Music Idol 2 /6/

  • 21 400
  • 624
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 480
Подкрепям всеобщото мнение за Стоян. Между Елена и Стоян, трябваше да отпадне Стоян. Хем пее фалшиво, хем няма глас (поне за моя лаишки вкус). Пък колко е дразнещ като натура.... Абсолютно нечестно според мен беше снощното изгонване.
А пък това, че се брои за голям певец (врял и кипял в чужбина), а не знае текста на емблематична песен като Imagine на Джон Ленън, въобще няма нужда от коментар...

# 541
  • Мнения: 994
Елена може да има по-мощен глас от Стоян, но не е много интелигентна, ако не се лъжа тя беше тази която сподели, че като малка е искала да стане "Милионерка, разбира се!".
И от това ли трябва да стане ясно, че не е много инателигентна newsm78


Да беше само това - цялостното й поведение във вечерта на елиминациите го показва. Пък и ако всички толкова много мразят Стоян, защо не си дадоха парите за Елена?  newsm78

пак казвам веднъж тя бе първата отпаднала и е логично да отпадне отново първа, без значение на това как е пяла и как е била облечена. Пък "акапелното" й сбогуване бе такъв малък ужас.

# 542
  • Мнения: 46
Елена може да има по-мощен глас от Стоян, но не е много интелигентна, ако не се лъжа тя беше тази която сподели, че като малка е искала да стане "Милионерка, разбира се!".
И от това ли трябва да стане ясно, че не е много инателигентна newsm78


 Пък "акапелното" й сбогуване бе такъв малък ужас.

Във всеки случай по-малък ужас от акапелното на Стоян. Той снощи беше трагичен и с имитация, и с пеене и с високопарни думи ....

# 543
  • Мнения: 2 018
КТВ на бялото черно казваш. Ако човек има амбицията да стане милионер, то в никакъв случай това не го прави глупак - дори напротив!
Явно имаш влияние на соц възпитание!
 Crazy
 

# 544
  • Мнения: 994
Аз като изпълнители не харесвам нито единия, нито другия. Но като визия, маниери, начин на поведение по това, което показаха снощи , според моите критерии Стоян бе по-приемлив.  И може да се каже, че ще ми е по-интересно да гледам него още една седмица, отколкото Елена.
Защо не гласувахте за нея като толкова се палите?
 

# 545
  • Мнения: 46
КТВ на бялото черно казваш. Ако човек има амбицията да стане милионер, то в никакъв случай това не го прави глупак - дори напротив!
Явно имаш влияние на соц възпитание!
 Crazy
 

 newsm10

Това беше в кръга на шегата. Какво всички да кажат, че са искали певци да станат ли!!!??? Това не прави, човека интелигентен или не. Хайде ще почакаме до април да видим, кой как ще се справи в "Това го знае всяко хлапе"

# 546
  • Мнения: 4 380
Елена може да има по-мощен глас от Стоян, но не е много интелигентна, ако не се лъжа тя беше тази която сподели, че като малка е искала да стане "Милионерка, разбира се!".
И от това ли трябва да стане ясно, че не е много инателигентна newsm78


 Пък "акапелното" й сбогуване бе такъв малък ужас.

Във всеки случай по-малък ужас от акапелното на Стоян. Той снощи беше трагичен и с имитация, и с пеене и с високопарни думи ....

Не спорете- и двамата са трагични. И не само тези двамата, но и всички останали. С едно изключение. Абе как ги гледате въобще не ми е ясно... newsm78

# 547
  • Мнения: 994
Не видях амбиция у Елена   newsm78  Поведението й с нищо не показа, че наистина иска да продължи. Явно затова и не продължи. Не  гледам всички предавания, защото не мога да ги изтърпя Simple Smile Гледах само снощното и това са моите впечатления за нея само от това предаване и някой и друг кратък откъс.

Мда-а да опрем пак до възпитанието  Grinning

# 548
  • Мнения: 994

Това беше в кръга на шегата. Какво всички да кажат, че са искали певци да станат ли!!!??? Това не прави, човека интелигентен или не. Хайде ще почакаме до април да видим, кой как ще се справи в "Това го знае всяко хлапе"

Мислиш ли? Както и да е.
Не ми се спори повече - минало забравимо.
Казаха ли вече с какво ще ни мъчат следващата седмица?

# 549
  • Мнения: 2 018

Защо не гласувахте за нея като толкова се палите?
 

Аз писах по-нагоре, но ще ти кажа пак - гласувах с 2 смс-а, когато се състезаваха всички. Оказа се, че Елена води с близо 2%. После започнаха да се състезават отново само че двамата и то от равен старт. Моите и на всички останали смс-и се обезмислиха. Разбрах, че трябва отново да пратя два смс-а /както и всички останали - толкова, колкота са пращали преди това/ за да остане поне със същата преднина Елена! Съпругът ми дори и не разбра, че започват с равен старт. Предполагам, че може и с други така да се е получило и затова да не са изпратили отново своята подкрепа, а само феновете на Стоян да са се амбицирали /защото си мислят, че имат да наваксват 2%/
И така - това бяха моите първи и последни смс-и!
Мисля, че ако още веднъж се проведе толкова нескопосано предаване, както снощи, то те ще ме загубят като почитател!

# 550
  • Мнения: 660
А днес какво ще дават,откъси някакви ли пак?

# 551
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096


После започнаха да се състезават отново само че двамата и то от равен старт.
Казаха, че приравняват гласовете към 100%, а не че ги изравняват Peace

КТВ, къде го видя това ужасно акапелно изпълнение на Елена Shocked Тя изпя песента не по-зле от Анастейша /и гласовете им си приличат/.
Ама верно на черното бяло ooooh!

# 552
  • Berlin
  • Мнения: 11 313
ау, какъв пропуск... не знаех, че са гонили снощи. сега ще гледам предаването. Peace но да кажа и аз, че исках стоян да си отиде.
един познат от музикалната каза, че иван всъщност си бил нормален... не го познавам много добре, за да питам повече.
а днес чух една клюка, че хита кен ли бил откритие на георги тошев, който накарал валентина хасан да се яви с тази песен на кастинга за МИ.
засега толкоз. имам епозод да гледам. Simple Smile

# 553
  • Мнения: 230
Ами, нали беше съквартирант на Т. Койчинов. Той не ми изглеждаше толкова жертвоготовен или изперкал та да живее с луд човек.

# 554
  • Мнения: 2 908
Не исках да гонят Елена-вярно е това,че май сме в Цървуландия,затова така стана.Тя е много талантлива,но народа никога не свиква с по-различното-тембъра и е много различен от останалите.Иначе моите фаворити са Нора,Деница и Иван.Иван е комплексар,дето прави клоунада,ама е супер талантлив.
На миналият Мюзик Айдъл пусках смс-и за Невена,ама сега не ми се дават пари за който и да е,защото така или иначе смятам,че всичко е порочно.

Общи условия

Активация на акаунт