много ли е да се пие веднъж седмично

  • 6 518
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 118
Един руснак веднъж ми каза ,че всички българи са алкохолици ,защото пиели  всяка вечер ракия. Те пиели веднъж в месеца ,ама за цял месец.
Момчето дали е руснак?

# 16
  • Мнения: 1 008
Аз преди да се омъжа, от 7 дни в седмицата пиех 3 или 4. Като забременях и спрях изобщо и съответно изгубих тренинг. Пих на Нова Година и се напих порядъчно. Днес срещнах стара приятелка и пихме 2 малки. Ама не пия щото не ми се пие, не защото се пазя да не се алкохолизирам.
Иначе и на баща ми да му кажеш за човек пиещ веднъж седмично и той ще го определи,като пияница.
Много ли е да се пие веднъж седмично?
Зависи.Зависи от начинът ти на живот- как живееш, къде пиеш, колко пиеш и какво пиеш.

# 17
  • Мнения: 15 571
Един руснак веднъж ми каза ,че всички българи са алкохолици ,защото пиели  всяка вечер ракия. Те пиели веднъж в месеца ,ама за цял месец.
Момчето дали е руснак?

 Mr. Green не е руснак. както вече ви казах момичето е със здравословен пробем, на 38 години е и още живее с родителите си. мъжът също е на 38 години и много държи на нея, обича я, грижи се за нея и т.н. баща и, обаче винаги е бил против всяко едно момче, което се доближи до нея, което според мен е глупаво, защото по този начин отнема правото на братовчедка ми да създаде семейство. майка й казва, че мъжът е много добър и много се грижи за дъщеря й, но бащата не дава и дума да става за нещо сериозно  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 256
Аз пък съм бременна пияница значи!  newsm24  Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз съм на принципа: ако пие без мен е много и е пияница, ако е с мен, няма проблем! Горкия ми мъж какво преживя около хормоните ми и липсата на алкохол при мен последните 7-8 месеца. Не ми се говори.

# 19
  • Мнения: 1 400
Е, че за 38 годишен човек...момче ли е ooooh!? Въобще...малко хахава ми се вижда тази история Crazy.
Не е много, никак дори, за един нормален 38 годишен мъж веднъж седмично да разпусне с приятели.

# 20
  • Мнения: 425
Сега темата зави съвсем в друга посока....
Но авторката питаше за пиенето все пак.
Изненадвам се как много от форумките заклеймяват какви ли не работи тук във форума,а Порока Пиене го одобряват с такава лека ръка.Такъв ли пример да даваме на децата си.И за тези които намирар за нормално да Разпуснат с алкохол-ами моми4ета има и много други на4ини  за разпускане освен алкохола Peace
Седнах наскоро с една позната на кафе с която не се бях виждала от доста време-в 1 4аса наобяд аз си поръ4ах кафе и сок,тя 2 малки водки.Стана ми много неприятно.Защо 4овек има нужда от 100гр водка в 1 4аса наобяд??
И да кажа на единственото мъжко мнение тук/ако не бъркам/БРАВО Борисе! Peace Peace

# 21
  • Мнения: 46 518
Братовчедка ти си е търсила оправдание да го зареже Laughing

Пиенето е здравословно  Mr. Green
http://jensko-zdrave.tialoto.bg/article.php?id=3087

Заедно с мъжа ми в продължение на почти 11 години пиех всяка вечер и то по доста (с изключение на бременността) и какво? Нищо  Laughing сега грам не ми се пие, повредих ли се, одъртях ли, не знам  Rolling Eyes

sundey, в темата се говори за вечерно пийване, веднъж в седмицата, а пиенето през целия ден си е алкохолизъм. Нека не бъркаме нещата  Peace

А Борис според мен се бъзика, ама може и да бъркам като гледам, всички му се вързахте  newsm78

# 22
  • Мнения: 6 206
днес имах среща с една моя братовчедка. говорихме си за приятелят й и тя ми заяви, че го е зарязала защото бил пияница. когато я попитах много ли пие тя ми каза, че прекалявал с пиенето - събирал се с приятели веднъж седмично и си пийвали, а тя не можела да търпи човек, който пиел толкова често. аз направо бях  Shocked. според мен това не е прекаляване с пиенето, но може и да бърка знам ли  newsm78
вие какво мислите  Rolling Eyes
Думата е ПРЕКАЛЯВАЛ
Ако се търкаля по земята, пие до несвяст, да, един път седмично е много
Браво на момичето

# 23
  • Мнения: 281
Много ли е да се пие веднъж седмично?


Мисля,че си е нормално. Hug
А ,ако  пиеше всеки ден?м? Thinking

# 24
  • Мнения: 1 008
sundey, и аз днес в 14ч. пих не едно, а цели две малки уискита Embarassed. Не, че имах нужда от уиски в 14ч на обяд, ама просто не ми се пиеше кафе, сок,спрайт, фанта, мляко с какао и пр. И ми беше кеф,за това. А дори и вино не съм близвала от 3 месеца. Порока пиене не го одобрявам, повярвай ми нагледала съм се на роднини-алкохолици. Начини за разпускане барабар с пиенето знам още поне 100.

# 25
  • Мнения: 606
  Зависи по колко пие.  Crazy

# 26
  • Мнения: 6 993
Оф, това го прочетох като много ли е да се  пие вода веднъж седмично и се зачудих тоя човек какво пие вместо вода... Joy
Ми...зависи как пие. Ако се стига до пиянски влачения по пода и под масата, и аз бих го зарязала.
Ако е биричка с приятели, ко щеш и една водка - ок, напълно нормално ми се струва  newsm78
Но нямам меродавно мнение, аз не пия въобще.

# 27
  • Мнения: 6 618
Ами момичето  на 38г. което слуша тати и то има проблем ми се струва.

# 28
  • Мнения: 2 759
                     За мен е много. Очевидно и за приятелката ти е много. Какво се опитваш да докажеш и на кого?
                     Надявам се няма да се опиташ да ги събираш? В крайна сметка може да са се разделили заради нещо, което не иска или не и е удобно да ти сподели и си е измислила това за пред теб. Да се рови в чужди връзки принципно е неблагодарна работа.

# 29
  • Мнения: 118
Определено и двамата са с проблеми. Има едни хора - психолози , да вземат да потърсят помощ.

Общи условия

Активация на акаунт