КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС VI

  • 46 650
  • 344
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 901
Шрайър се чете.
Извинете, пак.
Смятам да не пиша повече, освен ако нямам нещо много полезно да кажа.
 Hug Hug Hug
На всички ще ни се отрази добре.
 Peace Peace Peace

Последна редакция: сб, 24 май 2008, 17:53 от schreier

# 316
  • Мнения: 1 210
И сега какво, като е уикенд? Всички се разбягахте по слънцето  sun

Да взема да ви поприземя малко, а? Утре е началото!

 Ще ми се да ви кажа много неща...в главата ми препускат безброй пожелания за децата и все искрени... обаче ми се иска така да обобщя всичко в едно изречение, че в трудните, досадните, жарките, моментите на паника, безнадеждност, страх, щастие, умора,грижа, желание...ще ми се в тези истински моменти, толкова важни за нашите деца, вие (а и аз) да имаме ВЯРА! Искам да пожелая СИЛА и СПОКОЙСТВИЕ на дечурлигата, както и удовлетвореност за всички ни!
Искам да ви обещая, че в моментите на най- силни емоции, аз ще мисля за вас и за децата, ще предавам сила (Уич, не питай как  Wink), мълком ще успокоявам, ще прегръщам, ще моля, ще вярвам и ще ликувам!

И накрая- Маги, Коко, Михаела, Мити, Пепи, Таня, Ивето, Сиси, както и  всички седмокласници на майчета от нашата тема... УСПЕХ, дечица, с ВАС съм  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 18:41 от didkapitka

# 317
  • Мнения: 2 708
Леле мамита, мен ме нямаше 3 дни да ви видя, и тя ква станала работата, добре че се поразминала вече. Аз пък по баири и чукари ходя та даже 1 торба снимки домъкнах да качвам сега за мамите за училището в Мийковци (ох и това ме чака да правя Wink), че ние си имаме къщичка на 6 км от те това прословуто Мийковци, че то и лятото идва, та сега като ви видях отново се освестих, че утре и документи трябва да се подават. Добре че съм платила де.  Ама аз мисля да не ходя точно утре, ще взема да кажа детенце да домъкне  1 заявление да го огледам (ние сме училище гнездо), пък тогава ще се метна и аз Laughing

А за 7-мо училище - аз съм си казала част, казвам ЧАСТ от мнението за 7-мо в другата тема и мога още много да разказвам, ама няма да е по-хубаво от написаното вече, та даже и може и още да избълвам, така че по-добре да си остана с оная част изказване.

Хайде и на всички успех, че се почна вече - утре ей сега дошло #Crazy

# 318
  • Мнения: 2 708
Денят изглежда да е слънчев и топъл, с възможност леко да превали, което пък да ливне водица, по пътя на наште дечица - е дано да им е по вода.
Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 319
  • Мнения: 1 210
Добро утро, момичета! Денят няма как дане бъде от най хубавите   bouquet
Крисче, каква си ни такава поетеса, я какви рими редиш  Hug Хубаво начало даде на утрото...усмихнато  Grinning

Желая УСПЕХ на всички още веднъж и изчезвам, че нали имам да "отработвам"  Wink.

# 320
  • София
  • Мнения: 1 281
Дидка, много интересен пост  Laughing Благодаря ти за доверието!!! Уверявам те, че не си позволявам да лъжа,в това, което говоря и пиша! Опитах се да бъда полезна, защото когато на моето дете му предстоеше това, което ви очаква вас изчетох и рових часове наред по темата и  в проучване как и кое е най-доброто. Не ми е нужно да си правя реклама като родител, трябва да съм луда, ако смятам че детето ми няма недостатъци и се опитах да бъда адекватна на темите и атмосферата. Всеки има право на мнение и отношение, но е добре да не се прекрачва границата на добрия тон. Все пак в темата и деца четат и пишат  Laughing
Шрайър, изненадана съм, че се дразниш и ти  Wink Приемам призива ти сърцато - ще пиша, само ако е нещо полезно! Naughty
Успешна седмица на всички и много настроение!

# 321
  • Мнения: 4 447
Прекрасен ден ви пожелавам , дами!  bouquet

Аз, каквато съм шматка, не съм още платила за изпита, та....днес.

 Поизчистих. Има още, ама щом съм си сложила лак на ноктите - значи трудното е отминало. Вече мога да изперкваме дружно - ремонта свърши! Laughing
А, да споделя.
Мойто дете става много чувствително нещо Sad . Когато му се карам, че не учи, а то си е така (писане на домашни за 10 мин. не е учене все пак) избива го нещо като на сълзи от яд, че така съм говорела..... А аз изобщо не прекалявам. Честно. Май трябва отново да се разпиша при тийновете.....

лек ден и спорна седмижа и от мен!

п.п. Дидка, Hug Благодаря!
И аз ще ви мисля, ще стискам палци и ще изпращам положителна енергия. ВЯРА - имам за всички.

