Бунгала и вили по черноморието

  • 10 166
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 971
Ох и аз си търся ,но не намирам нищо подходящо Crossing Arms

# 16
  • София
  • Мнения: 250
А как е на ММЦ с храната?
Имам впечатление, че има само 1-2 заведения, иначе е пълно с детски лагери.
Като че ли се е позанемарило малко това място, но моите впечатлеия са само от плажа и кратки разходки във вътрешността...

# 17
  • Мнения: 193
Мами знаете ли хубави  бунгала с три легла на южното черноморие от средата на юни месец може и за юли със собствен санитарен възел и хладилник по възможност без преплата моля споделете Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 2 686
Лекси, тези вили изглеждат страхотно! Колко е далече най-близкия плаж?

# 19
  • София
  • Мнения: 7 242
Лекси, тези вили изглеждат страхотно! Колко е далече най-близкия плаж?
С кола до плажовете на Лозен е 5-10 мин. Обаче на мен там ми е пренаселено - предпочитам да ходим на плажа м/у Приморско и ММС Приморско /Перла, ако не бъркам/ - до там е около 10 - 15 мин  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 2 686
Мдааа, това ми е любимия плаж в околността, миналата година бяхме в Приморско и ходехме на Перла. Значи не е толкова далече... Много добре изглежсат вилите, определено!

# 21
  • Мнения: 651
А! еѝ тази темичка е за мене...
не искам да почивам в лъскави хотели, да не мога да се отпусна и само да викам по децата: не ходете по тревата, не пускаите силно музика и т.н.
Разказаха ми за едни бунгала в Приморско, мисля натам да се насочим.
Около Шабла разбрах, че е все още чисто и непренаселено..някоѝ да е ходил  Mr. Green

# 22
  • Мнения: X
http://pochivka.bg/o-1714-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B0_%D0%B2%D0%B8% … D0%B8%D0%B4%D0%B8
Ето в тази вила почивахме миналата година - доволни сме. Бяхме 4 възрастни, 2 бебета и дете на 3. Има всичко необходимо, чисто беше, без излишен лукс. Басейнчето е плитко и подходящо за деца, градината добре озеленена - тичаха на воля. барбекю и кухня с всичко необходимо - сами си приготвяхме храната и не се притеснявах че децата ще пипнат някоя гастроинфекция. Плажа е сравнително близо - ходихме пеша, около 15 минутки. Топла вода - колкото си искаме, ТВ във всяка стая, климатик. Това е, останахме много доволни.

# 23
  • Мнения: 480
Още един глас за вилите в с. Велика (линка на Лекси). Всъщност тази ще е първата година, в която няма да почиваме там и то не защото не искаме. Ние ходим на вила Велика, защото е по-малка от Беллис и ни устройва (двама възрастни, едно дете и едно куче  Simple Smile). На мен ми допада и това, че е съвсем на края на селото. Ходиш където ходиш, пък се прибереш на тишина в гората...
Единствения недостатък е, че в Лозенец стана ужасна лудница - и на плажа, и в ресторантите. Но пък Приморско и Китен са близо.

Въобще - препоръчвам с две ръце!  Peace Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 38 493
И аз се записвам. Ние сме две семейства с три деца и също ще търсим вили.

# 25
# 26
  • Мнения: 1 175
Миналата година бяхме на плаж на Каваците,но бунгалата ми се сториха доста мизерни.Незнам може и да греша...

# 27
  • Мнения: 639
Миналата година бяхме на плаж на Каваците,но бунгалата ми се сториха доста мизерни.Незнам може и да греша...
Не мизерни,а ужасно мизерни.Преди две години,едва дочаках до сутринта за да си тръгна.

# 28
  • Монтана
  • Мнения: 499
Някой може ли да препоръча самостоятелна вила на морето за около 10 човека
Благодаря на всички предварително Hug

# 29
  • Мнения: 172
виж това
http://www.villavessy.com/bg/
но нямам лични впечатления

Общи условия

Активация на акаунт