Как приемате звуковите играчки?

  • 4 198
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 224
мен не ме дразнят ,но мъжо направо  #Cussing out Mr. Green

# 16
  • Мнения: 752
В повечето случаи съм им свикнала и не ги чувам.
Но когато ми е напрегнато само това се набива в мозъка ми Tired
..... и съответно ме влудяват.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 421
Влудяват ме.
Направо не мога да ги понасям. На нито една играчка след изтощаването на батериите не съм ги подновила.
Децата знаят и се умилкват на мъжът ми. Той купува батерии и аз ги изгонвам да се затварят в стаята си. Не мога да ги издържам тези играчки. Да не говорим, че повечето са с подобни мелодии ooooh!
А имаме от музикалните кутии - със звуци на разни животни, комбинирано с пиано - е, няма такова изтезание.

# 18
  • Мнения: 2 211
Много ме дразнят, но търпя. Напоследък, на него му е много интересно да вади батериите и да си играе с тях. Достатъчно голям е вече и не се страхувам че може да ги глътне или да си ги пъхне в носа. Така има повече спокойствие  Laughing

# 19
  • Мнения: 7 821
Зависи от играчките. Имаме хубави, качествени, чиито мелодии изобщо не ме дразнят, но от китайските боклуци със странни и ужасно силни песни, направо откачам. За това и седмица след получаването им, с моя помощ замлъкват завинаги  Wink.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Зависи от играчките. Имаме хубави, качествени, чиито мелодии изобщо не ме дразнят, но от китайските боклуци със странни и ужасно силни песни, направо откачам. За това и седмица след получаването им, с моя помощ замлъкват завинаги  Wink.
Отговорих, че не ме дразнят. У нас обаче такива играчки не просъществуват дълго- имам в предвид китайските боклуци. Не знам как точно разбира кои играчки не са качествени и почва бавно да ги потрошава  Crazy. От друга страна като се изтощят батериите на недолюбваните от мен играчки просто не ги сменям  Mr. Green.  Но моето дете рядко се заиграва със звукови играчки, така че няма какво толкова да търпя Simple Smile.

# 21
  • Мнения: 234
Дразнещи са за всички в къщи,освен за децата.Но след като такива играчки им харесват и ги забавляват-търпим и това е. Hug

# 22
  • Мнения: 8 999
Научих се да се самоизключвам - почти не отчитам шума от играчки, от детски писъци и т.н. Единствено плачът на МОИТЕ деца може да ме включи.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
отговор 1
Не знам как има хора, които да отговорят с друга опция?

# 24
  • Мнения: 27 524
отговор 1
Не знам как има хора, които да отговорят с друга опция?

 Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 6 155
Побъркват ме #Cussing out Не мога да ги трая повече от 3мин.
А свекърва ми обожава да подарява на малкия точно такъв тип играчки ... Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 639
Не ме дразнят,но никога не слагам нови батерии Mr. Green
А тези където са ужасно свирещи ги нося на баба и,тя ги търпи защото е за малко там Laughing

# 27
  • Мнения: 9 814
Дразнят ме определено. Кати има едно пиано с хиляди функции, но обича да зацикля на една определена монотонна мелодия, която ми се набива в главата като парен чук. Има и доста "пеещи кукли" и те дразнят.........но.

# 28
  • Мнения: 5 362
Не ме дразнят.Мъжът ми също е търпелив Mr. Green
Просто се абстрахирам от звука,и мога дори филм да си гледам,докато пеят Wink

# 29
  • Мнения: 994
Не ме дразнят. Но аз съм вече калена  Grinning
У нас почти всички играчки на най-малкия пеят или говорят. Не на всички от тях може да се регулира силата на звука, но на мен не ми пречи. Не мисля, че и на съпруга ми му правят впечатление.

Общи условия

Активация на акаунт