В какво легло спи детето ви

  • 6 003
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
А тази предпазна бариера на всички легла ли може да се закача?
-          Осигурява спокоен сън на детето, премахвайки опасността от падане.
-         Монтира се лесно на леглото и само еднократно.
-         Двойно заключване от външната страна.
-         Детето не може да отключи бариерата отвътре.
-         Лесна за почистване.
-         Когато не се използва, се сваля до нивото на леглото.
-         Детето има лесен достъп до леглото.
-         Здраво прикрепване към различните видове легла.* Подходяща за легла с околоматрачна рамка.* Подходяща и за легла без околоматрачна рамка.
-         Не пречи за отварянето на чекмеджетата.
-         Лесна за демонтаж.
Размери: 100 см дължина, 30 см височина, 5 см дебелина

Производител: KidsKit Израел.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
...на мен педс ми казаха че когато на дете изправено в кошара раменете са по-високо от решетката-значи може да я прескочи и ако се пробва,по-добре да се махне..

Виктория прескачаше стандартната решетка на бебешкото легло много преди да навърши годинка.
За Габриела поръчахме на дърводелец да направи решетка за голямо легло (метър на два). Решетката беше толкова висока, че и по времето, когато я махнахме (със сигурност след навършване на годинка), беше над раменете на Габа.

# 17
  • Мнения: 3 089
петра спи в дървено легло с решетки.
за по-лесно влизане-излизане махнахме 1-2 пръчки от решетката. когато решим да махнем цялата скара, ще вземем предпазна бариера - такава като на снимката - джиджена някаква, за да се радва детето, или пък някой по-опростен модел - има и за х 30-40 кинта в джъмбо  Peace

# 18
  • Мнения: 3 727
Махнах решетките,когато детенце се научи да ги прескача.За сина-на годинка и половина,за дъщерята-по-рано.Почти не са падали,много бързо свикнаха,а за по-сигурно в началото слагах възглавници по пода около леглото.

# 19
  • варна
  • Мнения: 1 830
Още спи в кошара с решетки, но се замислям вече да ги махам newsm78.Тази предпазна бариера ми хареса като идея

# 20
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Още си спи в кошарата с решетки,че е такова лудо мятане и обикаляне нощем,че не ми се мисли.Ако заспи до мен на спланята,задължително пада на земята,веднъж я хванах точно преди да падне с главата надолу  LaughingАко намеря таква преграда,ще махна решетката.

# 21
  • Мнения: 4 629
Решетките ги махнахме преди около месец

# 22
  • Мнения: 27 524
...на мен педс ми казаха че когато на дете изправено в кошара раменете са по-високо от решетката-значи може да я прескочи и ако се пробва,по-добре да се махне..

О, синът ми отдавна е минал този период. И веднъж се преметна през решетката с главата надолу  Cry Оттогава е много внимателен. Неговото легло си има и такава преграда, но съм сигурна, че ще се преметне и през нея  Crazy

# 23
  • Мнения: 19 302
Една приятелка с детенце на година и половина беше махнала само три пръчки от решетката. Така детенцето можеше да влиза и излиза от кошарата, когато пожелае, а нощем няма опасност да падне.

# 24
  • София
  • Мнения: 39 766
До преди година и нещо Дияна си спеше в бебешкото легло (което е към 130см). Решетката я махнахме още като беше бебе.
Сега е на голям матрак. Уж беше временно, но не си го дава вече  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 224
в кошарата със спусната решетка до половината

# 26
  • Мнения: 541
ще вземем предпазна бариера - такава като на снимката - джиджена някаква, за да се радва детето, или пък някой по-опростен модел - има и за х 30-40 кинта в джъмбо  Peace

Аз досега не бях виждала такива решетки.
Във Варна Джъмбо няма за да купя някакви по евтини, но ще се разтърся.  30-40 лева са доста по примамлива цена, а и ако са и хубавки ...тогава ок, а и доста ми хареса като идея.

# 27
  • Мнения: 8 999
Моите деца до 5г. си спаха в бебешките кошарки. После им купихме двуетажни легла /само вторите етажи и за двамата/ - имат си малка преграда и не са падали. Леглата са с нормален размер 90Х200 и са на височина 1.60 от пода.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
От 3 годишна дъщеря ми спи на единично легло. Отначало падаше и слагах един стол, но свикна постепенно  sleepuu

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 171
На две години и половина му прибрахме кошарата и от тогава спи в такова легло :


Избрахме точно за да не пада, защото много се върти.

Общи условия

Активация на акаунт