Разбрах, че мъжът ми има още едно дете...

  • 17 116
  • 167
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 172
И да беше останал при теб, едва ли щеше да ти е по-доре. Аз мисля, че трябва да се срещнете 3мата - все пак и тримата сте засегнати по някакъв начин в тази ситуация. Когато си изясните реалното положение (доколко детето е наистина негово и доколко става въпрос само за изневяра) и кой какво иска, ще знаете и какво да предприемете. Това важи за всеки един от вас.

# 16
  • Мнения: 139
...Мъжете са царе на кофти ситуациите, после жените се чудят как да се оправят с техните глупости, много ме е яд за което.  Confused Точно сега уикенда си говорихме с една приятелка, която е в някакви латиносериали с ангажиран мъж и направо... абе не знам хората като вършат глупости съвсем ли не мислят или какво?
Твоята приятелка да не би някой насила да я е вкарал в сериала?  newsm78
Котото е виновен мъжа, толкова е виновна и тя.
А няма такова нещо. Аз мога да си се влюбя в който си искам, ама ако обвързаният Той (пиша "той", защото съм жена) не иска - няма да легне с мене, още по-малко пък ще ме осеменява. Демек виновният е 100% Той.
Обратното, ако аз съм обвързана и някой проявява апетити за размяна на хепатити, няма как да стане dоwnload-a, ако и аз не искам. В описания случай виновна бих била на 100% Аз.
Съгласна съм, че сексуалната култура на повечето ни сънародници е впечатляващо ниска.
За съжаляние и самооценката на много жени Не на всички, слава Богу) е отчайващо ниска, щом само и само да имат дете, са готови и от женен мъж да е и хич не мислят за "после".
Ама и безотговорното веене на "дедовия" и пръкането на деца тук и там също май не му е мястото в 21 век, та ми е малко трудно да разбера такива мъже, за какво го правят? И аз съм изневерявала, ама чак пък толкова, айде не ма нужда.

# 17
  • Мнения: 1 425
Като има дете виновните са винаги двама.
Човека който е изневерил може да има по-голяма вина спрямо партньора си, но спрямо детето което се е появило в резултат на изневярата вината му е същата както и на другия родител.

# 18
  • Мнения: 139
откъде знае домашния ни телефон така и не разбрах...

детето било на 2 месеца... било й трудно, искала да го чуе /него - представяте ли си  #2gunfire /, затова се обаждала... на мобилния не й отговарял...

Говедото първо отричаше. После, после всичко си призна. Каза, че уж ползвал презерватив, как се е получило и той не знаел! Въобще не си прави сметка колко ме е наранил като то е направил дори!!!!!!!!!!!!!

Той е много импулсивен... Просто ми тръшна вратата и ме остави разплакана, с Мая / почти на 2 г. е /... Още не съм се обадила на мама... Просто съм в пълен блокаж от всякъде и не знам кой път да хвана..


Не мама ти трябва сега, а адвокат и то добър. Но се успокой. Трябва да успееш да издействаш минимална издръжка, много редки, или никакви контакти с другото дете и въобще да успееш да убедиш съпруга си да забрави за "геройския си подвиг". Това, което пиша, е ужасно, но имаш дете, а казваш метериалното Ви положение не е цветущо. Онази жена е направила избора си - сега да си носи последствията.
В случая има намесено и детенце  Cry, но, такъв е животът, ти също имаш детенце, създавала си го отговорно и отговорно трябва да защитаваш интересите му в така създалата се неприятна ситуация.
Ако съпругът ти обича и иска да бъде с другата жена - няма какво да направиш, освен да запазиш цивилизовани отношения с него, заради детето, но пак ти казвам - при най-изгодни за теб и детето ти условия.
Много съжалявам, дано бързо го превъзможнеш. Помисли си все пак, че има много по-страшни и тежки неща от случващото ти се в момента и се опитай да действаш конструктивно.

# 19
  • Мнения: 1 425
...А няма такова нещо. Аз мога да си се влюбя в който си искам, ама ако обвързаният Той (пиша "той", защото съм жена) не иска - няма да легне с мене, още по-малко пък ще ме осеменява. Демек виновният е 100% Той...
Ми и той се влюбил и значи и той е оправдан.  Whistling То много удобно така - всички са влюбени, не могат да мислят, правят си секс с когото си искат когато си искат и без да се пазят и накрая ... ква стана тя?

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
отчаяна, не мога да остана безучастна.Знам, че ще ти е ужасно, ужасно болно и трудно. Затова ти давам една голяма, силна прегръдка. Не бързай, седни и обмисли всички варианти добре. Когато избереш най-правилния за себе си и детето, обади му се и говорете сериозно, желателно без сълзи и истерии.
Не ми допада идеята за среща тримата- няма какво да те забърква в проблемите си  с нея от тук нататък ( и без това те е збъркал вече неминуемо, де), достатъчно ти е кофти, че да изтърпиш и това.
Това, че не и отговаря на мобилния показва, че не желае да има нещо общо снея. Ако това е истина, може тя да го е използвала за предтекст да се обади у дома. #2gunfire

# 21
  • Мнения: 1 425
Не мама ти трябва сега, а адвокат и то добър. Но се успокой. Трябва да успееш да издействаш минимална издръжка, много редки, или никакви контакти с другото дете и въобще да успееш да убедиш съпруга си да забрави за "геройския си подвиг". Това, което пиша, е ужасно, но имаш дете, а казваш метериалното Ви положение не е цветущо. Онази жена е направила избора си - сега да си носи последствията.
"Конкуренцията" още не е казала че смята да съди мъжа за бащинство/издръжка.

@ авторката
Седни, наплачи се хубаво, после глътни 2 валериана помисли си добре ти какво искаш и после си поговори с мъжа си какво той смята да прави занапред. Има ли някакви намерения към другата и детето. После като се изясните двамата може да говорите и с жената, тя какво иска.
А домашния телефон може да го е взела: 1. от него. 2. от общ познат, има и други варианти.

# 22
  • Мнения: 139
...А няма такова нещо. Аз мога да си се влюбя в който си искам, ама ако обвързаният Той (пиша "той", защото съм жена) не иска - няма да легне с мене, още по-малко пък ще ме осеменява. Демек виновният е 100% Той...
Ми и той се влюбил и значи и той е оправдан.  Whistling То много удобно така - всички са влюбени, не могат да мислят, правят си секс с когото си искат когато си искат и без да се пазят и накрая ... ква стана тя?
Думите, извадени от контекста, за който са били предназначени, губят смисловия си заряд.
Но дори и цитирания текст не си разбрал правилно.
Казвам, че човек, който има стабилна връзка/брак, носи цялата вина, ако заради негови/нейни действия/бездействия извън връзката/брака навреди на партньора/съпруга и децата (ако има такива). А "третият" е просто случайност.
Необвързан човек може да си се влюбва и да спи с когото иска, стига да не упражнява насилие. Дали ще си пази здравето и г..а от нежелана бременност при тия занимания пак е въпрос на информираност и личен избор.

# 23
  • Мнения: 337
Как така ще решавате, че това дете е негово. Той може с още 10 да е спал, ако всяка каже, че децата й са негови? Twisted Evil
Той може и да е спал с нея, но това дете може да е от всеки, помислете и докато не се докаже бащинство не бързайте. След като и той се съмнява, значи може пък тази да го е хванала за риба, щото другите с които си е лягала не са и признали детето. Доста объркана ситуация, но без да видиш черно на бяло как стоят нещата не можеш да вярваш просто така. #Crazy

# 24
  • Мнения: 1 425
Как така ще решавате, че това дете е негово. Той може с още 10 да е спал, ако всяка каже, че децата й са негови? Twisted Evil
Виж това е възможен вариант, но все пак шанса да е негово е доста голям. Все пак явно му има мобилния и най-вероятно от него е взела и личния. Авантюрата може да е била по-дълга отколкото си признават двамата.

