Пролет вече е дошла,усмихват ни се нашите ЦВЕТЯ .

  • 46 055
  • 544
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 092
май не е същото за което мислех,но пък и онова заспиваше зимата newsm78
а от какво се захваща

# 16
  • Мнения: 1 089
Е, да, сигурно, аз само една година го гледах, така че не съм виждала от голяма грудка какво става...Sad

# 17
  • Мнения: 2 125
Честита нова тема Hug
Орязаната ми преди 2 седмици китайска роза е с толкова нови разклонения и малки листенца, че ще откача от кеф Crazy
Дано даде същите прекрасни цветове и тази година Praynig Същото е и с огромния ми бенджамин и малката нолина - млади листенца!

# 18
  • Мнения: 9 095
май не е същото за което мислех,но пък и онова заспиваше зимата newsm78
а от какво се захваща

от грудка, зимата докато спи си прави грудки и на пролет се разравя пръстта, полива се и се събуждат, принципно възрастните растения се будят още декември, при положени че заспиват ноември, тогава и цъфтят, много е красиво, но цвета мирише ужасно, Пазя го фъф тайна, ако имаш път към Варна ще ти дам, ако тръгне тази грудка Peace

# 19
  • Виена
  • Мнения: 725
Привет и от мен в  новата  темичка  Heart Eyes Hug
 Искам да попитам за маслинката.Дали може да поникне от костилка  Blush.Тук има,но нещо ми свидят 20 евро,точно за маслиново дръвче  Confused.Какви грижи иска,трябва ли и по хладно място?
 tedd много интересна тази картофена палма  Flutter,за първи път виждам.
 valeria.k ,а може ли да пуснеш снимка на монстерата  Blush,много ми е интересно как изглежда.Кажи ми колко често я поливаш и на слънчево място ли си я сложила?Аз също имам от около месец,даже пусна едно ново листо наскоро  Heart Eyes.
 vesenceto_85 палмичката от свекито ти ми прилича на моята,но не съм сигурна  Blush http://www.snimka.bg/album.php?album_id=199201&photo=10.Но по принцип знам,че обичат повече вода и да не са много на слънце.
 Днес най-накрая намерих семки в една мандарина и си ги посях,засях,не знам и аз коя е правилната дума  Embarassed.Дано поникне поне една.

# 20
  • Мнения: 9 095
за картофената палма всичките колежки на майка ми имат, ако искате довечера ще я питам дали са покарали техните и ще ми даде и ще ви пратя Peace

# 21
  • Виена
  • Мнения: 725
за картофената палма всичките колежки на майка ми имат, ако искате довечера ще я питам дали са покарали техните и ще ми даде и ще ви пратя Peace
Искаме,искаме  Hug.Жалко,че съм толкова далече  Cry.Ама лятото ще ходим на Варна на море и тогава,ако е останала и за мен много ще се радвам  Heart Eyes

# 22
# 23
  • Мнения: 1 988
Момичета, пак съм аз и съм с въпроси:
1.Мога ли да засадя фикус и хибискус без да са пуснали коренчета, че нещо съм се разбързала
2.Как се размножава бенджамина-може ли чрез резница
3.Да започна ли да торя моите цветчета-имам една тор, която е на гранули и една, която е за цъвтящи цветя/беше за съкъзчетата, които за съжаление уморих/
Желанието за сансевиера си остава в сила Laughing

# 24
  • Мнения: 1 988
Момичета, пак съм аз и съм с въпроси:
1.Мога ли да засадя фикус и хибискус без да са пуснали коренчета, че нещо съм се разбързала
2.Как се размножава бенджамина-може ли чрез резница
3.Да започна ли да торя моите цветчета-имам една тор, която е на гранули и една, която е за цъвтящи цветя/беше за съкъзчетата, които за съжаление уморих/
Желанието за сансевиера си остава в сила Laughing

# 25
  • Мнения: 1 092
tedd, благодаря ти че си толкова мила!  bouquet
но, за  съжаление път към Варна имам веднъж на две години. Crazy

# 26
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Бенджамина може да се размножава от резница, но трябва да пусне коренче. Според мен може вече и да ториш. Колкото за хибискуса аз съм си натопила няколко клончета и предпочитам да имат коренчета преди да ги насадя

# 27
  • Мнения: 1 092
Да ви се похваля!
Взех си от свекърва ми едно цвете и днес разбрах как се казва http://www.zadoma.com/index.php?APP_ACTION=FLOWERS_INFO&FLOWER_ID=194

# 28
  • Мнения: 2 125
Бенджамина може да се размножава от резница, но трябва да пусне коренче. Според мен може вече и да ториш. Колкото за хибискуса аз съм си натопила няколко клончета и предпочитам да имат коренчета преди да ги насадя

Подкрепям Peace

# 29
  • Мнения: 728
Искам и аз катрофена палмичка... Embarassed
Tedito_799,много е красива твоята,моята кога ли ще стане такава.... Tired По принцип не е на пряка слънчева светлина...но нещо не расте...не знам какво да направя... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт