Uraaa! Плуване за бебета!!!!! - 3-та част

  • 26 768
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 984
Александра я нямаше. За водата - не знам, не съм питала.

# 226
  • Мнения: 798
Здравейте!
Въпреки че не съм писала, отдавна следя темата с интерес. Сега се включвам и с въпросче. Имам мома на три месеца и много искам да ходим на плуване, но имам и по-голямо детенце - 4 години. Та, дали в басейна в Банкя има възможност и за по-големи дечица? Например той да е с баща си, а аз със бебето? И още - всеки ден ли има възможност или само определени дни? Пък, живот и здраве, като се организираме да ходим - ще ви питам и с какво обувате бебета в басейна?
Благодаря ви предварително   bouquet

# 227
  • София
  • Мнения: 6 263
Здравейте,

и аз да се запиша в темичката. Ние вкъщи сме с 65 литровия леген от Метро, но ни е доста малък. Вече не мога да го гмуркам, искам да взема някакъв подходящ надуваме басейн. Ако някои се сеща за подходящ ще се радвам да сподели.

В четвъртък говорих с Александра, но още не е ясно дали е отворен басейна. Някои ако знае нещо моля да пише Hug

Ние ползвахме един кръгъл на "Чико" с диаметър ок. 1 м, но се продаваше и със стотина топки.  Peace

# 228
  • Мнения: 984
лю в басейна имаше и по-големи дечица, за баткото мисля, че няма да има проблем. Лично според мен за малката е още раничко за басейна - мисля че до към 6 месеца упражненията са във вана. За дните - Александра ходи определени дни /не знам точно кога/, иначе басейна си работи всеки ден.

# 229
  • София
  • Мнения: 6 263
А бебето може да е с обикновени гащички, бебешки бански или бански-памперс, но наистина трябва да стане на 6 месеца за басейна.  Peace

# 230
  • София
  • Мнения: 1 715
А дали е топло в съблекалнята?

# 231
  • Мнения: 2 614
лю, бебока ти е твърде малък за басейн, но ти решаваш. А за баткото няма проблем, и Александра идва с малкото си момченце, че и с другите деца понякога. Но доклкото си спомням след 9-ия месец е добре да се почне с басейн. ПРеди това трябва да намаляваш температурата на водата, в която къпеш бебето и постепенно да свиква детето с водата . За да не ти говоря празни приказки - мога да ти дам телефона на Александра на ЛС и тя ще ти обясни най-добре! Simple Smile Пиши, ако го искаш  Peace

# 232
  • Мнения: 559
И аз знам, че от 6тия месец се започва с басейна, но Александра когато дойде в къщи и видя малкия (на 5 месеца) каза, че е готов  Grinning Не можех да му правя упражненията в легена от Метро, защото много се опъваше. В басейна нямах такъв проблем.

Аз съм голяма шматка и си изтрих ЛС. Някой ми беше писал, да ходим заедно до Банкя с моята кола. Да си признае кой беше, че не помня!  Mr. Green (колата в момента не е наред, но скоро трябва да я оправим  Tired )

# 233
  • София
  • Мнения: 779
И аз знам, че от 6тия месец се започва с басейна, но Александра когато дойде в къщи и видя малкия (на 5 месеца) каза, че е готов  Grinning Не можех да му правя упражненията в легена от Метро, защото много се опъваше. В басейна нямах такъв проблем.

Аз съм голяма шматка и си изтрих ЛС. Някой ми беше писал, да ходим заедно до Банкя с моята кола. Да си признае кой беше, че не помня!  Mr. Green (колата в момента не е наред, но скоро трябва да я оправим  Tired )

И ние тръгнахме от 5 месец на басейн, защото Александра ми каза, че е готов. В легена ми беше доста трудно, а сега вече е мисия невъзможна. Най-добре да се почне вкъщи и след това да се прецени Simple Smile

Здравейте,

и аз да се запиша в темичката. Ние вкъщи сме с 65 литровия леген от Метро, но ни е доста малък. Вече не мога да го гмуркам, искам да взема някакъв подходящ надуваме басейн. Ако някои се сеща за подходящ ще се радвам да сподели.

В четвъртък говорих с Александра, но още не е ясно дали е отворен басейна. Някои ако знае нещо моля да пише Hug

Ние ползвахме един кръгъл на "Чико" с диаметър ок. 1 м, но се продаваше и със стотина топки.  Peace

А не е ли много плитък, иначе аз искам и топките, но ми се стори плитък Confused

# 234
  • София
  • Мнения: 6 263
Вършеше работа.  Peace

# 235
  • Мнения: 984
А дали е топло в съблекалнята?
На мен не ми беше студено, но малкия буквално трепереше  Confused Има едно разхождане от душовете до съблекалнята и още тогава почна да трепери. Другото което ме притесени - няма контакт в съблекалнята. Аз си носих сушоар, но не успях да го ползвам. Като съм почнала с оплакванията - беше пълно с баби и постоянно някой отваряше вратата и се виждаха голи дупета  Shocked
И последно  Rolling Eyes - шкафчетата не се заключват и си разнасях всичкия багаж с мен до басейна. Някой си го оставят просто така, но лично аз не бих посмяла да си оставя раницата с телефона, документите и парите. Айде стига съм се оплаквала  Mr. Green

# 236
  • Мнения: 1 698
И къде изсуши косата на малкия? Малко ме притесни това изказване. И аз искам да я заведа малката на басейна, поне да се отпусне малко, обаче ми се иска елементарни условия да има.

# 237
  • София
  • Мнения: 932
А дали е топло в съблекалнята?
На мен не ми беше студено, но малкия буквално трепереше  Confused Има едно разхождане от душовете до съблекалнята и още тогава почна да трепери. Другото което ме притесени - няма контакт в съблекалнята. Аз си носих сушоар, но не успях да го ползвам. Като съм почнала с оплакванията - беше пълно с баби и постоянно някой отваряше вратата и се виждаха голи дупета  Shocked
И последно  Rolling Eyes - шкафчетата не се заключват и си разнасях всичкия багаж с мен до басейна. Някой си го оставят просто така, но лично аз не бих посмяла да си оставя раницата с телефона, документите и парите. Айде стига съм се оплаквала  Mr. Green
Мая е описала много добре условията в басейна  Peace
Не че е много зле , но е вярно че няма и луксове, отдавна търсим друг басейн , но все още не сме намерили , такъв , който да конкурира и задминава този в Банкя, като условия на водата , за малки деца и бебета. Иначе дъщеря ми мога да я пусна във всеки басейн в момента , тя миналото лято е плувала и в морето  и в обществени басейни, не сме имали проблем , но като цяло по отношение на температура на водата, подходяща за бебета и малки деца и горе-долу чистота - басейна в Банкя е единствения до момента, за съжаление, ако някой намери друг, особено тук в София , ще съм му благодарна, както и много други родители.

# 238
  • Мнения: 559
Ами за мен лично условията не са чак толкова трагични.  Simple Smile Багажа си го оставям в саблекалнята. Там са само майки с деца и бабички, не ми се вярва някой да пипа. Косата на малкия не му я суша. Контакт има в коридора пред асансьорите  Confused
От душовете до съблекалнята го завивам с хавлия и обличам първо него за да не му е студено. Само не знам сега като го облека къде ще го оставя за да се облека аз  Rolling Eyes Още не може да ходи, а и на едно място няма да стои...

# 239
  • София
  • Мнения: 932
Ами за мен лично условията не са чак толкова трагични.  Simple Smile Багажа си го оставям в саблекалнята. Там са само майки с деца и бабички, не ми се вярва някой да пипа. Косата на малкия не му я суша. Контакт има в коридора пред асансьорите  Confused
От душовете до съблекалнята го завивам с хавлия и обличам първо него за да не му е студено. Само не знам сега като го облека къде ще го оставя за да се облека аз  Rolling Eyes Още не може да ходи, а и на едно място няма да стои...
Миналата година и Жаси не можеше да ходи, но ние ходихме  двамата в началото, и аз и мъжа ми, и обикновено първо обличах нея , давах я на мъжа ми и се обличах и аз.  Но е имало и случаи когато мъжа ми е ходил сам с нея и се е справял, значи не е толкова страшно. Но наистина има какво да се изисква от обстановката в басейна ( лошото е че няма избор).

Общи условия

Активация на акаунт