моля ви /песнички с анимация/

  • 3 281
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 420
Супер линкчета сте показали  Hug Дъщеря ми много обича да гледа песнички с анимация.  Peace

# 17
  • Мнения: 2 195
Verdad

http://www.youtube.com/watch?v=mFSm0U3PPmc&feature=related

ей така порових... и намерих няколко... ама малко ...

Душа, тази е на холандски  Wink  Аз много я харесвам  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 195
виж в www.youtube.com . Синът ми още като става сутрин пуска компутара и започва да удря по стола и да иска да му пускам клип4ета. Там може да намериш мн неща. Лека нощт деца,ну пагади, барбароните, луда жаба и т.н гледа клип4ета на всички езици Laughing

Как търсиш Барбарони?

# 19
  • Мнения: 2 195
Ели , всъщност всичкитеса на холандски, само първата и последната са на немски. А на теб за какво са ти песни на немски? Да не сте решили каката да учи немски?

# 20
  • Мнения: 6 390
Ели , всъщност всичкитеса на холандски, само първата и последната са на немски. А на теб за какво са ти песни на немски? Да не сте решили каката да учи немски?
ooooh! Mr. Green
Миме
на мен ми звучат еднакво всичките  Mr. Green
Да за Емата, ще я записвам на немски, края на септември тръгва, много изчанчен език, като порасне едва ли ще иска да го учи... та от малка ще я тормозя с него

# 21
  • Мнения: 1 937
Verdad
....
ей така порових... и намерих няколко... ама малко ...
Горещо ти благодаря, чужбинска приятелко  Hug
Всъщност, това, което издирвах се оказа "анимационен" продукт на  Neckermann - "Super power kinder club" и за съжаление го няма никъде освен на диск. Анимационен в смисъл на "песни и танци за некерманчетата по морето"  Wink
А песничките (макар и на немски  Mr. Green) са чудесни.

# 22
  • Мнения: 2 195

И на мен ми хареса много, то по-скоро е за момиченца? Не разбирам френски, но ми хареса. Дали и на холандски ги има  Thinking

Ели, специално за теб

Пчеличката Мая
Пипи
Боб
Хакуна Матата

Като намеря още ще пусна. Гледай в заглавието да има много главни букви ( на съществителните ), значи е на немски. Другото е холандски  Wink

# 23
  • Мнения: 2 804
Момичета , извинявам се за нахалството и отклонението .
Но знаете ли как д си сваля чрез Емуле , на български анимция и по възможност стари руски приказки на български - от рода на “ Василиса прекрасна “ ... ?

# 24

Общи условия

Активация на акаунт