МНОГОДЕТНИ МАМИ 34

  • 15 785
  • 327
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 181
Здравейте мами  Grinning
Извинявайте, че нахълтвам в темичката ви, но го правя, за да ви поканя на вече традиционния ни пролетен празник  Heart Eyes
Входа за деца е свободен, а повече подробности можете да видите тук:
http://www.snbm.org/

# 31
  • Мнения: 994
Много благодаря за споделеното.
Той си има една обезопасена зона от дневната за игра, но винаги когато учим отказва да седи там. Чудя се дали наистина не ревнува, че моето внимание е насочено към големите и затова така да плаче, да си хвърля играчките и да ни замерва?  newsm78
По стаите могат да си правят час от нещата, но ние учим допълнително и няма как да бъдат самостоятелни.
Остава ми значи да се надявам, че след някой и друг месец ще стане по-самостоятелен. Той е много любопитен и по принцип си харесва играчките, но явно учебния процес му идва в много.
Може да опитам с писането, за пластелин е още малък - ще го изяде.


Поздрави на всички и много благодаря

# 32
  • Мнения: 1 744
Момичета пускам и тук въпроса ми, ако някой може да помогне:
Синът на мъжа ми снощи е получил някаква частична амнезия. Класната му каза, че до 19,15 е бил на училище в нейн час ,а той се е прибрал в 20,00 при положение, че живее на 5мин от училище.
В този промеждутък нещо се е случило, а той не помни. Не помни, че е бил на училище. Не помни неща от предишни дни, и от преди няколко часа.
Мъжът ми снощи го заведе в Пирогов - на травматолог, на мозъчен хирург , на детски хирург. Всички казват, че няма травми, т.е. не е паднал или не е бил ударен. Направиха му тест за алкохол и за наркотици. Няма нищо. Снощи са му били разширени зениците.
Моля, ако някой знае какво може да му е или какви изследвания още да се направят да каже. Сега ще го води при личната лекарка за направление за скенер.

# 33
  • Мнения: 2 641
мисля че е най добре ядреномагнитен резонанс на главата, дори ако трябва да се плати. трябва да се изключи или потвърди увреда в мозъка и да се търси причината. дано всичко се оправи.

# 34
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Нямало ли е съученици с него като си е тръгнал от училище,нещо да не го е превъзбудило по време на училище,разпитахте ли съучениците му?
Подкрепям предложението на Anaise
 Sick дано се оправи детето  Praynig

# 35
  • Мнения: 183
Наде заведете го на психолог...Ако е преживял някакъв стрес,няма да се види на никаква машина...Но иначе да няма нещо тумор...Ох,просто не искам да мисля лоши неща...Моля се да се оправят нещата!!! Praynig Praynig PraynigОт друга страна може и да е от пубертета нещо...Аз като малка-в тази възраст,много често ми се случваше да изключвам,когато съм между много хора-претъпкан автобус,или просто на улицата,с много витрини и т.н.,някак си от пренатоварването изключвах,аз и каустрофобия имам де...И като че се гледах от горе...Както го разказват това вълрналите се от смърта,само дето аз съм съвсем будна и си правя всичко нормално,но като че се гледам отгоре,и не съм аз...Абе все едно духът ми напускаше тялото...Ох,много е сложно за обяснение...Тогава една екстрасенска ми беше казала че съм имала тумор,та майка бая се беше притеснила,ама нищо ми няма...От пубертетна си е било!!!Ей,и да не ми се смеете сега... Wink

