АПРИЛ и МАЙ с рожденици безкрай!

  • 22 701
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 599
ЧЕСТИТ ДЕН НА ВСИЧКИ И МАЛКИ ДЕЦА И ПОРАСНАЛИ.... Hug

 newsm18 Tada

# 226
  • Мнения: 712
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК (отново на патерица) на всички малки бонбони!   bouquet

Ние си стояхме в къщи, защото моят умчо беше болен. В сряда и четвъртък си бях в къщи, че нещо кашлица го мореше и сополи. Сега е по-добре, но още кашля. Затова детския празник мина в къщи, с кремчета и други подобни. Наблегнахме на повече интелектуални занимания.

# 227
  • Мнения: 712
Eхо-о-о

Никой не пише тук.... Аз пък имам новина. Пак си смених работата. Дано този път е за по-добро, макар че голям гърч ме чака...

# 228
  • Мнения: 1 599
 Sarsarilka успех в новата работа ....   bouquet

Нещо  много се изнервям от белите на малкия... когато е с мен слуша, но няма ли ме нито иска да яде, нито да слуша ,щурее , само бели прави...трябва през 1 час да звъня за да говоря с него за да закуси... за да обядва и съответно за да заспи.. Днес седнах да чистя и познайте целият гранитогрез нарисуван с химикалката (аз по принцип всички моливи и фулмастери съм ги скрила) направо полудях... знам, че е нормално , но явно само аз не го приемам спокойно.. newsm78

# 229
  • Мнения: 435
Здравейте!
Имам повод да почерпя виртуално, че вече седем години любимият ми съпруг ме носи на ръце реално married

Нова работа нов късмет, Сарсарилчице Hug

Къде се губите, другарчета, може би в липовите паркове, градинки... ОБОЖАВАМ липовия аромат!

# 230
  • Мнения: 1 341
Sarsarilka,
успех мила в новата работа. Споко, всяко начало е трудно. Ще се справиш
Aia,
при нас също доста често нещата опират до телефонен разговор с мама. Обикновено тя реве, аз през нея нещо обяснявам.. докато накрая тя обяснява, че ще го направи и че много ме обича.... Един и същи репертоар си имаме.
M&D,
пожелавам ти още 10 пъти по 7 да те носи неуморно

Катрин е на детски лагер на морето с детегледачката си. Толкова й харесва, така е завладяна от ситуацията, че не мога да говоря  с нея спокойно. Като ме чуе и на бързо ми обяснява какво ще  прави или какво е правила и "хайде мамо, че имам работа" и ми треска телефона...

# 231
  • Мнения: 435
Благодаря ти, Evjeni  bouquet

Момичета, как са вашите щураци с темата каки и батковци? Дария е пощуряла да става кака, около 80% от разговорите ни са на тема БЕБЕ Sick

# 232
  • Мнения: 1 311
Благодаря ти, Evjeni  bouquet

Момичета, как са вашите щураци с темата каки и батковци? Дария е пощуряла да става кака, около 80% от разговорите ни са на тема БЕБЕ Sick

А вие не искате или има друга причина?

# 233
  • Мнения: 1 599
ох и при нас е така малкия иска да става батко... и само говори колко щял да слуша и да помага за бебето  Grinning а относно дали искаме друга причина (за бебе) аз искам 2ро, но след 2 години  Crazy

# 234
  • Мнения: 1 341
айдеее добре дошло в отбора. При нас само за това се говори. Станало й е фикс идея (маминка  Mr. Green)

# 235
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Ей, къде изчезнахте всички? Аз съм много работна, а сега в хубавото време и в къщи не се задържаме изобщо. Снощи до 22 часа бяха навън диванетата, сутринта не мога да ги събудя...Но така ще е вече...Кога планувате почивките? Ние ще ходим в началото на юли, после августи, но още не сме решили точно къде ...Споделете, може и да копирам от вас Mr. Green

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 14:02 от Vesito

# 236
  • София
  • Мнения: 572
ЧЕСТИТО НА НЕБЕСНА-та КРАСТАВИЦА Simple Smile

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 237
  • Мнения: 435
Честит, празник, Небесничке newsm51 newsm51 newsm51
Вчера си мислех за теб, докато си мокрех краката на един от варненските плажове Hug

# 238
  • Мнения: 435
ЧРД на кака Деси  bouquet  bouquet  bouquet
Честит празник, Анушка  bouquet

# 239
  • София
  • Мнения: 2 210
Аз пък изчезнах щото отслабвам  Mr. Green Mr. Green
В неделя Ивчо за първи път ще е сватбар.
Моля се да не цопне в басейна- в дипломатическия ще сме.

Общи условия

Активация на акаунт