Колко деца искате да имате?

  • 5 563
  • 157
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 932
People Angel  People Angel  People Angel
3 броя, живот и здраве.

# 16
  • Мнения: 3 550
Искам да имам сума ти деца. Ама се въздържах да пиша "повече". Гласувах за 5. Май има ограничение в броя секциа, които може да претърпи матката, та няма да ми се отвори парашута, ама нека си помечтая.

# 17
  • Мнения: 4 187
Ентусиасти сме и мислим за 3, но каквото даде бог!

# 18
  • Мнения: 1 108
Здравейте и от мен Laughing  Laughing  Laughing

Аз искам да имам две малки слънчица.  Heart Eyes  Heart Eyes
Едното да бъде момченце , което вече е на път , а другото искам да имам и една малка принцеса на която да вързвам панделки и да и купувам роклички  #Milti  #Milti  #Milti

# 19
  • Мнения: 1 107
Искаме 3, пък да видим дали ще стане  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 609
Живот и здраве Praynig ,искаме двечки newsm04  Arrow  family

# 21
  • София
  • Мнения: 39 771
имам си една Диянка, искам и син Simple Smile В рода на мъж ми има близнаци. Ако направим близнаци ... няма да ги връщам Simple Smile

# 22
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Поне две, може и три но незнам дали ще можем да се оправиме с тях. Ако направим и трето няма да го върнеме я.

# 23
  • Мнения: 487
Еееех,как ми се искат 5-така и гласувах.Обаче да не живеехме на квартира и да имахме по-високи доходи........С радост бихме си родили още 2 слънчица!Моите така са привързани едно към друго,чак ми иде да ги "смачкам" в прегръдките си.Пожелавам на всички такова щастие! newsm10

# 24
  • Мнения: 3 461
3,колкото и имам. Laughing  Grinning Не успях обаче да гласувам,как да го направя?

# 25
  • Мнения: 3 461
Сега успях. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5 577
Аз съм по-нагла, писах 4 Simple Smile
На 22 съм, имам време да го постигна, добре че тати ни е страхотен, та ми минават такива мисли.

# 27
  • Мнения: 3 591
Цитат на: Maria_Dr
Аз винаги съм мечтала за 3. Ние сме трима и е голяма веселба. На 27г съм и имам 1, надявам се да имам късмет, време и сили за поне още едно.


Аз искам 4  Simple Smile
сега чакам номер 3 Simple Smile Имам 2 момчета, сега искам пак момче, че татито лесно да навия за 4то  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Всъщност няма значение.... Ама искам 4, независимо от пола. Макар че 4 момчета + таткото множко ще са май  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3 461
Цитат на: [desi]
Цитат на: Maria_Dr
Аз винаги съм мечтала за 3. Ние сме трима и е голяма веселба. На 27г съм и имам 1, надявам се да имам късмет, време и сили за поне още едно.


Аз искам 4  Simple Smile
сега чакам номер 3 Simple Smile Имам 2 момчета, сега искам пак момче, че татито лесно да навия за 4то  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Всъщност няма значение.... Ама искам 4, независимо от пола. Макар че 4 момчета + таткото множко ще са май  Rolling Eyes


Артистката от Всички обичат Реймънд(жената на Реймънд в сериала)има 4 момчета ,всичките през 2 години родени,а тя какво е миньонче само,направо й завиждам.

# 29
  • Мнения: 2 755
Цитат на: Mirra
....Иначе има една фраза - "Една жена ражда толкова деца, колкото може да отгледа, ако евентуално остане сама".

Мноооого добре казано. Поради тази причина гласувах с 1. Нямам финансовата възможност да изуча и да подсигуря живота на повече от 1 дете. Друг е въпросът, че ако имах възможност бих отгледала поне още едно.

Общи условия

Активация на акаунт