Детски празник - работна тема 2

  • 13 803
  • 306
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 388
Сия, чакай повече хора да потвърдят, че искам да сме на макс. Мястото - лесна работа.

# 286
  • София
  • Мнения: 6 263
Сия, чакай повече хора да потвърдят, че искам да сме на макс. Мястото - лесна работа.

Редактирах се.  Peace

# 287
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 416
 Аз за вторник точно не мога да обещая.

# 288
  • Мнения: 4 970
Сега ми хрумва една идея Thinking Какво ще кажете за някоя съботна среща в  някой детски клуб newsm78.Така майките, които са затруднени с гледането на децата, ще могат да се включат.... Rolling Eyes

# 289
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 416
 Мен детски клуб не ме устройва, особено в края на месеца.

# 290
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
за вторник и аз съм на линия принципно. Но съм леко хремаво-кашляща, а и Кати е с хрема. Може да пропусна ако се влошим.

За детски клуб съм ЗА, а и може да забършем Георги за кавалер. Само да не е тази събота, че сме на цирк. А другата събота пътуваме.

# 291
  • Мнения: 2 388
Мен събота и недебя не ме бройте  Sad

# 292
  • Мнения: 5 401
За вторник съм ОК, часът също ме устройва!  Peace

За детски клуб въобще не мога да мисля, защото Каби без мен не ще да влиза и не ме пуска за нищо на света, така че няма начин да участвам в среща.  Confused Как да се изкажа по-възпитано, уикендите по принцип са ми посветени само на двамата ми мъже..  Simple Smile

# 293
  • Мнения: 1 828
Доли, местим за вторник. Как са другите?
Hug благодаря

И на мен следващите уикенди са ми пълни със задачки. Да преместим темата в основната а?

# 294
  • Мнения: 1 828
Момичета финализираме отчета. Имаше от вас, които искаха да си доплащат билетите за празника. Моля да кажете кои бяхте, за да си приключа отчета  Mr. Green Самите пари предполагам и на срещата можете да дадете.

# 295
  • Мнения: 2 388
За вторник съм ОК, часът също ме устройва!  Peace

 Как да се изкажа по-възпитано, уикендите по принцип са ми посветени само на двамата ми мъже..  Simple Smile

И моите също  Wink

# 296
  • Мнения: 5 401
Доли, аз - 10 лв дължа!  Embarassed

mama jojo, мноооого сме възпитано начии!  Wink

# 297
  • Мнения: 1 517
Доли, и аз дължа 6 лв, само че няма да мога да дойда на срещата, до Великден (и малко след това) не съм в София Sad
Ако някой иска да даде вместо мен, а аз после да му ги върна  Embarassed

# 298
  • София
  • Мнения: 3 524
засега за вторник съм пас, но ако изскочи възможност, ще дойда непременно. Peace

# 299
  • Мнения: 1 828
Доли, и аз дължа 6 лв, само че няма да мога да дойда на срещата, до Великден (и малко след това) не съм в София Sad
Ако някой иска да даде вместо мен, а аз после да му ги върна  Embarassed
Няма проблеми мила, аз просто ще ги включа към прихода. Ще ги дам от мен и после ще ми ги дадеш, не ми е пролбем изобщо  Hug

Общи условия

Активация на акаунт