МНОГОДЕТНИ МАМИ 34

  • 15 805
  • 327
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 479

Нищо няма да ви черпя за подаръка си....Въх мале..вече съм с бял косъм! Къде си младост, къде си???????????? Ойде......

Виж сега, и фризьорките са хора, и те семейства хранят. Ходом марш към фризьорския салон и белият косъм престава да бъде бял. Тъй де, някои от нас вече от ... години подържат този бранш  Rolling Eyes

А пък аз ще имам пълна ваканция Party, завиждайте ми Mr. Green

# 46
  • Мнения: 11 607
Виж сега, и фризьорките са хора, и те семейства хранят. Ходом марш към фризьорския салон и белият косъм престава да бъде бял. Тъй де, някои от нас вече от ... години подържат този бранш  Rolling Eyes

А пък аз ще имам пълна ваканция Party, завиждайте ми Mr. Green

СкъпоЦенна...а ти си ми длъжница...С тази постоянна смяна на никове и постоянното тормозене да ги сменям на първа страница - дължиш ми едно кафе! Щях да кажа една боя за коса, ама.....Аз този бранш не го поддържам! Не ползвам нищо, освен шампоан. Ни сушоар, ни преси, ни балсами, ни бои за коси, ни се къдря, ни се изправям......Натурална съм........От мен гладни ще си ходят.....

А за ваканцията ти завиждам! И то много! Желая ти весело изкарване на ваканцията с децата! Пък ако искате разходи ги до Благоевград......Ще си помисля дали да ви почерпя, обаче...А ние има вероятност в четвъртък, или в петък да сме в София...От сега навивам Лъчо да останем с преспиване......Да видя дали до 1 седмица ще вдигне ръце от мен и ще стане на моето.......

# 47
  • Мнения: 184
Първо, Цоцоланке, честита ти 34 и половина годишнина. За подаръка не се кахъри - аз от 20-годишна съм започнала да побелявам.

Блещулке, разкажи за анкетите.....да кажеш на всеослушание децата ти как пият и пушат....
Второ, то не е много за разказване, ама... На моите деца (на малките) им правили в училище медицински прегледи (като се прибра вкъщи Ния каза: "събличаха ни по бельо, добре, че бях с подходящи гащички"  Laughing, при което баща ́и каза "е, поне на една жена в къщата съм угодил на бельо"). След това се оказа, че въпросните прегледи са свързани с някакво изследване на наднорменото тегло и децата ми донесоха да попълня анкетни карти. В тях наред с въпроси като тегло и ръст при раждане, кърмени ли са, в какви условия живеят, спортуват ли, имаше и въпроси дали пушат и пият алкохол. Обаче докато за пушенето имаше опции "да" и "не", то за алкохола опциите бяха: а) от време на време и б) постоянно. Та аз доста се зачудих как да отговоря, обаче Цоцоланка ме излови и ме кара да си призная за попарата с червено вино и други подобни. Днес питах медицинската сестра защо дали само тези два възможни отговора, а тя ми каза, че анкетата е и за по-големи ученици. Е, добре де, ми те всички до един ли пият?

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 22:59 от Блещулка

# 48
  • Мнения: 3 479
Мамче, благодаря за поканата, обаче до юни месец съм без кола Sad и това е защото съм една много `умна` жена, т.е. голяма бяла птица ooooh!

# 49
  • Мнения: 3 740
Блещулке, нямаше ли в анкетата въпрос: "Колко често пребивате децата си?" С отговори
а/ веднъж седмично
б/ всеки ден
в/ по-често

Наде, това с главата изисква малко по-продължително наблюдение, макар че обикновено се оказва невинно. Но без лекарско мнение не бива. Мале  ooooh!, тия деца направо се чудят какви да ги забъркат.

