Детски празник - работна тема 2

  • 13 802
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 6 263
...
Току що ми хрумна още нещо. Искате ли рисунките, които останат да ги предложим на ДБМ за Великденския им базар и приходите да отидат за децата. Базарът им е този уикенд. Да. Peace Ако го решим е хубаво да се видим тая седмица. Какво ще кажете - четвъртък - петък към 6,30 някъде??? Аз от четвъртъка до неделята съм извън София, така че не ме бройте, т. е. съберете се без мене.  Hug

...

# 256
  • Мнения: 1 828
Eли писмата са съвсем добре и адреса е на оптиката е верен, но принципно това писмо предлагам аз да го занеса направо на Жени в Сити центъра.
Танче, видях че Глаксо адреса им е в Иван Вазов. Мога да мина да им го оставя, освен ако нямате някакви други уговорки да се видите или нещо подобно  Peace

# 257
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 416

Току що ми хрумна още нещо. Искате ли рисунките, които останат да ги предложим на ДБМ за Великденския им базар и приходите да отидат за децата. Базарът им е този уикенд. Ако го решим е хубаво да се видим тая седмица. Какво ще кажете - четвъртък - петък към 6,30 някъде???

И още нещо съм се сетила някой взе ли наградените рисунки от Иван. Ако не сме още е най-добре да го съчетаем с даването на благодарственото писмо. Танче, Ради, т.к. вие сте по-близо да Заимов, ще можете ли да минете или някой друг, който също му е близо залата?

За рисунките, да се дадат на ДБМ, аз съм ОК.  Peace

Ако никой не е взел рисунките и няма кой друг мога и аз да отида тези дни.
За среща нямам претенции къде и кога само да има скара  Mr. Green

# 258
  • Мнения: 5 401
И аз съм "ЗА" да дадем рисунките на ДБМ, чудесно предложение!

В сряда обещавам да прегледам отчета!  Embarassed

... За среща нямам претенции къде и кога...

И аз така!   bouquet

# 259
  • Мнения: 2 388
За рисунките съм ок.

Раде, моля те иди ти до средец.

Доли, ще гледам утре да мина през теб. Ще подпиша и направо ще ти оставя печата да си е в теб от сега нататък, за да не те бавя.

И за Глаксо съм ок. Като се видим ще ти обясня точно къде са.

За среща - не мога тази седмица, а ми се иска да отпочваме здравеопазването вече. Може ли другата?

# 260
  • София
  • Мнения: 3 524
цоп троп
доли съгласна съм за ДБМ-то и аз. много от рисунките са в мен вкключително и някои наградени (пропомням само).
Понеже не знам дали ще мога да дойда на среща, така или иначе ще намеря начин да ви ги дам за да се предадат на момичетата от ДБМ ако това се реши Peace
за писмата- радвам се Hug

# 261
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Аз съм съгласна да дадем рисунките на ДБМ.
Да попитам докъде стигнаха нещата с наградите за Доганово?

# 262
  • Мнения: 4 181
И аз съм съгласна за рисунките.
Моля ви се кажете ми кога точно и къде ще е базара, че не ми остава време да погледна  Praynig

# 263
  • Мнения: 1 828
Ако никой не е взел рисунките и няма кой друг мога и аз да отида тези дни.
За среща нямам претенции къде и кога само да има скара  Mr. Green
Слънце, изчакай само да вземеш писмото за Средец от Таня, така че като ходиш до Средец направо да им го оставиш.  Peace

# 264
  • Мнения: 1 828
Ще подпиша и направо ще ти оставя печата да си е в теб от сега нататък, за да не те бавя.
Мила, по-добре да не е в мен печата, т.к. след месец и половина излизам болнични и няма да имам принтер на разположение  Confused

За среща - не мога тази седмица, а ми се иска да отпочваме здравеопазването вече. Може ли другата?
Среща исках тази седмица, за да можем да си доизберем рисунки тия, които искахме да докупуваме и да можем да дадем останалите на ДБМ. Сега ще пиша на Роси да й предложа да вземат рисунките, ако искат.

# 265
  • Мнения: 1 828
И аз съм съгласна за рисунките.
Моля ви се кажете ми кога точно и къде ще е базара, че не ми остава време да погледна  Praynig
Хриси базара е тази събота и неделя в Сити център от 10 ч.

# 266
  • Мнения: 1 828
Чух се с Роси. Каза, че определено им трябват рисунки, така че трябва да се уговорим.
Момичета искате ли да се видим тоя четвъртък. Може в Оливс или където искате. Ели ти имаш ли възможност?
Интересува ме има ли някоя от нас, която да иска да си вземе рисунки, ако не да ги даваме на ДБМ. Аз имам да си взимам моите и тези на Ива.

Иначе говорих с Жени, тя е дала паричките на Пепи от рисунките, които е допродала на празника. Аз в неделя ще мина да й дам писмото за нейния шеф.

# 267
  • Мнения: 2 388
Чух се с Роси. Каза, че определено им трябват рисунки, така че трябва да се уговорим.
Момичета искате ли да се видим тоя четвъртък. Може в Оливс или където искате. Ели ти имаш ли възможност?
Интересува ме има ли някоя от нас, която да иска да си вземе рисунки, ако не да ги даваме на ДБМ. Аз имам да си взимам моите и тези на Ива.

Иначе говорих с Жени, тя е дала паричките на Пепи от рисунките, които е допродала на празника. Аз в неделя ще мина да й дам писмото за нейния шеф.

Доли, не може ли срещата да се отложи за началото на другата седмица? Настоявам да присъствам, а вече писах, че тази седмица не мога физически, а?

# 268
  • София
  • Мнения: 3 524
таня базара е тази събота и неделя, затова доли предлага среща тази седмица за рисунките.
аз също не мога да дойда, но дори и да не се организира среща, ще намеря как да ги рпедам на доли рисунките Peace

# 269
  • Мнения: 2 388
таня базара е тази събота и неделя, затова доли предлага среща тази седмица за рисунките.
аз също не мога да дойда, но дори и да не се организира среща, ще намеря как да ги рпедам на доли рисунките Peace

Не съм разбрала, че срещата ще е само за рисунките  Embarassed

Тогава моля отделно да помислим за среща на екипа другата седмица.

Общи условия

Активация на акаунт