АПРИЛ и МАЙ с рожденици безкрай!

  • 22 718
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 341
Небесна, и аз си мислех за кънки... по-скоро ролери. Голямо чедене е
Зори, нямам впечатленияза  тротинетките. единпътизбирахме подарък за рожден ден и на нея й хареса. До там са били моите проучвания. Но ето ти сега ще проучиш нещата и аз само ще отида и ще я купя  Mr. Green
Ама трябва да дойдеш. Ти беше в час с моите терзания през лятото, трябва да видиш творението ми.  Хайде и с Теди и Руди съм се разбрала заедин от двата дни ..

# 61
  • Мнения: 7 107
Жени, щом утре е свободно при теб в клуба, нека се съберем там. Хайде правете организацията и кажете в колко часа. Ние ще сме на доктор до към 18,30 най-късно (незнам за кога точно ще ни дадат час) и след това сме свободни. Ще пиша допълнително, днес трябва да се чуя с док. Непременно да дойдат Теди и Руди, ще ми е много драго да ги видя, и малката сладурана също  Heart Eyes.

Кати, влезе в течението нали Laughing?

# 62
  • Мнения: 1 341
Зорито, Руди туку що каза ОК!

# 63
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честит  рожден  ден  на  Мая !!!

Да расте здрава, щастлива, обичлива и послушна малката кокетка !!!



  bouquet
  bouquet
  bouquet

# 64
  • Мнения: 7 107
                                                                           

Мая сладка днес празнува
мама рокля и купува
пръстен, гривна и гердан
днес тя има ден рожден!

Пожелаваме и от сърце
да е весело дете
да палува, да играе,
да е най-красива, то се знае!


Честит рожден ден на Мая!!!

# 65
  • Мнения: 1 599
  bigdance2 nbirthday newsm59

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЯ...

МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ

# 66
  • София
  • Мнения: 572
Честит Рожден Ден, Мая!!!
 newsm59 newsm59 newsm59
Зорииии, влязох в течението.
Кари днес киха, ако до утре не протече, ще сме там !

# 67
  • Мнения: 435
 bdbaloniЧестит празник на принцеса МАЯ bdbaloni

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 19:17 от M&D

# 68
  • Мнения: 1 341
ох, че съм заспа

Tada ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАЯ Tada
Весели игри и безоблачно детство

# 69
  • Мнения: 1 793
Честит рожден ден, Мая!!!

Да си здрава, щастлива и все така чаровна! Весел празник!

# 70
  • Мнения: 3 379
 nbirthday Честит рожден ден на всички рожденници от началото на Април! Да са живи и здрави, засмени и умни, послушни и все пак малко палави!bdbaloni

Ние успяхме да намерим клуб за РД на 26-ти на Гого, ще сме в Барбарони до нашия блок, което се оказа чудно. Двете феи, където обикновено празнуваме, са затворени на този ден за Великден. Тортата ни естествено е на Макуин, а подаръкът, който си е поръчал, е обезателно писта отново на Макуил (има и други коли от Колите). Майка ми ще му подарява мотор с акумулаторна батерия (мързелива работа), но за повече големи неща в къщи няма място (след колелото, мотора и колата на Кетлер, вече нямам място нито в мазето, нито в килера).

Много поздрави и весело празнуване на всички малки (и големи) рожденници. От работа нямам време да влизам много тук, затова ще ме извините за честитенето на патерица.

Между другото Кайо на MadriGras е на 16 май, за списъка.

# 71
  • Мнения: 500
Здравейте и от мен!Днес получих "покана" да пиша при вас от Evjeni.Благодаря за което!  bouquet
Ами освен да се представя или по-точно моята мома-Лъчезара,родена на 10.04.2004.Току що и' приключи РД,но овните в нашето семейство още не са свършили.......... Mr. GreenАко искате още инфо,ще давам утре,че умирам за сън.........
Честито на всички рожденници!  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 599
честит рожден ден на Лъчезара 

newsm59 nbirthday  на патерица.... много здраве, щастливо детство и да радваш мама и тати...

и при нас овните не са свършили..  Laughing

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 1 438
Честит рожден ден на всички пропуснати от нас овнета    bouquet  bouquet

Аз се включвам рядко понеже имам доста работа, но чета когато мога и ви се радвам. За съжаление не можем да се включваме често и в събиранията ви, пак по моя вина, но ще се опитам поне на едно да довтасаме групово с младежите...

Нашия рожден ден се провали  Cry Оказа се, че всички ще пътуват някъде по празниците, което не ме учуди много ...Но ще съберем дечицата след 6 май...поне да си поиграят на воля. Той Виктор според мен няма да се разсърди въобще, че ще му го забавим празника  Hug

Добре дошла на Лъчезара в слънчевия отбор на априлско-майските деца   bouquet

# 74
  • Мнения: 1 793
Кари, честит рожден ден!


Бъди усмихната, все така красива и чаровна! Щастливо детство ти пожелаваме!

Кати, да ти е жива и здрава!

Общи условия

Активация на акаунт