# 50
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Привет и от мен!
Блещулка, в тая анкета май са липсвали само въпросите за наркотиците и секса   Shocked

Цоцоланке, ти май живна въпреки белия косъм  Laughing  Да ти казвам ли разните успокоения за помъдряването и т.н.? Я дишай спокойно, няма да те върнат от родилния дом, това да ти е кусура. И в тоя ред на мисли, къде ли е Пролетната Фея, дали си имаме вече малка Феичка?

Джулка, по повод твоята клиентка, една моя приятелка има лаф: "Кажи му клиент и не го обиждай повече." Здрави нерви и твърдост, щото иначе ти се качват на главата. И успех на последната инстанция  Hug

Наде, дано няма последствия  Praynig

Пешеходке, бързо оправяне на всички  Hug

Добре дошла на elito-3.

И честита пораснала дъщеричка, Наслуки!   bouquet

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 00:01 от albena

# 51
  • Мнения: 3 740
албенка, не се скатавай, а почерпи немедленно за имен ден! Пък дано и на Цоцоланка й размине стресът от белия косъм.

# 52
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
 Embarassed само кажи за кого, че не съм много наясно с имените дни...

Иначе, черпя веднага:

# 53
  • Мнения: 3 740
За тебе, чедо, за тебе... Честит ти имен ден! Да си жива и здрава, все така очарователна и сърцата!

# 54
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Направо ме утрепа, мислех че Албените нямат имен ден и си бяхме измислили с една приятелка имен ден в деня на първия сняг (щото името ми произлизало от "бяла, светла"). Е, благодаря и да ви е сладка виртуалната почерпка  Hug

А между другото, Цвете, май не си ми видяла личната поща?

# 55
  • Мнения: 994
Като съм започнала да питам, може ли да питам пак  Embarassed

Дали сте наблюдавали при вашите деца, така наречения "синдром на средното дете"?
Мисля че дъщерята изживява някаква такава фаза и бих се радвала, ако споделите как сте се справили.

Благодаря   bouquet

# 56
  • Мнения: 2 641
добро утро   bouquet

мама цоцоланка тук е много забавно и много ми хареса  Hug наистина е страхотно да имаш пълна къща с деца Simple Smile само се чудя дали ако си купя куче ще ви стана пълноценен съфорумец, защото все пак съм на 33 вече  Grinning а за косата аз имам мнооогоооо бели косми още от 26-тата ми годишнина, но се сдобих с тях след огромен стрес  Sad а и боя не мога да ползвам, слагам само къна която ми носят от Йемен, но пък косата ми чувства супер от нея, ей долу сложих линк да видите колко ми порасна косата /не че сте знаели как е преди де  Wink

# 57
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
     Нора  на snezhka-smeshka    Мая - pretty_witty     magda -  magda
    Честит рожден ден и на трите дами,весел празник,много приятни емоции и изненади  bouquet

# 58
  • Мнения: 1 470
Мами,влезте в Клюкарника,има една тема за българският език-нещо ни мътят от правителството,вече да не е задължителен за изучаване,и няма да се държат изпити...Нека да го спасим!!!Помагайте с идеи,кой с каквото може,проектозаконът е вкаран вече за разглеждане,приемат ли го ще е по трудно...Мами,знам че сте съвестни,нека не позволяваме това...

ПРОЧЕТЕТЕ МЕ!

# 59
  • Мнения: 184
Честито на днешните рожденици!
Днес ми е ред да почерпя - голямата дъщеря има имен ден. Да ми е жива и здрава! Нещо не ме бива с виртуалните почерпки, ама ако дойдете дотук, почерпката ще е реална.
Честито на всички носещи името Боян и Бояна! Да ме извинят някои, ако ги пропусна, но от редовно списващите тук се сещам за Бояна на Тъщето и Боян на Наслуки - да ви са живи, здрави, щастливи, да пораснат достойни хора и да бъдат удовлетворени от изборите, които правят!
Честито и на Албена - и аз не знаех, че празнуват и Албените на този ден.
Ще предложа към анкетата да влючат и вашите предложения - бой, секс и наркотици.
Лек ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт