Комплект бельо от Miriale за 9,90лв.

  • 50 434
  • 443
  •   1
Отговори
# 15
  • столицата
  • Мнения: 3 796
ако някой получи пратка, нека да се похвали /или оплаче/. На снимката изглеждат много добре. И аз им се зачудих. newsm78

# 16
  • sofia
  • Мнения: 4 296
И аз се записвам да ви чета,майка ми вчера ми даде такъв талон

# 17
  • Мнения: 3 314
записваме са да чакам отзиви
   и аз  Whistling 

# 18
I az si poruchah rozovoto.Znaete li asled kolko vreme shte doide i dali shte go donesat do na sili trqbva da hodq do poshtata Simple Smile

# 19
  • Мнения: 116
Аз си поръчах зеления комплект  Rolling Eyes
Ама наистина ли след това правят такива номера  Shocked
Ако пристигне нещо изобщо, ще пиша  Peace

# 20
  • Мнения: 2 386
Атенан е казал(а) всичко, ама всичко това си го пише в самата брошура, момичета..
Аз затова се отказах.

# 21
  • Мнения: 86
Аз също си поръчах и от една седмица чакам!Ако въобще дойде ще пиша! Wink

# 22
  • Мнения: 1 464
и аз си поръчах розовото пък да видим Crazy
гаранция е зарибявка някаква но хубавото е че ако ти писне от рекламни материали в последствие винаги можеш да се откажеш по телефона Peace
В брошурата пише че на 3 месеца ще изпращат предложения,което мен ме устройва ако им харесам бельото да си поръчвам newsm78

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 130
запис и от мен!!!

# 24
  • Мнения: 160
Аз намерих такова талонче в Космо-то. Не зная точно как стоят нещата, ама ми намирисва на уловка. После какво щели да ми пращат, какви 3 комплекта, какъви откази, чудесии...  newsm78 По-добре да си купя нещо от магазинче - повечко парички, но пък никакво обвъзрване  #Crazy

# 25
abe i az imam takova talon4e ot kosmoto i mnogo se blaznq da si pora4am zelenoto ama se 4udq koga 6te doide i dali 6te otgovorq na snimkite  i mn se samnqvam da imat vsi4kite razmeri ot tuka za6oto az imam golqm bust i mn malko firmi pravqt takiva nomera!!??

# 26
  • Мнения: 752
И аз си поръчах, пък да видим какво ще стане.  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 477
Имам такова талонче и много се изкушавам да си поръчам розовия комплект.От условието на промоцията обаче ми намирисва на уловка.Ще се въздържа още малко...

# 28
  • Мнения: 1 464
abe i az imam takova talon4e ot kosmoto i mnogo se blaznq da si pora4am zelenoto ama se 4udq koga 6te doide i dali 6te otgovorq na snimkite  i mn se samnqvam da imat vsi4kite razmeri ot tuka za6oto az imam golqm bust i mn malko firmi pravqt takiva nomera!!??
ами и аз заради големия си бюст се излъгах Whistlingиначе давам луди пари за сутиени,така ще пробвам да мина по-тънко,дано не пия студена вода само newsm78

# 29
  • Мнения: 3 376
Айде,като ги получите кажете дали наистина са като на снимката.

Общи условия

Активация на акаунт