Моля, подкрепете ме!

  • 2 017
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Майките прощават всичко и без да им искаш прошка. Съжалявам за загубата ти...
Peace Много вярно.И ти си майка знаеш какво е.......А другото....не знам дали и времето го лекува....но ще трябва да направиш усилие да се съвземеш.Живота така или иначе продължава..а и детето ти има нужда от теб.

# 16
  • Мнения: 16
Още веднъж ви благодаря! Поисках подкрепа и наистина я получих. Когато си отида не бих искала детето ми да страда така. Затова ще се помъча да овладея чувствата си и да се старая да бъда достойна дъщеря на прекрасната си и уважавана майка. 

# 17
  • Мнения: 1 243
Когато видях заглавието ти, си помислих, че участваш в някакъв конкурс и искаш подкрепа от нас...Толкова тъжно ми стана като прочетох истинската причина. Върна ми всички спомени от преди година и нещо  Cry Cry
Не минава никога, само болката ще стане малко по-поносима и няма да те задушава постоянно, но нещо винаги остава да тежи в гърдите! Просто ще се научиш да живееш с нея  Confused Дано майка ти почива в мир, ако е имало нещо, за което да ти прощава, то тя вече го е направила, сигурна съм! А на теб ако ти става по-леко от това, пиши тук, винаги ще се намери кой да ти каже 2 успокоителни думи. Прегръщам те!  Hug

# 18
Моите съболезнования. Миличка недей да плачиш и да се тормозиш. Това което ти си е случило се случи и на мен преди 5 години. Когато почина баща ми и аз не можах да си взема прошка. Наистина още ми е тежко, но аз знам, че той ми е простил и знае, че аз винаги ще го нося в сърцето си. Така е и с теб, миличка. Ти винаги ще я носиш в сърцето си, винаги тя ще бъде при теб, макар и да не я виждаш. Единственото което можеш да направиш е да си палиш свещичка дори и в къщи, когато се сетиш за нея. Така и тя и ти ще сте спокойни. Винаги когато я палиш можеш да й казваш колко много я обичаш и че тя винаги ще е с теб.   bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 950
Моите съболезнования Hug
Болката няма да отмине, просто ще свикнеш с нея. Аз съм загубила баща си, вече почти 3 години, в началото плачех безутешно, после реших, че трябва да бъда много щастлива затова, че съм имала такъв прекрасен баща. Винаги си спомняме в къщи весели моменти с него, предполагаме какво той би на правил в даден момент, какво би казал, така той винаги е с нас. Мислено се допитвам до него за всяко нещо, което преживявам, което ми предстои и т.н.
Майка ти ти е простила всичко, дори и да не си и казала в сетния и дъх, че я обичаш, тя го е знаела винаги, повярвай ми.
Радвай се на детенцето си и на живота, оценявай дребните радости и изживявай всеки миг. Така ще бъдеш една достойна дъщеря Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 575
О миличката Cry Мойте съболезнования.
Мир и светлина на душата й Flowers Rose Flowers Rose
Майките прощават всичко, ти самата си майка значи знаеш добре това. Поплачи си мила, но се дръж заради детенцето си, трябва да продължиш напред.
Бъди силна и кураж! Прегръщам те Hug

# 21
  • Мнения: 285
Приеми моите искрени съболезнования, Darria.
Няма майка която да не е простила newsm51

# 22
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Приеми моите искрени съболезнования, Darria.
Няма майка която да не е простила newsm51



 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 smile3518 smile3518 smile3518

# 23
  • Мнения: 474
Бъди силна, мила....  Hug съболезнования  cry

# 24
  • Мнения: 54
Съболезнования,бъди сигурна,че тя ти е простила и бди над теб.

# 25
  • Мнения: 2 498
Миличка, съжалявам за загубата ти Cry!!!
Мир на праха и на милата ти майчица Flowers Rose Flowers Rose!
Незнам какво да кажа в такъв момент....тръпки ме побиха....
Бъди сигурна, че майка ти ти е простила всичка-затова самайки-за да прощават....

# 26
Моите съболезнования.
Майките прощават в сърцето си,още щом ги нараним.Болката няма да отмине,но ще се научиш да живееш с нея.Бъди силна заради двама ви.Синът ти има нужда от теб.

# 27
  • Мнения: 84
Иди на църква, запали свещичка, поговори си с душичката й... Поискай прошка и си вземи сбогом.
Минава, но много бавно. След две три години ще спре да ти се свива сърчицето като се сетиш за нея, след 4-5 болката ще е по-малка от любовта, след 5-6 като се сетиш за нея ще изпитваш само любов... Бъди силна!  Hug
Много съжалявам за загубата ти. И моята майчица ни напусна внезапно преди 7 години.

# 28
  • Мнения: 4 733
Съжалявам миличка. Мисли сега за детето, то има нужда от теб. Със своята майка разговори можеш да водиш и в ума си...стига да искаш.

# 29
  • Мнения: 16
Зная, че времето лекува. Зная и че имам много отговорности към семейството си и към баща си, който също страда ужасно. Искам да ме боли силно, много силно, може би така ще изкупя вината си.

Общи условия

Активация на акаунт