Uraaa! Плуване за бебета!!!!! - 3-та част

  • 26 696
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 686
nellyani, чухме ви и още как!  Grinning Много сладко плаче беборанка! Виктор даже по едно време реши, че трябва да прояви съпричастност и взе да й приглася.  Laughing
И ние се дерем, когато се обличаме. Ако може все гол-голеничък да се развява, най-добре ще е. Това ми беше голямо притеснение и за плуването, обаче явно беше много впечатлен и не гъкна, докато го обличах. Даже през цялото време се усмихваше. Ще видим следващия път как ще е. Защото това вашето нищо не е, да чуете ние как крещим! Понякога имам чувството, че мозъкът ми се разтапя, толкова е пронизителен.

# 16
  • Мнения: 116
И ние бяхме днес за първи път и МНОГО ни хареса Simple Smile. Едно е да се плацикаш в някакъв леген, друго си е в истински басейн! Следващият четвъртък - пак ще сме на линия. Nellyani и ние ви чухме Wink (събличахме се до вас, докато вие се обличахте) Никола беше така запленен и захласнат от девойката, че съвсем забрави да мрънка Wink.

# 17
  • Мнения: 174
Ние пък бяхме дето си тръгнахме първи, че ни посиня джучката и треперихме от студ!! Tired Face
Да, трябва да се измисли нещо за разпознаването  newsm78

# 18
  • Мнения: 174
Беболинчо, ние можем да ви вземем другия четвъртък от Одрин

# 19
  • Мнения: 274
Ох, като ви чета как сте изкарали, ме обхваща черна завист  Rolling Eyes
Искам и ааааз  Sad Как ще издържа още месец-два не знам.
Спящата красавица и аз съм близо до Спартак. Срещу МОЛ-а живея.  Hug

# 20
  • Мнения: 660
И аз да се разпиша.

Днес Александра беше в нас за първа консултация. Направи упражненията с малката във ваната. Много съм доволна. Мисля, че и на Мия й хареса. Накрая даже се успокои и заспа във водата. Беше чудесно! Даже ми каза, че мога да влизам и аз във ваната с нея и да я кърмя така. Било много хубаво и релаксиращо и за бебето, и за майката. Непременно ще опитам.  Grinning
Другата седмица ще ме обучи сама да си правя упражненията. А лятото може да се присъединим към вас в големия басейн.  Hug

# 21
  • Мнения: 984
Кари разбойничката Благодаря за предложението  Hug
Обаче ние за сега ще отложим плуването. Александра каза, че не може без предварителна подготовка и ще трябва първо малко уроци в къщи. Вчера говорих и с личната и тя ме посъветва да поизчакам, защото още е хладничко и да не направим някоя беля.
Да си призная мен много ме притеснява как ще стане плуването в къщи, защото нямаме вана  Confused Аз уж затова изчаках малкия да попорасне и да ходим направо на басейн, но от друга страна наистина не става без подготовка.
nellyani ни покани на вана  Mr. Green /за което още веднъж и благодаря  Hug /
Сега планувам едно ходене но Варна и като се върнем пак ще го мисля плуването...

# 22
  • София
  • Мнения: 529
Между другото, май трябва да си направим някакви стикери с никовете, като на срещите на форума. Така само се усмихваме една-друга  Grinning
Тинтири-Минтири, стига да ги измислим водоустойчиви.  Mr. Green
Да, трябва да се измисли нещо за разпознаването  newsm78

Надпис с перманентен маркер на челото Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Кари, ние влезнахме, когато вие излизахте. На малката не й се видя студено... беше за сефте и около 45 мин седяхме. Е, не беше жегата от миналия четвъртък, де Confused

# 23
  • Край морето
  • Мнения: 139
Да се запиша и аз. Страхотно бе newsm44

Извинявам се на двете мами, на които бях преместила кошниците от земята на кушетката, но Явор тръгна на бързо да ги подрежда и предпочетох да са недостижими за него.

Nellyani,

Бебата ти е страхотна. Как само плуваше.  Моят син я хареса и все гледаше около нея да бъде Joy. От колко време ходите на плуване?


Момичета само на мен ли бе студено? Или съм станала твърде топлолюбива newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 932
la_sonrisa  Hug , радвам се че сме ви харесали.
За първи път започнахме, когато бебка беше на почти два месеца. Научихме за бебешкото плуване случайно, няколко дена след като бях родила, поразрових се из нета, прочетах много неща, за това колко е полезно и решихме да опитаме. Обадихме се на Александра и тя каза когато минем 40 дена, да й се обадим Simple Smile . И от тогава почнахме , досега бяхме във нас, сега в четвъртък беше второто ни плуване в басейна.

# 25
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ееей, ама вие сте си изкарали страхотно!  Peace

# 26
  • Мнения: 129
А трябва ли нещо по-специално да се носи (например играчки)? И така като чета сте били доста хора, имаше ли място Simple Smile?
Ние също сме ентусиасти, снабдихме и малкия с бански и само чакаме пълно оздравяване, за да се включим.

Нелиани, браво на Жасмина, много е хубав аватарът Simple Smile

# 27
  • Мнения: 116
Dazzle, мисля, че хубаво да вземеш 1-2 любими играчки за във вода. Ние носихме, въпреки че така и не ги извадихме... Да, място имаше. Ние като бяхме имаше поне 6-7 бебета и десетина възрастни в басейна, но не изглеждаше прекалено пълно. Имаше място спокойно да се разхождаш и да "плуваш" без да се блъскаш с други. Въпреки това накрая Александра каза, че сме били доста и питаше дали на някой не може да идва по-ранично...
Бързо оздравяване и скоро да се включите! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 52
Здравейте и от нас
Имам позната в Лондон,която водеше сина си от много малък на басейн,та да попитам за малките само в къщи ли могат да се подготвят?Имам голямо желание да занимавам малката с плуване,но нямаме вана Sad,как да стане,ако може да ми помогнете.Благодаря

# 29
  • Край морето
  • Мнения: 139
Vessi122,

И ние сме без вана. В Метро продават 60 литрови легени. Оборудвай се от там. Не е като вана, но вършат работа. Знам, че до 5-6 месечна възраст само в къщи се  занимават. Водата в басейна е с по-ниска температура отколкото обичайната за къпане. Но най-добре е да се свържеш с Александра и с нея да обсъдиш нещата.

Общи условия

Активация на акаунт