Данон върнали ли са пари на някой

  • 3 761
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
Винаги съм се чудела какво ли значи "редовен стомах", а то какво било - да се подрискаш.

  Редовно да се подрискваш.

# 16
  • Мнения: 4 841
Ъм. Всеки път като видя някой да си купува, моментално нахлува в мен усещането за напрегнатост, тежест, усамотени и потни моменти, без задоволителен резултат.
И ето намерили решението се отправят към касата.

 Joy Добре казано. Аз пък се сещам за "Синдромът Портной" и как приключенията на бащата с яденето на сини сливи и висенето в тоалетната се бяха отразили на психичното здраве на главния герой  Joy

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Да, върнали са.
Не ми се рови, но беше доста разпространен по мейли, кю-та и подобни, един случай от преди година, може би.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 093
Пък мен лично ме дразни този деликатен израз за стомаха, като е ясно, че обект на действие са червата... Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 42
И аз това се питах скоро. И ми е странно как може да докажеш, че не ти е подействала. Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 6 093
Вероятно предвидливо ангажираш гастроентеролог, който да даде после бележка с компетентното си мнение за състоянието ти "преди" и "след"  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 9 865
Активията "няма" срок на годност. Преди време една колега си беше забравила в хладилника една Активия, стоя там близа месец и половина. Отворихме я за ташак, хора, нищо и нямаше, не беше вкисната, миришеше ок и ставаше за ядене.

# 22
  • Мнения: 3 405
Бях си сложила в подписа преди следния диалог, който се проведе наистина в хранителен магазин:

Клиентка и продавачка в хранителен магазин.
Клиентката: - Една активия, ако обичате!
Продавачката: - Заповядайте! Друго ще има ли?
Клиентката (замислена): - Да, и още нещо щах да купувам. О, сетих се, и едно руло тоалетна хартия.

# 23
  • София
  • Мнения: 38 522
Ама сега ме посетихте наистина че "Стомахът ми е подут" е неправилен израз в случая.
Когато имаш запек - да си го кажем направо, ти се задръстват червата, които се намират под стомаха и се подува корема.

Ей, да им се не види и деликатните реклами.

Аз пък имам такъв запек че ако реша да разчитам само на Активиа тоалетна няма да видя.
Затова използвам по-евтини и ефективни средства.

# 24
  • Мнения: 649
В къщи и казват " Пръдливия", не "Активия".

# 25
  • Мнения: 1 432
В къщи и казват " Пръдливия", не "Активия".



 hahaha hahaha hahaha
Активията няма нищо общо с киселото мляко  ooooh!

# 26
  • Мнения: 5 622

Хаха, това беше страшно яко

Ама сега ме посетихте наистина че "Стомахът ми е подут" е неправилен израз в случая.


Абсолютно! много е дразнещо! Мисля, че  като израз идва от Америка, там също казват на корема, стомах, разбира се пак неправилно (Даже на някои реклами за стягане на корема, казват да  се стегне стомаха  hahaha  hahaha..Голяма простотия  Joy )

Иначе аз Активия съм яла, разбира се, но защото има много вкусни предложения- сини сливи, смокиня и други. Така или иначе имам редовен "стомах"  Crazy и нямам нужда от подкрепление за да ми се подпомогне дефекацията  Laughing

# 27
  • Мнения: 620
Не знам какво общо има или няма с кис.мляко ,но преди 2-3 дена отворих една натурална и на следващия ден най-горния слой в кофичката горчеше ужасно.Иначе ям Активия (от време на време) не заради коремни и гъзни проблеми.Не ми се е случвало да тичам до тойлета след употребата и newsm78Май самовнушението ще се окаже отново ключов фактор. Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 6 093
Мисля, че  като израз идва от Америка, там също казват на корема, стомах, разбира се пак неправилно (Даже на някои реклами за стягане на корема, казват да  се стегне стомаха  hahaha  hahaha..Голяма простотия  Joy )
Аха, и аз това съм забелязала, че явно е вносна глупост изразът! Laughing
А това за диалога в магазина си е като виц! hahaha
Активия напоследък не съм яла, но преди купувах с череши, защото обичам, а не им беше сезонът... Wink

# 29
  • Мнения: 1 318
На мен никога не ми е действала, не че съм имала нужда от помощ... И при нас на работа бяха забравили една Активия отпреди (забележете) 3 месеца. Чистачката упорито се тръшкаше да я изхвърлим, че ако я отворим ще замирише на вкиснато, но ние сме си упорити говеда колегите и я отворихме... че и някои хапнаха Crazy Нищо й нямаше, пълна е с консерванти и още куп неща, които не са ми много ясни.

Общи условия

Активация на акаунт