Спи по 15-20 минути....

  • 2 036
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 523
Коликите просто изведнъж свършват и не можеш да проумеш какъв е този веселяк бебок до теб.

 Joy

Много хубаво казано  Hug
Ами търпение , това е !!!!!

# 16
  • Мнения: 336
Нашият Давид е същият - нищо, че сме по-малки. Просто през деня постоянно трябва да е на ръце. Кърмя го и ме е страх рева му да не е от глад, но ака и пишка редовно, струва ми се, че качва. Най-страшно е вечерно време - от 18:00 до към 8:30 се съдира от рев. Предполагам, че са колики. Свива се и става алено червен и тогава дори и на ръце не можем да го успокоим. Така, че предполагам не е от глезотия.

# 17
Моето момиченце също много плачеше в началото.Това беше около 2 месеца и най-много се успокояваше като я носим.Притеснявах се да не свикне така,но за моя радост с утихването на коликте забрави за носенето започна да гука и да се заглежда с часове по различни играчки.

# 18
  • Мнения: 1 210
Бебчовците също така и сънуват. Първата фаза на съня им е точно толкова 15-20 минути. Измислете начин да им помогнете да преминат в следващата фаза на сън и ще спрят гарантирано поне още 40 минути. Това, което се случва навън е, че в количката след като се събудят ги полюшвате и те се унасят отново. Ако вкъщи ги оставите да се разреват след тези минутки, считайте опита за провален. Няколко дни си кажете, че ще сте близо до бебо, когато наближат тези минути и като отвори очички - залюлейте леглото или шезлонга - зависи в какво спят през деня.

# 19
  • Мнения: 4 335
И ние сме така,хванахани коликите  bouquet

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И при нас имаше такъв период и отмина.
и при нас  Peace

# 21
  • Мнения: 398
 Сякаш аз съм писала темата , но преди време.

 От самото раждане моя син спи по 20 минути и това е.Даже като засичахме се шегувахме ,че са точно 18 мин.Постоянно беше на ръце , заради продължителните колики.
 С времето започна през деня да спи за по-дълго - 30 минути , но нощите са си все така кофти.

 От две седмици има значителна промяна - спи 2 пъти през деня по около час , но нощем се още се буди често.
 Предполагам ,че всичко е на периоди и рано или късно ще се нормализират нещата.Търпение и нищо друго.
 Успех!!

# 22
  • Мнения: 2 757
Квото и да е, дори да е глезотия, не може да го оставиш да реве. Носи колкото можеш и ако трябва намери и друг носач помощник. Нали затова са майките, да носят, успокояват, да се грижат всеотдайно. Имам 3 броя, и трите са различни. Едното близначе си играе само, реве само ако е гладно или уморено. Сестра му обича да си поревава до ден днешен не знам що - вече на характер ми прилича въпреки че и колики имаше май доста време. Пробвах да я оставям да реве ама не помогна, само се изнервяхме всички. Квито сме си ги родили такива сме си ги заслужили и такива ще си гледаме и ще си с
е мъчим с тях - убедих се в това

# 23
  • Мнения: 770
И при нас имаше такъв период и отмина.

 Peace

# 24
  • Мнения: 3 157
Моето бебе е същото-нервак.Незнам дали са колики,виждам,че бебето ти е на 3мес,ако пуснеш темата след още 3 всички ще ти кажата компетентно,че са зъбки,след още 3 ще е нещо друго....Здрави нерви ти трябват и това си е.

# 25
  • Мнения: 2 622
до 3-тия месец малката ми дъщеря беше същата-спеше по 20-30 минути през час,.коликите й продължиха до 4м.и едва когато отшумяха,си направи режим и почна да спи по-дълго време.

# 26
  • Мнения: 4 784
Имахме и ние подобен период, за щастие много кратък. Оказаха се колики + глад.

# 27
  • Мнения: 1 062
Децата са различни. Твоето бебче е такова - трябва ти търпение, защото ще отмине и няма и да си спомняш колко ти е било трудно.

# 28
  • София
  • Мнения: 932
Явно бебчовците са на периоди, за всяко бебе различно, ние до преди месец спахме по три пъти на ден по час сега ми спи по 20 мин. и става кукуряк- на 9 месеца е.

# 29
  • София
  • Мнения: 308
И моето бебче е на 3 месеца почти и картинката е същата. Хич не сме от поспаливите. Навън в количката поне спи, но вкъщи не иска. Виждам че и се спи, едвам гледа, започва да нервничи, но само като я приближа до кошарата и започва да реве. И ако с триста зора заспи, на 15-тата минута вече се е събудила. Обикновено се приспиваме на гърда и за да не я събудя като я пренасям, понякога следобед спи гушната в мен.

Общи условия

Активация на акаунт