Движение на българските майки РУСЕ - 4

  • 34 188
  • 695
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 946
Честит рожден ден на Деси!Желая ти мноооого здраве,любов и сили за да бъдеш все така усмихната,мила и добра!  bouquet

# 76
  • Русе
  • Мнения: 611
Деси, желая ти животът ти да бъде изпълнен с много щастие, любов и много, много усмивки newsm51
Моят мъж обеща в петък да гледа детето аз предлагам първо на по-тихо местенце а после за тези на които им се купонясва дискотечка newsm68
Момичета дайте да направим грамоти за тези, които сме пропуснали все пак по-добре късно отколкото никога.
А за рожденните дни на децата хубаво е да си получават подаръка на деня не е задължително ние да присъстваме всеки път.Можем да им ги пращаме в началото на месеца а персоналът да им ги дава  на рожденият ден.
peonia, моля те когато имаш време прати и на мен списъкът с рожденниците.
А накой знае ли къде в Русе се продава лепило за декупаж?

# 77
  • Мнения: 946
Момичета днес е Денят на Майката!Желая на всички повече усмивки и готини моменти в живота!

# 78
  • Мнения: 395
Деси, честит рожден ден Simple Smile newsm51Цялото щастие на земята
да ти се стовари на главата!
Любовта да не те напуска
и здраве в тебе корени да пуска!

# 79
  • Мнения: 1 523
Момичета днес е Денят на Майката!
Сонка, вчера на Благовещение беше. Peace
И мен не ме бройте за събирането.

# 80
  • Мнения: 758
Деси, желая ти животът ти да бъде изпълнен с много щастие, любов и много, много усмивки newsm51
Моят мъж обеща в петък да гледа детето аз предлагам първо на по-тихо местенце а после за тези на които им се купонясва дискотечка newsm68
Момичета дайте да направим грамоти за тези, които сме пропуснали все пак по-добре късно отколкото никога.
А за рожденните дни на децата хубаво е да си получават подаръка на деня не е задължително ние да присъстваме всеки път.Можем да им ги пращаме в началото на месеца а персоналът да им ги дава  на рожденият ден.
peonia, моля те когато имаш време прати и на мен списъкът с рожденниците.
А накой знае ли къде в Русе се продава лепило за декупаж?


Ами, вие сте ходили там, а аз не, но въпреки всичко малко нямам вяра на персонала. Кръстницата ми разправя такива ужасии за домовето в Плевен. Носят дрехи играчки и др. а на следващото посещение нищо от това не виждат. Така че ако има сигурност че ще се получи подаръкът добре.

А за лепилото за декупаж също щях да питам специално ли е от къде се взима, мисля и аз да се пробвам. А после лакират ли се с нещо предметите за трайност или самото лепило втвърдява салфетката?

# 81
  • Русе
  • Мнения: 611
Аз също не съм много сигурна колко може да се вярва на персонала, но Снежина вече е писала, че може да им ги праща на датата което си е добър вариант.

# 82
  • Мнения: 1 287
МагиА,грамотата за децата от Леонардо да Винчи е у мен.Като се видим,ще ти я дам да им я занесеш.

Благодаря ви за пожеланията!

# 83
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Аз мисля,че ще е по-добре един път месечно да раздаваме на всички рожденници подаръците,заедно със скромно парти и почерпка.Така лично ние им даваме подаръка в ръцете...
не ,че нещо ама...знаем ли дали ,как и кога...и колко?!?!

   и тук да напиша за декупажа-не съм спец,но:
Можете да лепите с С200-по-евтино е,по голямо количество и по-бавно съхне,което е предимство за начинаещите.разрежда се леко лепилото горе-долу 2:1
Хубаво е отдолу да е светла основата за да изпъкне по-добре мотива,който ще положите.Ползвайте акрилни бои за доискусуряване,може фасаген и оцветители за фасаген.Може и с темпера,но при задължителното лакиране накрая често се размазва,за да избегнете това,смесете с С200.
Лакира се с акрилен безцветен лак минимум 1път.Колкото повече пъти,толкова по-здраво и устойчиво на миене.
  

# 84
  • Мнения: 141
Момичета, Честит Нов Семеен кодекс!

Деца, непотърсени 6 мес. от родителите си, вече ще могат да бъдат давани за осиновяване! Hug Hug Hug

# 85
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Момичета, Честит Нов Семеен кодекс!

Деца, непотърсени 6 мес. от родителите си, вече ще могат да бъдат давани за осиновяване! Hug Hug Hug
Чудесна новина,надявам се че ще влезе в сила максимално бързо и ще даде възможност непотърсените дечица да бъдат осиновени и да заживеят в истински семейства Grinning

# 86
  • Мнения: 141
Чудесна новина,надявам се че ще влезе в сила максимално бързо и ще даде възможност непотърсените дечица да бъдат осиновени и да заживеят в истински семейства Grinning

Ами днес е гласуван - би трябвало да влезе в сила незабавно.

Да питам - освободи ли се вече място за складиране на дрешки, че тук имам вече 5 чувала?

# 87
  • Мнения: 1 523
Мацки,срам-не срам ще питам.Имате ли останали непотребни кълбенца прежда,без значение от цвета.Ще ми се да помогна за Великденските базари в другите градове,но закъсвам за прежда Confused.

# 88
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978

Ами днес е гласуван - би трябвало да влезе в сила незабавно.


или по-точно три дни след обнародването му в Държавен вестник май беше

Духче, и аз съм събрала доста дрехи, беше споменала, че по-добре в кашони, така ли да ти ги носим?

# 89
  • Мнения: 470
Момичета вече сме сряда ,казвайте за банкета кой, къде, кога.Имаше предложение за анкета, ама май нея Кабзи трябва да я пусне, щото темата е нейна.

Общи условия

Активация на акаунт