# 322
  • Мнения: 1 210
Много светкавично да кажа, че се записахме. На 13-ти, след пет часа щели да излязат разпределенията, а на 16 и 17- бележките.
Три седмици почивка  Whistling

Уверявам те, че не си позволявам да лъжа,в това, което говоря и пиша!

Сигурна съм!   newsm10

Камъче, не се стряскай относно чувствителността. И моето теле ми се дзепа за глупости, а стане ли въпрос за училище, направо тряска врати.  Tired Такива са.

Изчезвам, че пожар! Сто пъти ме прекъснаха!

# 323
Скъпи майки,
 Позволявам си да се намеся в разговора ви след дълго четене от моя страна. Бих искала да ви кажа, че отстрани на моменти изглеждате тревожно. Помислете дали сте чували за друга страна, в която месеци наред се предъвкват едни и същи неща, а кандидатстването след седми клас за майките да придобива истерична форма като вашата.
"Елитно ли е училището", "минимален бал", "такси за изпит", "вносни бележки" - има си справочници, които не предполагат тръшкане като вашето....
А за тези, които от време на време се опитват да ви кажат, че вероятно преигравате не им се сърдете, а се замислете дали няма доза истина!
Успокойте се малко! Децата ви са умни и способни, и не са необходими толкова нерви.

# 324
  • Мнения: 1 210
Нещо започна да ми омръзва...
Ел, не мислех да отговарям по какъвто и да е начин, но ще попитам само едно- Ако си чела внимателно, няма как да си пропуснала, че тук има приятелство и покрай темата за кандидатстването ние споделяме много повече за децата си и за проблемите, които ни вълнуват в момента. Пречим ли?

Момичета, май и аз ще приема сърцато призива на Шрайър и ще наминавам в телеграфен стил, свързан изключително с темата. Щом и психопрофил ни правят вече, работата не отива на позитивизъм.

Ако обаче утре ви цъфна рано с цветенца и хубав ден, значи просто днес цирка в съда ми дойде повече...Чувствам се изцедена и лягам. Целувки на всички, не ви обичам по- малко  newsm51

# 325
  • Мнения: 3 479
Ел, не вземай всичко написано съвсем директно. Ние си пишем тук от месеци, имаме си приказката и си знаем спатиите. Станахме си близки по един по-особен начин. Освен това смятам, че ако нещо ни притеснява е по-добре да изпуснем парата тук, отколкото пред децата.
Уич, Дидката и другите дето смятате да се скатаете сега, моля, не го правете Naughty Обещавам да се включвам по-често, само не изчезвайте Heart Eyes
Да ви кажа честно, вече взех да претръпвам, защото Пепи продължава да се смотава и да не си дава зор. Като гледам нито за Втора английска, нито за Трета немска ще имаме някакви шансове Rolling Eyes

# 326
  • Мнения: 138
Споко, Галя,

На линия сме.  Peace

То тъй и тъй от "дълго време ни четат", значи темата забавлява "драгия читател".
Затова е и загрижен - като "изглеждат тревожно" пишещите, току-виж се споминали и безплатното театро свършило.  hahaha Joy

# 327
  • Мнения: 901
Пишете си, момичета, споделяйте си.
Нали знаете - в планинатата на стръмните и опасни участъци има метални перила отстрани, за да не полетиш в пропастта. В доста моменти през юни и юли миналата година тогавашната подобна тема беше за мен точно тези перила.
И аз казах, че ще ви разтоваря от себе си, защото прецених, че в петък грубо излязох от добрия тон по причини, които нямат нищо общо с когото и да е от пишешите тук, и така застраших възможността темата да ви е максимално полезна. Да, но на мен ми е широко около врата, а вие имате нужда да говорите точно каквото искате и точно толкова тревожно, колкото искате.
Желая ви хубав ден.

# 328
  • Мнения: 138
Шрайер,

Благодаря Hug

# 329
  • Мнения: 1 210
Ха сега, ето ви цветенцата  Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet, ето ви и слънчевият ден  sun, ето ме и мен!

Разбира се, че няма да мръдна от тук (извинете за глупостите, които наговорих снощи). И всъщност исках да ви кажа, че е все едно как изглеждаме отстрани...все едно е кой как ни разбира и дали ни разбира...Важното е, че ние имаме нужда една от друга, важното е, че се търсим и намираме, важното е, че аз не мога без вас! Самата идея да ви  заменя за  разни кухи справочници е смешна, абсурдна и много куха  smile3527 Joy Joy Joy

Галче, какви са пак тези бели знамена? Това е заключение от нехайно държание от негова страна или на някакви пробни изпити? Ако е второто, има време- поне вашият математически справочник се прибира вечер у дома  Wink Да хваща пак Пепи за ушите (не, че е много лесно, щото много нависоко  Laughing) и  smile3529

Шрайър, и аз благодаря! И си наминавайте с Мравчето, успокоявате  Hug

Общи условия

Активация на акаунт