# 25
  • Мнения: 139
Не мама ти трябва сега, а адвокат и то добър. Но се успокой. Трябва да успееш да издействаш минимална издръжка, много редки, или никакви контакти с другото дете и въобще да успееш да убедиш съпруга си да забрави за "геройския си подвиг". Това, което пиша, е ужасно, но имаш дете, а казваш метериалното Ви положение не е цветущо. Онази жена е направила избора си - сега да си носи последствията.
"Конкуренцията" още не е казала че смята да съди мъжа за бащинство/издръжка.

@ авторката
Седни, наплачи се хубаво, после глътни 2 валериана помисли си добре ти какво искаш и после си поговори с мъжа си какво той смята да прави занапред. Има ли някакви намерения към другата и детето. После като се изясните двамата може да говорите и с жената, тя какво иска.
А домашния телефон може да го е взела: 1. от него. 2. от общ познат, има и други варианти.

А ти какво предлагаш - да я чака дамата да й сипва сол в раната на час по лъжичка ли? Да измъдри какво да прави? Да се самопредложи за втора майка на детето й?
Естествено, че й трябва адвокат. Най-малкото той/тя ще гледа безпристрастно на нещата. Нали се сещаш, че в момента авторката е силно афектирана, обяснимо защо. Съпругът й-предполагам също.  Душата й си е получила кофата с помия, трябва ли и материално да почне да страда, за да предприеме действия?
От къде новото мамче е взело домашния телефон няма никакво значение.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Интересно,как от "кратка връзка" предполагам за секс,се ражда едно дете??Колко безотговорен може да бъде един обвързан мъж? newsm78
Не,че не се случва ама що за безотговорни хора ? Thinking

# 27
  • Мнения: 1 425
Казвам, че човек, който има стабилна връзка/брак, носи цялата вина, ако заради негови/нейни действия/бездействия извън връзката/брака навреди на партньора/съпруга и децата (ако има такива). А "третият" е просто случайност.
Пред жана му и детето му от връзката той е виновен, ок. А коя връзка е стабилна? Ми тя може да е била нестабилна?


Необвързан човек може да си се влюбва и да спи с когото иска, стига да не упражнява насилие. Дали ще си пази здравето и г..а от нежелана бременност при тия занимания пак е въпрос на информираност и личен избор.
И в такъв случай чия е вината пред детето което е резултат от "спането"?

# 28
  • Мнения: 1 520
отчаяна, знам че не ти е лесно, но най-важното за теб сега е да не показваш слабост пред любовницата на съпруга ти. Бъди твърда и решителна. Заяви й учтиво, но категорично, че няма да допуснеш нито ти, нито детето ти да сте потърпевши от униженията и изневерите на мъжа ти. И фактът, че има извънбрачно дете е само НЕГОВ, не и твой проблем, а още по-малко на детето ви.
Със сигурност любовницата ще се позовава нееднократно на аргумента, че никое извънбрачно дете не бива да страда от чужди грешки. Е, да, но и ти й дай да разбере, че няма да позволиш твоето дете да бъде ощетено откъм издръжка и грижи от страна на баща си.

# 29
  • Мнения: 1 425
А ти какво предлагаш - да я чака дамата да й сипва сол в раната на час по лъжичка ли? Да измъдри какво да прави? Да се самопредложи за втора майка на детето й?
Естествено, че й трябва адвокат. Най-малкото той/тя ще гледа безпристрастно на нещата. Нали се сещаш, че в момента авторката е силно афектирана, обяснимо защо. Съпругът й-предполагам също.  Душата й си е получила кофата с помия, трябва ли и материално да почне да страда, за да предприеме действия?
От къде новото мамче е взело домашния телефон няма никакво значение.
Предлагам да се успокои и да изслуша другите двама. Адвокат може да не и трябва. Имам познати майки които отглеждат децата си сами и нямат никакви материални претенции към бащите.
За телефона - авторката се чудеше откъде го е взела.

Общи условия

Активация на акаунт