Тематични профили

  • 1 969
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Имаше един филм "Теория на конспирацията"
Смятам че ако някой сериозен режисьор започне редовно да чете във форума то спокойно може да напише продължение на филма "Теория на конспирацията-2" и да стане хитов филм.
Мисля че доста профили се създават само с определена цел и то тя най-често не е благородна...

# 16
  • Мнения: 750
Имаше един филм "Теория на конспирацията"
Смятам че ако някой сериозен режисьор започне редовно да чете във форума то спокойно може да напише продължение на филма "Теория на конспирацията-2" и да стане хитов филм.
Мисля че доста профили се създават само с определена цел и то тя най-често не е благородна...
Борисе....лягай си рожбе!
Не си тормози сивото вещество с безумици! Wink

# 17
  • Мнения: 212
                     Детето? Или жената? Кого подозираш?


Може някой да ми е вкарал троянски кон в компютъра и да го е завзел и да го е зомбирал и после аз докато съм спял той да е пишел от моя компютър под чуждо име. И по този начин ме е дискредитирал. Всичко е възможно. Няма невъзможни неща...

# 18
  • Мнения: 1 650
А може би си Румен Петков с псевдоним Борис, а пък аз съм някой от Дупница и седиш тук за да може после да се каже, че сме били засичани заедно ?
Или добре осведомената джедайка е някоя бивша главна секретарка и сега събираш данни да я пратиш при Иван Иванов ?

# 19
  • Мнения: 2 759
...Може някой да ми е вкарал троянски кон в компютъра и да го е завзел и да го е зомбирал и после аз докато съм спял той да е пишел от моя компютър под чуждо име. И по този начин ме е дискредитирал. Всичко е възможно. Няма невъзможни неща...
                     Така... Не пипай повече, добре се получи. Сега опитай втора глава...

# 20
  • Мнения: 1 813
Почвам да отброявам минутите до "Звездното" похлопване.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 792
 А всъщност всички сме виртуална измислица...

# 22
  • Мнения: 1 650
Правилно
Но пък отвреме на време правим реални неща Simple Smile
като духчета Simple Smile

# 23
  • Мнения: 25 615

Хм, мислиш ли?  Thinking
Борко, внимавай да не ти сменят и паролата, моето момче!  Mr. Green

ПП По темата - страшно ми е интересно, когато се завихри спор между някой потребител и останалите, които не споделят идеите и очакванията му и изведнъж някой току-що регистриран долети да му удари едно мощно рамо. Или когато някой си говори сам със себе си, пишейки с различни никове. Направо ми настръхва косата от такава шизофрения!

# 24
  • Мнения: 3 405
Кой откри топлата вода, авторе?

# 25
  • Мнения: 212
Най-интересното е, че някои модки все още вярват, че IP адреса на компа който те виждат, е достатъчно доказателство че човека който пише е точно този за който се представя. И че ако IP-тата на два различни профила съвпадат това значи че това е едно и също лице.  Simple Smile Явно Еди трябва да им изнесе една лекция за това колко човека в България имат едно и също IP и защо това е така  Simple Smile

# 26
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не ставай смешен.
Ако си чел вестници, трябва да знаеш че списващите в бг форумите са не повече от 1500 - 2000 човека.
Освен това до един са влечуги.

# 27
  • Мнения: 1 813
Не ставай смешен.
Ако си чел вестници, трябва да знаеш че списващите в бг форумите са не повече от 1500 - 2000 човека.
Освен това до един са влечуги.

Аз може ли да съм гущерче?  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 984
Е, сега, ако Дивиана изока и съвпадите с IP- то на Лизбет, ще ми стане любимка. Tired Не че има някакво значение.
Явно е истина приказката за голямата женска уста, дето нема затвяране.

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 14:56 от д-р Mишон

# 29
  • Мнения: 2 401
А коя е Рейчъл Клатицицева, моля? Щото ме кефеше, пък я отнемА..

Общи условия

Активация на акаунт