колан за прохождане

  • 6 714
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 254
Най-добре вземи назаем от приятелка да пробваш и сама ще разбереш дали на ВАС ви подхожда аз съм много доволна, позлваме нашия пове4е от месец, от преди детето да проходи стабилно. да ти кажа спести ми болките в кръста от Г-позата. Аз съм с две ръце "за"
относно марката-няма никакво значение, всичките са на един и същ принцип-нашия е на Вис Виталис  Peace

# 16
  • Мнения: 1 477
Ползвам колан и наистина е голямо облекчение.Дали ще го водя за ръка или с колан не виждам разлика.Удобно е много.Нашият е на Canpol  Peace

# 17
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Купих си такова нещо, но нито веднъж не съм го ползвала

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не съм ползвала!  Peace
 И слава богу, проходи стабилно и без особени травми и наранявания!

# 19
  • Мнения: 3 929
Имам такъв на Чико. Никак не ме е облекчил, даже ми беше по-натоварено с него, защото детето се отпускаше с цялата си тежест на колана и вместо да ходи, трябваше да го нося, провесен във въздуха.

# 20
  • Мнения: 3 216
Това за мен е напьлно безмислено. Имахме и сме го ползвали точно 3 дни.

# 21
  • Мнения: 3 695
Не съм ползвала, предпочитам да се научи да се пази сега, а не после да си строши главата.  Peace

# 22
  • Мнения: 173
Не съм ползвала такъв колан.

# 23
  • Мнения: 2 374
аз използвам колан и в момента,но честно казано по-удобно е без него когато я държа за ръчички ходи много по-добре и се чувства по-сигурна

# 24
  • София
  • Мнения: 4 590
Купихме наскоро, но почти не го ползвам. Синът ми ходи вече сам, аз само леко го придържам отзад. С колана не ми е много удобно. Peace

# 25
  • Мнения: 306
Купих си такова нещо, но нито веднъж не съм го ползвала
Peace

# 26
  • Мнения: 165
И аз имам, но не съм го ползвала, защото малкият се въртеше като пумпал.

# 27
  • Мнения: 163
Не ми беше удобен, ползвах го много малко. Детето се отпускаше на него и се люлееше на всички страни. По-скоро затруднява отколкото да помага.

# 28
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Взех на заем от приятелка,не ми беше удобен защото малката си висеше на него.За ръчички ми беше по добре и на мен и на детето.Една позната го ползваше непрекъснато,и когато детенцето ходеше добре реши да го махне.Вследващият момент детето като залитне очаква мама да го издърпа с колана и става нещо страшно,нослета обелени,синини по челцето.Детето не се научава да се пази самичко.Това си е лично мнение.

# 29
  • Мнения: 1 174
Имам колан и го ползваме за "разходките" из къщи.Само си играем.Дъщеря ми ходи с него, ходи и държейки се за мен, от време на време се пуска, но не е стабилна сама.А и се страхува.
Засега съм доволна, че го има. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт