Music Idol 2 /6/

  • 21 352
  • 624
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Тома, Деница и Иван. Тези хора ми допаднаха.
Почти всички с изключения на момчетата изглеждаха ужасно.
Тези, които ми бяха сред фаворитките не ми харесаха.
Елена, Пламена и Нора въобще не ми харесаха. Много слабо изпълнение за мен.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 210
Някой ще ми каже ли номера за гласуване за Иван? baby_neutral
0900 555 66 и 158 66
Това излиза в официалния сайт като си сложа мишката върху снимката на Иван

# 17
  • Мнения: 9 903

абе коя е втората беквокалистка, не Преслава?

не казаха ли, че е от група Те или не съм чула правилно? че в началото и аз не бях много в час  newsm78



самата Преслава е вече от "Те", но другата ми е позната по физиономия и не се сещам......

# 18
  • Мнения: X
Харесаха ми Деница и Нора и Тома и Ивайло и Шанел и Елена и Пламена ... и ... и ... и ...страшни!
 Peace  bouquet

А някои хора не мога да ги разбера...как Иван ще се е справил най-добре тази вечер!!!??? Не ми пука колко е талантлив и какви са му възможностите...тази вечер чухме десетина великолепни изпълнения, истинска класа и за съжаление Иван не беше от тях. Naughty Лигльо...бавно и полека се превръща в аутсайдер и днес му беше кофти, личеше си.

# 19
  • Мнения: 4 380
Мерси много за номера! Моля дайте точен линк за концерта в youtube! На мен нищо не ми излиза. Cry

# 20
  • Мнения: 2 631

абе коя е втората беквокалистка, не Преслава?

не казаха ли, че е от група Те или не съм чула правилно? че в началото и аз не бях много в час  newsm78





самата Преслава е вече от "Те", но другата ми е позната по физиономия и не се сещам......

мерси  Hug

# 21
  • Мнения: 483
На мен пък Елена не ми харесва като глас. Също и Ана, в стремежа си да пее силно и впечатляващо, вика безумно  ooooh! Иде ми да си запуша ушите. И малко фалшиво пя в началото на песента. Но иначе е сладурка. А за Пламена какво да кажа, подкрепям мнението на другите, че прилича на лелка. Харесвам пеенето на Деница, Нора, Ясен, Ивайло,Тома.
Стоян и Денислав са ми  Sick

# 22
  • Мнения: 529
Харесаха ми Нора, Деница, Шанел и Ивайло.

Обаче за стилистите нямам думи. Трябва да ги изгонят, нека да се пробват в цирка, за там ще са идеални!

# 23
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Досега ви четох, явно нищо не съм изпуснала. Ще ги гледам сега.
Между прецъкванията по каналите хванах ужасяващия стайлинг на момичетата.
Присъединявам се с две ръце и една клавиатура към апела на Amidala  Twisted Evil
Единственото, което добавям от себе си - да вземат да си уволнят и тези, които им правят компютърната графика.
Толкова аматьорска работа като визитките на участниците не бях виждала скоро.
Да не говоря за умопомрачителните ефектчета по време на кастингите. Бррррр.

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 23:09 от Ян Бибиян

# 24
  • Мнения: 529
Стоян и Денислав са ми  Sick

И на мен не ми харесват. Плюс Иван.

# 25
  • Мнения: 4 380
Хайде де, дайте линк към концерта. Само Елена е качена. Егати кукумявката! #Crazy

# 26
  • Мнения: 959
Направо изпаднах в чуденка кой 5 да си избера. Simple Smile
В общи линии всички се справиха добре.

Засега се спирам на:Деница
                                  Иво
                                  Нора
                                  Пламена
                                  Денислав
Страното е че, последните двама изобщо не ги харесвах ама, тази вечер взеха че, ми допаднаха. newsm78

Абе, този Иван така ми се искаше тази вечер да направи фурор и да си изпее песента като хората ама , не би. Confused

Стилистите направо се изгавриха. ConfusedНай зле бяха облекли Деница. Направо, ми става жал за това така лъчезарно и талантливо момиче. Sad

# 27
  • Мнения: 174
Иван изобщо не пя! Ломоти нещо като: няма вече, обещавам, заклевам се... Mr. Green Това не е изпълнение, не е и шоу. Това е вече клуонада и то досадна! Sick
 Втората беквокалистка Жени Александрова е акртиса. Тя има сега една нова песен , написана от Дони (ставаше въпрос за някакви очи в песента - пак метафори) . Заедно са ходили в Тибет и там са заснели клипа!

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
Някой забеляза ли, че на Мария в началото на визитката бяха написали Илиева Илиева?

А Денислав има гласче като че ли някой го е стиснал за топките. Много ми е противен.

Пак да си изплача мъката - липсва ми Пламен и това е. И миналата година момчетата бяха буа, ама поне неговите изпълнения си заслужаваха...

# 29
  • Мнения: 2 631
Някой забеляза ли, че на Мария в началото на визитката бяха написали Илиева Илиева?


Мда, реших, че е нарочно, за да се различава от Мария Илиева  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт