Страхотна Диета за Страхотни Тела 12

  • 10 700
  • 323
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 950
И вие мен ме наглеждайте, че остана ли без контрол - децата и мъжа ми  гладни ще си легнат довечера!  Joy Joy Joy

# 286
  • София
  • Мнения: 11 825
... Ама кажете ми мили дружки как да не се отпускам да ям. На среща ми седи една колежка слаба, слаба а на всичкото отгоре яде нещо през три часа ама това без да преувеличавам и от една година работя с нея не е мръднала на килограми. И се храни само с полезни храни -пици, дюнери, катми, банички и тем подобни. Ами и на мен ми се прияжда но наистина спирам, защото както каза Лидето всичкия ми труд ще отиде под дяволите.

mimi_msm и аз на младини бях от редките екземпляри.Докато бях студентка всеки ден слизах в барчето и си купувах сандвич,хамбургер,баничка и от този род закуски.
Един ден колега от групата ми казва просто не разбирам как всеки ден ядеш тези неща и си толкова слаба.Почти същите килца като сега,но изглеждах по-слаба  Sad и бях с едно 15 години по-млада.
Явно съм впечатлявала хората с вида на погълната храна  Joy.

Ме4тателка, наглеждай ни и ти, че на Лидето и е трудно всички да ни вкарва в правия път!

То май аз имам нужда от наглеждане.Иначе по даване на акъл и съвети съм първа.
Ето в момента ми се яде нещо,не знма какво,но ми се яде...

# 287
  • Мнения: 1 163
 newsm51 newsm51 БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ СТРАХОТНИ ЗА ПОДКРЕПАТА И ЗА РАЗБИРАНЕТО.. Снощи удържах на думата си и не кусах нищо. Днеска вече сериозно щото кантара мърда към 60 и това ме притеснява.
ЛИДЕТО има пълни хора, които се харесват и наистина им е трудно да пазят диети /като колежките ти/ мъжът ми е тежка категория имам чувството, че всеки момент ще го пратя в родилното толкова му е пораснал корема, но сутрин като се гледа в огледалото ми вика ех, че съм готин, което много ме озадачава  newsm78 newsm78 newsm78.
Миленски не се тревожи всичко ще си дойде на мястото /килограмите разбира се/ важното е да си спазваш страхотната и да не се предаваш. Мен като ми накривее веднага влизам в темичката и както виждаш получавам подкрепа от всички. Веднага се стимулирам и започвам отново. Най-радостното при мен е че вече един месец аз си подържам същите килограми, което е голямо постижение за мен от 3години насам.
Мечтателка ти и сега сигурно си ок но понеже си свикнала на младини да се гледаш една сега ти е по-трудно и аз те разбирама, защото ако стигна моите 54кг и аз няма да изглеждам каквато бях преди 5-6 години.
Ех много стана май.
Още веднъж на всички БЛАГОДАРЯ, без вас нямаше да съм това, което съм в момента а мога и още. newsm10 newsm10

# 288
  • Мнения: 1 163
Сати удържа ли си на думата да не вечеряш. Хайде пиши като можеш да не те погна аз със боксовите ръкавици  Joy Joy Joy Joy

# 289
  • София
  • Мнения: 2 958
Добро утроооо! Grinning 

mimi_msm , какво да ти кажа....доядох малко останали броколи от чинията на детето... Joy  Ама нали все пак е зеленчук. Crazy
Ме4тателка , аз също си хапвах доста "полезни"неща  преди ехееее ...време...

Имах един колега културист и с него ходехме на обяд. Той си взимаше супа + пилешко и салата, а аз мятах едни панирани шницели, едни канапета, къртофки + супата....Той ме гледаше така  Shocked и ми каза, че един ден ще съжалявам ,че се съсипвам. А аз бях 53 кила с мокри дрехи и само се смеех...

Такааа, да помислим за сегашното си състояние и здраве. Grinning
Та днес реших - на мляко съм!

 Milenski76, въглехидратите се обработват по-трудно, нормално е. Най-много се слабее с белтъчините, но пък организма не бива да се лишава от нито едното.Затова тази диета е супер балансирана и дава страхотните резултати.

А за пилето с морковите ...защо да не може с моркови? Нали е зеленчук?

lideto70   Heart Eyes

Хубав и успешен  ден ви пожелавам! Hug

# 290
  • София
  • Мнения: 2 958
Кала, къде си? Как е на родна земя? Устояваш ли на изкушенията?  Party А детенцето ти оправи ли се?

