Запушен нос

  • 39 303
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 092
аз съм го давала К йодатум  и в 5,9 и 15СН, всеки път различно,колкото по-рано започна,резултата е по-бърз!

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
За запушен нос ли си го давала?

# 17
  • Мнения: 2 092
Да, но е изписан от педиатър!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 493
За отпушване крем Низита,Олинт или Пиносол.

# 19
  • Мнения: 221
Благодаря на всички.Мисля да пробвам със крем Нисита.Незнайно защо в нашата Аптека знаят само за спрей Нисита.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Вземи крема а не спрея. Може да го знаят като Низита маз.

# 21
  • Мнения: 221
Вземи крема а не спрея. Може да го знаят като Низита маз.

OK

# 22
  • Мнения: 1 030
Внимавайте много с тези хреми! Моята дъщеря беше така - някакъв вирус - течащ нос, после жълти сополи, зачервено гърло и даже хрипове - 5 дни АБ и Вентолин, сироп за кашлица, оправи се засега. Но при мен нещата станаха страшни! Аз го прихванах този вирус и се въздържах от АБ и сега съм с диагноза Пансинузит / възпаление на всички синусови кухини/, по няколко часа на ден умирам от болки в главата, искаха да ме приемат в болница за пункции, но отказах..Сега съм на АБ и бабини рецепти, но положението е много сериозно!

# 23
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Момичета и аз съм доста зле с носа  Sad! Бременна съм в 30 г.с. и от почти два месеца, по съвет на УНГ си пръскам Ксилометазолин. Обаче спря да ми действа и днес друг УНГ каза да не си слагам нищо подобно и сега съм доста зле. Все едно имам стени в носа  Sick! Снощи не съ спал и май и таз вечер ще е така  Sick! Някой има ли лек за запушен нос, но от удебелена лигавица без секреции?
Благодаря предварително!

# 24
  • Мнения: 1 030
За запушен нос на мен ми действа капане на мед в ноздрите - щипе, но поносимо.

# 25
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
За запушен нос на мен ми действа капане на мед в ноздрите - щипе, но поносимо.

Топлиш ли ги или направо така? И с какво го капеш? Не  е ли много гъст? И дали става за удебелена лигавица?

# 26
  • Мнения: 1 030
не го топля - имам акациев мед, който не се захаросва. Слагам си със спринцовката от Нурофена по малко в двете ноздри в легнало положение. Лежа, докато не усетя да ми защипе в гърлото

# 27
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Благодаря ти  Hug! Ще пробвам  Peace!

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не се ли слага захаросан мед? Така съм чела тук по форума.

# 29
  • Мнения: 1 030
Не се ли слага захаросан мед? Така съм чела тук по форума.
Чела съм и двата варианта - на мен ми е по-лесно с течен, защото по-лесно се слага и бързо отпушва.

Общи условия

Активация на акаунт