44
Роси, купи си ягодки да се поглезиш Wink
Страхотен ден на цялата компания желая!

# 309
  • София
  • Мнения: 11 805
Добро утро страхотни!

Лиде мерси за кафенцето!   Hug
И аз съм така забелязвам малките минуси,а малките плюсове ако обичат да не ми се навират в полезрението.
Марги мерси за комплимента!    bouquet Ама каква манекенка само  Joy
Браво за минусчетата!
Роси успех!Аз бях така с киселото мляко.Като чуех за него и лошо ми ставаше...
Сати къде си?Мисля за събота/неделя да направя твоето пиле по марокански.Да видим дали домочадието ще го хареса.Звучи интересно поне за мен,тъй че ако имаш такива рецепти давай насам.
Кала ти в БГ ли си вече?На Произведено в БГ не успях нищо да харесам,освен няколко блузки на децата ишлемета уж,бельо и пижами.А да и мъжът ми по спешност си купи яке със сваляща се подплата и направихме пазарлъка от 85 на 70 /ама толкова е и българско според мен/.
А с такива надежди отидох,други години е било по-разнообразно.
А сега за мен...Снощи хапнах поредната купа зелена салата + снежанка  Embarassed и трупнах грамчетата наново.Иначе  вечерта преди това бях -500 гр. в сравнение със сутринта.
И тази сутрин не съм за подценавяне де,а не съм минала през...
Хубав минусов ден страхотни! Hug

# 310
  • София
  • Мнения: 2 958
Добро утро и от мен! Heart Eyes

Margi , браво!

_Rossy_, пълна дисциплина и на теб! Hug Успех! Можеш! Peace

mimi_msm , при този режим  няма как да не отбележиш минуси.  Peace
Но аз нямам предвид да не се вечеря, а да се вечеря много рано.Преди часът даден от Байкова 19,30. Както бях писала някъде по - горе, когато съм на спорт, вечерям в 17-17,30ч. Laughing  Това ми е два пъти седмично. А след спорта съм гладна, но не ми се яде.

А все пак е хубаво нещо да се хапне - плод, зеленчук , малко сиренце, за да не се затормозява организма. Peace

lideto70, приготвяш чудни кафета! Hug И точно така, гледай с оптимизъм на процеса! Wink

Kaлa , сега ти е простено.., но все пак не прекалявай, за да не отиде труда на вятъра. Wink
Похвали се,  какво си купи?

Ме4тателка, изключително се радвам,че ти допада рецептата. Ако обичате моркови, няма как да не се насладите на ястието. Grinning Peace 
Ще потърся още.

pipy, Миленски, лятото приближава, "хващайте се на хорото" и всички заедно да се хвалим с  минуси!

Страхотен ден на всички!  bouquet

# 311
  • Мнения: 339
момичета мisля да вътя велоаргометъра унас. но посъветвайте ме по кое време е най удачно и пиете ли нещо заедно с това( вкъщи ми се намира L carnitine ) Thinking

# 312
  • Мнения: 3 425
Ето ме пак  Crazy

Момичета внимавам уж,но не успявам с нито един режим ...старая се наистина,защото не искам да се връщам от начало тоз път!

На Произведеното ще хода после,когато сложа дечко да спи  Peace  аз всъщност нищо определено не търся,но си спомням,че има и приятни неща,а и да поблея малко!

Мечтателка да тук сме вече,но много ВИ ЛОШО ВРЕМЕТО БРРРРРРРРРР

Роси,не мога да те посъветвам нищо ....хич не съм наясно

Хм, Лиде, раздвижване....благодаря,че се грижите за моята форма   Joy Joy Joy Joy Joy

Нямаме  Crazy

ПП Пускайте новата тема да не ни смъмрят!




# 313
  • София
  • Мнения: 1 950
 Ето ме пак.  Grinning

Имам още малко бърза работа и ще подготвя нова тема - ако някой има идеи за стимули да заповяда!  Hug

# 314
  • Мнения: 3 425
Аз нямам идеи за стимулите,но снощи една дружка ми показа на Дюкянките темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284831.0
определено не изядох после едни неща  Crazy Crazy Crazy действа значи ахаххахаха

Но хубавите дупета и плоските кореми определено са сред най-ефектните стимули  Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт