Кога почва да пада косата на кърмачките?

  • 2 222
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: belinda
Ти пък Shocked За какво ще се стрижеш, то и така ще си мине.Е, малко повече чистене иска, ама пък ще си носиш гривата Wink


Защото като е дълга и окапе много, става ужасна просто, като проскубана, не можех да се понасям!  Imp

# 16
  • Мнения: 3 161
Изобщо не съм забелязала да ми пада, нито пък съм се вторачвала в скалпа си и да съм очаквала да почне. Ако почне, със сигурност ще го забележиш, а може и да те подмине този път - каква е тази паника? Ти май се чудиш за какво да се шашкаш, а?

# 17
  • Мнения: 6 243
По едно време поокапа това, дето се беше задържало от бремеността - май към 3 месец беше. Зарадвах му се, защото бях станала много рунтава и приличах на Чубака в главата. Сега нищо не ми капе, не съм оплешивяла, имам зъби, не ме болят кокалите и зърната ми са на мястото си.

Зъхи, душо, айде да се съберем - ти ще се притесняваш за кърменето, аз за килограмите си, а другите могат да ни се смеят.

# 18
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: emem
Изобщо не съм забелязала да ми пада, нито пък съм се вторачвала в скалпа си и да съм очаквала да почне. Ако почне, със сигурност ще го забележиш, а може и да те подмине този път - каква е тази паника? Ти май се чудиш за какво да се шашкаш, а?


Ей, то човек да не попита нещо!  Rolling Eyes

# 19
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: sladka hapka
Зъхи, душо, айде да се съберем - ти ще се притесняваш за кърменето, аз за килограмите си, а другите могат да ни се смеят.


Може ли и аз за килограмите?  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 161
Цитат на: Зъхи
Ей, то човек да не попита нещо!  Rolling Eyes

Питай, питай, ама поне за проблеми, които са ти дошли на главата, а ти си почнала и за нероден Петко! Ами ако ти опада косата не от кърменето, а от третирането, за което пишеш, а? И как ще познаеш от какво е? Не се заяждам - по-спокойно само я карай, искам да кажа.

# 21
  • Мнения: 249
Чакам с нетърпение да започне  да пада , каквото ще пада, защото не издържам повече af  ....от 1-2 седмици  ме гони такъв сърбеж, че цялата глава ми гори....направо ще полудея! Имам чувството, че  от чесане ще си разраня скалпа...Падат по няколко косъма...Не е както първия път - тогава мислех, че ще оплешивея...Е, не стана разбира се Laughing

# 22
  • Мнения: 202
Цитат на: Emi
На мен около 3-3 и половина месеца по4на такъв косопад, 4е си мислех, 4е ще остана плешива Cry Продължи около 3 месеца. Сега ми е както преди, а кърменето продължава Grinning  Grinning

При мен беше абсолютно по същия начин!

# 23
  • Мнения: 1 502
Цитат на: Зъхи
При вас как са косите? Капят ли по време на кърмене или започват след това? Или е като мензиса, просто със забавяне?!  Thinking


При мен е ад. Толкова много започна да пада, че се виждам в ужас. Понеже съм и с дълга коса, сега обмислям за скъсяване, че то не се издържа, навсякъде из къщи коса.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Само моята ли не пада Thinking
Коса да искаш Laughing
Вчера ходих да ми я изправят, но и от това не окапа Mr. Green
Ето  резултата Sunglasses

# 25
  • Мнения: 249
Браво! Супер резултат!!!  Hands Clap

# 26
  • Мнения: 4 242
От 6-я месец насам е ужас #Silly Навсякъде мои косми, колкото пъти си опъна косата поне 3-4 косъма остават в ръката ми, сутрин по възглавницата ми има задължително, абе гадна работа #Puppy dog Освен това косата ми се омазнява значително по често.

Jadeее страхотна косааа!  Hands Clap  

# 27
И на мен скоро започна да ми пада косата тъкмо и аз бях започнала да се чудя кога ще настъпи този период

# 28
  • Мнения: 4 629
Аз съм госта Embarassed

# 29
  • Мнения: 6 243
Jade, то много коса, много нещо!!!

Зъхи, по темата за килограмите и тръшкането съм недостижима, но приемам компания  Wink

Общи условия

Активация на акаунт