# 36
  • Мнения: 2 433
Здравейте,
да се разпиша и аз в новата тема. Че от работа и ядове не ми остава време.
Но като чета милата ми Пешеходка... и моето направо са бели кахъри..
Цветке - бързо да се оправяте всичките. Да свършва тази черна серия при вас. Много ми стана мъчно и за диването, и за магарето.../ цитирам твоите обращения  Embarassed/
каки са тези каръщини??Бързо въстановяване на всички ви желая.
Дидке - питката костенурка е страхотна Hug искам разяснение относно оформление Crazy
Другата Дидка/Цоцка/ -  да излизаш от разни дупки и делнични проблеми. И да се върнеш тук при нас да ни радваш и да ни хокаш. Че като те няма .....и хич не се организирам да пиша.
Наде - това много неприятно с детето. Не знам какво да те посъветвам. Но дано всичко да е наред и да е просто инцидент.
Честит рожден ден на Аля/ на патерица/ - жива и здрава да е!  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 744
Оказа се ,че с друго момче са се гонили и нашия спрял рязко, че нещо изпуснал и другото връхлетяло върху него и го ударило с коляно в слепоочието. Децата го завели до вкъщи, но се страхували да се качат, и затова не разбрахме какво  е станало. Утре ще го водим на някакъв специалист в Педиатрията на бул.Несторов.
Дано се оправи и не е сериозно! Praynig

# 38
  • Мнения: 2 433
и сега да ви кажа колко съм бясна
имам една клиентка -...останах без думи , след току що проведеният разговор с нея по телефона...
През септември месец и правихме туристическото бюро. От тогава ни виси със сметката си. Не е платила нито лев. Днес звъни по телефона... Никола да отидел да и направел снап рамката на прозореца, щото неможела сама. Добре...разпечатвам една нова сметка, белким се сети да я плати най-накрая и пращам Никола. След 2 часа се връща. Малко наляво, малко надясно...и така 2 часа го разиграва да и мести вакуумчетата ooooh! Пари - няма естествено, щото щяла да носи 2 джобчета на гащеризони за надпис....Без думи.
Обаче, минава 1 час и "дамата" звъни по телефона...
Имала , моля ви се - РЕКЛАМАЦИЯ!!!! Както си седяла и едното вакуумче щъкнало и паднало.
Добре, ви кам ще ти пратя вакуумчета. но не сега, щото Никола неможе с вакуумчета цял ден да се занимава. И те ми повишава тон - че целта на рамката е все пак да се ползва - не да и висяла...затова я била поръчала... представяте ли си????? Не стига че я чакам половин година да си плати сметката...а тя има рекламация за нещо което дори не е платила Whistling #2gunfire
Хлопнах и телефона и и теглих на ум една майна. Минавам си о парите, ама ако не ми мине утре отивам и си разлепям и надписи и рамки и всичко.

# 39
  • Мнения: 2 433
и тъй и тъй съм почнала ...да ви кажа за вчера
Вчера ни беше делото  в Окръжен съд Габрово. Нали гражданите данъчни обжалваха..
та това на последна инстанция се гледа вчера. Прокурора бил видимо на наша страна и казал цитирам"Несерьозно и неуместно е да се говори за престъпление от какъвто и да е характер в размер на 0,08лв"
Та сега в едномесечен срок ще разберем какво мислят в окръжният съд Mr. Greenнадявам се да потвърдят решението на Севлиевският

# 40
  • Мнения: 197
Здравейте и от мен!От скоро съм във форума и малко съм зле с качване на снимки и т.н.,но ще се науча........Изпращам ви рожденните дати на  моите мъжлета                                                                                                                                                                                   Мартин-08.04.2005                                                                                                                                                                              Антон и Марио-09.11.2006                                                                                                                                                                               Ще се радвам ако се опознаем!

# 41
  • Мнения: 2 641
джулис извинявай сигурно не ти е смешно но направо не мога да повярвам че те съдят за 0.08 стотинки  Joy

надя евро при така описаните обстоятелства детето е за психиатър първо и ако той каже може и друг специалист да го види. явно при удара е получил някакво сътресение на мозъка или нещо близо до комоцио. има количествени и качествени изменения на съзнанието, но само специалист може да ги определи точно. предполагам е преходно и бързо ще премине. ако трябват изследвания направете ги.

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 20:48 от Anaise

# 42
  • Мнения: 183
Джулс вчера гледах филм за късмета,в който една мацка с много късмет,целуна един неудачник и той и открадна късмета...Та онзи ден дето аз ти разправях за моите проблеми с един обект,току що ми прозвуча в мой стил,твоята история...Дано само ти не си ми откраднала неудача... WinkА за делото,всичко ще се оправи!!!Поздрави!!!

# 43
  • Мнения: 184
Честито на всички рожденици, които съм пропуснала!
Да са живи и здрави новородените!
Отдавна не съм писала, ама няма за какво. При нас в момента е спокойно, дано не е затишие пред буря. Децата скоро не са създавали проблеми, нито са правили издънки или бели. Сетих как миналата година, на гости при баба си и дядо си, момичетата се хвалели - малката имала грамота от учителката си, голямата - шестици на тестове, и бабата и дядото се размазали от кеф и току ги поздравявали. Дядото обаче се усетил, че синът ми нищо не казвал и го питал -"ти няма ли да се похвалиш с нещо?", а той - "а, не, аз съм си нормален". Та, такива сме ние  напоследък - нормални.  Чак страх ме хваща. И само дебна за признаци на края на хармонията. Ама, и аз съм една - вместо да се радвам и наслаждавам...
Наде, дано всичко да е наред с детето и да си останете само с уплахата.
Пешеходке, то какво да ги пазиш децата - на моята голяма щерка аз ́и измъкнах ръката - ходим си двете (била е на година и 3-4 месеца), държа я за ръчичка, детето се спъва и за да не падне аз ́и дръпвам силно ръчичката, вследстие на което ́и се измъкна лакътя. Аз плаках повече от нея... А пък майка ми я държеше за ръка, когато я връхлетя едно хлапе с голямо колело... подметна я във въздуха... после ́и лепиха челото... Ей такива ми ти работи. Нещата понякога просто се случват. Оправяйте се!
КТВ, никак не ти е лесно - трудно, да не кажа невъзможно е задържиш вниманието на едногодишно дете. Те момичетата вече са споделили, само да кажа, че четох тук за домашен пластелин, който е безвреден и може да се хапва от детето:
http://www.gorichka.bg/index.php?p=42&l=1&id=233
Лека нощ на всички!

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 22:40 от Блещулка

# 44
  • Мнения: 11 607
Момичета....днес станах на 34г. и 6м. И знаете ли какъв подарък получих? Първият си бял косъм! Ужас! Нима остарявам? Пък аз имам намерение още едно дете да родя????? newsm78 newsm78 А в родилното с бели коси пускат ли? И на всичкото отгоре тази седмица съм ужасно неразположена - боли ме какво ли не.........

Ей...я се разписвайте тук редовно! Какви са тез отсъствия, които отбелязвам? Няма сама да страдам за белите си коси, я? Да страдате и вие, повече хора да чувствам съпричастни.......

Тази седмица мина шеметно бързо...Кога започна, кога свърши.......Оф...чакам с нетърпение другата седмица, когато децата ще са малко в къщи - миниваканция.......Няма да ходя на работа...Искам да съм с децата си! Липсват ми много!

Юле, като ви върнат парите.....да не забравиш да почерпиш.........

Блещулке, разкажи за анкетите.....да кажеш на всеослушание децата ти как пият и пушат.....А това за нормалното ме върна с въпроса към Албенчето - Мамо, ти да не си жена? - когато момчетата в къщи са я видяли с пола.....Албенче, като се сетя за тази случака и почвам сама да си се смея.....

Наде, дано всичко мине добре с баткото! А ти..първа заплата получи ли? Ние нищо не разбрахме нещо.....

Anaise , радвам се,че при нас ти е харесало...

 elito-3  добре дошла при нас..да пишеш и да разкажеш повече за вас!

Нищо няма да ви черпя за подаръка си....Въх мале..вече съм с бял косъм! Къде си младост, къде си???????????? Ойде......

Общи условия

Активация на акаунт