А къде са пипи, Роси и Марги?
Ехооо, момичета, как върви храненето? Wink

# 291
  • София
  • Мнения: 1 950



Здравейте , Страхотни момичета!  Hug Hug Hug



Днес се отчитам след двата страхотни дни имам минус 900 гр  newsm44 "Резултатите" от миналата седмица свободно хранене  Embarassed са заличени и заемам стартова позиция да атакувам  числото 75  running Все още ми е лъжлива линийката с 1/2 кг обаче  Mr. Green

Аз в момента излиза , че правя нещо средно като режим между диета № 1 и белтъчния режим - ябълки и/или/ кисело мляко в 8,10,12,16 и белтъчна вечеря със салата. Като някай път съм хапвала само ябълка , или кис.мляко, а някой път и двете неща на първите 4 хранения. Но тъй като се оказа, че дори и потози начин имам резултат - така ще продължа, защото ми е по-лесно в работата да нося кисело мляко и плод отколкото специален обяд.  newsm78


Сати,  Hug  за пилето мисля, че не е проблем да е с моркови - те са зеленчук и доколкото си спомням ниско калорични.  newsm78

Много  Hug и  Heart Eyes на всички , Страхотен ден!

# 292
  • София
  • Мнения: 11 825
Добро утро страхотни!

Вечра бях само на белтъчини,но пък разнообразни за сметка на това  Embarassed+зеленчуци.Резултатът е -400 грама.
Снощи си направих една купа със зелена салата и сама си я изядох.Май в това се състоеше вечерята ми и малко сирене.
Така или иначе се движа около 50-те,ама гледам ако може да съм от долната страна  Joy.
Сати какво да се прави ще си плащаме за греховете  Confused.
mimi_msm може би си права.Вече съм слаба,но не изглеждам като преди емнайсет години.
Мисля ,че съм казвала,че според мен имам широк ханш за фигурата и ръста си и това поражда усещането у мен,че съм по-пълна.
Да не ви разказвам и куриози от магазини,когато съм си търсила дадена дреха.Казвам кой номер искам и продавачката казва не за вас следващия,защото са умалени.Съгласявам се...какво да правя.В крайна сметка ми е голяма дадената дреха.И като се намъкна в по-малкия номер и продаваката така  Shocked.И от там също вадя заключение,че изглеждам по-пълна.
Хайде,че станах досадна.

Хубав ден,макар навън да е ... студ! Hug

# 293
  • София
  • Мнения: 2 958
Лиде , бравоооо!  newsm44 newsm68 newsm10 newsm10 newsm10 smile3501

И мерси за кафенцето!

  Ме4тателка , браво и на теб! newsm10

# 294
  • Мнения: 1 163
 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 БРАВО ЛИДЕ, БРАВО И НА МЕЧТАТЕЛКА. Само така. До края на седмицата още свалени килограми.

# 295
  • София
  • Мнения: 1 950
Сати , Мими,  Hug благодаря ви!   bouquet Ваш ред е!  newsm10


МечтателкаHug браво за минуса!  smile3501 newsm68 newsm44 И най-вече  затова , че си отдолната страна на 50-те кг  newsm10

Кала, Пипи, Миленски  Hug Hug Hug

# 296
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен;)

Малко съм ви поотпоуснала май,а?

.........................

# 297
  • Мнения: 339
аз ще се набия ама наистина вече. днес с една приятелка няма да ви кажа какво ядохме защото ще ме намразите сигурно.голяма вина чувствам и все си викам от утре супер стриктна. от утре оставам вкъщи и няма да се изкушавам и ще си спазвам диетата че иначе ужас...чак се депресирах вече  ooooh! Tired

# 298
  • София
  • Мнения: 2 958
Ей ме на и мен;)

Малко съм ви поотпоуснала май,а?

.........................

 newsm78  Joy
Нищо не казваш, как е при теб?

Аз ще сервирам чая малко по-рано, м?



....зелен, разбира се. Grinning

Темата, ще скокне на 2-ра страница, ей.  wait

_Rossy_,  newsm66 , вместо да се чувстваш виновна, взимай се в ръце. Hug

Аз например, от обяд, продължих да мисля за хапване...и си казвам - Е ,добре ще сдъвча там това което съм решила, ами после...пак ли ще се навъртам около вафлите и солетите на хората...Аааа, не! Само ще си трупна в корема храна и ще се мразя после.....Безполезно е щом не съм гладна.

Та сега,  пийни си чайче, успокой се и утре  - СЕРИОЗНА. Peace

# 299
  • Мнения: 1 092
Ям,ям и пак ям  newsm45 smile3511 smile3514

Общи условия

Активация на акаунт