Детски празник - работна тема 2

  • 13 797
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 828
таня базара е тази събота и неделя, затова доли предлага среща тази седмица за рисунките.
аз също не мога да дойда, но дори и да не се организира среща, ще намеря как да ги рпедам на доли рисунките Peace

Не съм разбрала, че срещата ще е само за рисунките  Embarassed

Тогава моля отделно да помислим за среща на екипа другата седмица.

Съгласна съм с теб.. За това врънкам и в другата тема  Mr. Green
Аз като гледам няма да успеем за среща. Трябва да дам рисунките на Жени до четвъртък вечерта. Остава да ми кажете дали:
Интересува ме има ли някоя от нас, която да иска да си вземе рисунки, ако не да ги даваме на ДБМ.

# 271
  • Мнения: 2 388
Доли, давай да мрънкаме заедно  Sick

Казвайте на кой кога му е удобно другата седмица за среща по работа.  #Onfire

Забождам предложение - сряда, 18:30....не знам къде  lalalala

# 272
  • София
  • Мнения: 3 524
доли, аз рисунки мила не ща, нямам къде да ги държа. но плика ще го организирам към теб, даже може ида се разберем и за утре по някое време, само да видя кой и кога и как ще може да гледа коко за да скокна и да ти ги донеса Hug
за среща по работа отсега ми е рано да отговоря, това ще зависи от смените на ицо и ангажиментите му,, за да може да гледа коко.  Peace ще имам предвид предложението на таня за сряда и за часа, предполагам мястото е оливс  Laughing Laughing

# 273
  • Мнения: 2 388
АААаааа, не знам дали е оливс...чувствайте се свободни да предлагате. btw, миналият път в залата за непушачи по-тихо ли беше?

# 274
  • София
  • Мнения: 3 524
АААаааа, не знам дали е оливс...чувствайте се свободни да предлагате. btw, миналият път в залата за непушачи по-тихо ли беше?
беше в зала за пушачи  Wink

# 275
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Аз си купих рисунки  Grinning
Среща в сряда съгласна, ако може за непушачи  Praynig, че нещо ми се върна астмата. Но пък може и без мен да минете.
Някой знае ли докъде са стигнали наградите за Доганово? Нещо решено ли е?

# 276
  • Мнения: 4 181
Аз съм ок за сряда засега. Моля ви да ми отговорите за базара на ДБМ за точен час и място. Praynig

# 277
  • Мнения: 1 828
Доли, давай да мрънкаме заедно  Sick

Казвайте на кой кога му е удобно другата седмица за среща по работа.  #Onfire

Забождам предложение - сряда, 18:30....не знам къде  lalalala
Ми мрънкам си  Mr. Green ама сряда не мога  Embarassed Вторник ? Аз също бих искала да мога да присъствам.

Четвъртък са яйцата, а петък започва голямата почивка  Mr. Green

# 278
  • Мнения: 1 828
Моля ви да ми отговорите за базара на ДБМ за точен час и място. Praynig
Писах ти бе миличко
И аз съм съгласна за рисунките.
Моля ви се кажете ми кога точно и къде ще е базара, че не ми остава време да погледна  Praynig
Хриси базара е тази събота и неделя в Сити център от 10 ч.

# 279
  • Мнения: 1 828
Това за срещата трябва да го преместим обаче в основната тема. И си мисля, че ако ще обсъждаме инициативи и т.н. е  по-добре да се съберем у някого или офис или нещо по тихо от Оливс. Там по принцип е по-спокойно в непушаческия салон, но кам 7/8 си става лудница навсякъде.

# 280
  • Мнения: 2 388
Доли, местим за вторник. Как са другите?

# 281
  • Мнения: 1 517
аз за съжаление не съм в София Sad

# 282
  • Мнения: 4 970
Аз предполагам съм на линия Peace.Със сигурност съм в града, само да се разберем кой ще гледа малката Grinning

# 283
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Вторник 22.04 - свободна съм.

# 284
  • София
  • Мнения: 6 263
Аз предполагам съм на линия Peace.Със сигурност съм в града, само да се разберем кой ще гледа малката Grinning

И аз така. Евентуално за вторник - 22.04, остава да уточним и часа (първоначалното предложение беше за 18:30), казвайте обаче къде?

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 14:10 от Спящата красавица

Общи условия

Активация на акаунт