къде перете олекотените завивки

  • 3 471
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 045
В пералнята, слагам и чаршаф и две калъфки. Понякога, ако не успея да ги разпределя хубаво в барабана не ми се включва центрофугата и простирането се превръща в приключение.

# 16
  • Мнения: 8 999
В пералнята. Завивката в никакъв случай не е повече от 5 кг.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 106
Аз също но тези , които са с вата .
Ами какво да правя тези големите юргани с пух?  newsm78
Съдейки по спомените ми за пране на пухени якета - пак в пералнята, но без центрофуга, за да не се "степат"...

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 354
в пералнята

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
В пералнята,но големите нося на химическо.Чудя се,ако си купя 6кг пералня/и без това ще я сменям/ дали ще мога да ги събера вътре-2м*2.20м-двойна вата,че със сегашната 5кг не влизат.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В пералнята ги пера . Едва ли се е откачил барабана от завивката. Тя не тежи повече от 5 кг.

# 21
  • Мнения: 751
В пералнята. Peace

# 22
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Пера ги в пералнята,но те не са много тежки ,дори някои път слагам и други дребни нещица,за да я понапълня!

# 23
  • Мнения: 118
И аз ги пера само в пералня и не мисля, че може да има проблем с барабана, защото съм прала къде-къде по тежки неща и не се е откачил.

# 24
  • софия
  • Мнения: 756
и аз в пералнята

# 25
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
В пералнята ги пера . Едва ли се е откачил барабана от завивката. Тя не тежи повече от 5 кг.
от нея е,ссигурна съм,но сега не ми се обяснява

# 26
  • Мнения: 2 631
в пералнята  Peace

# 27
  • Мнения: 126
В пералнята.

# 28
  • Мнения: 4 916
В пералнята ги пера и то честичко. Понякога натъпквам по две заедно. Не съм имала проблеми.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 806
Щом си сигурна, че е от олекотената завивка, не рискувай повече. Сигурна съм, че ще измислиш нещо, варианти винаги има  Hug

Общи условия

Активация на акаунт