Мами помгайте

  • 1 963
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Според мен веднага трябва да го види кожен лекар. Аз не бих рискувала да го мажа с нищо преди да го е видял лекар.

# 16
  • Мнения: 487
Никой от тук не може да ти каже с какво да го мажеш. Трябва да го види лекар.  Peace

# 17
  • Мнения: 4 965
Никой от тук не може да ти каже с какво да го мажеш. Трябва да го види лекар.  Peace

Абсолютно точно. Диагнози по нета е изключително опасно да се поставят. Самолечението - също. Peace

# 18
  • Мнения: 1 062
Дори и лекар само по описание трудно ще постави диагноза, а какво остава за некомпетентни хора като нас. При мен може да е имало нещо което прилича на вашето, но не се знае дали е същото, а и лекарства и мехлеми не се "изписват" току-така.

# 19
  • Мнения: 1 240
Само лекар може да ти каже как да се справиш с проблема!

# 20
  • Мнения: 4 784
Моят съвет е да направите лична консултация с лекар - специалист.

# 21
  • Мнения: 1 103
Само лекар може да ти каже как да се справиш с проблема!
Естественно

# 22
  • Мнения: 8 999
Не започвай самолечение. Непременно заведи детето на лекар!

# 23
  • Мнения: 88
Благодаря на всички Ви Hug днеска сме при педиатър
приятен ден  bouquet

# 24
  • Мнения: 5 103
Е значи докторката ще каже какво е Hug

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз не бих рискувала сама да го мажа с каквото и да било,заведи го да го види лекар,а така и ти ще си по спокойна Peace
PeaceПодкрепям
Косултация и преглед при лекар  Peace

# 26
  • Мнения: 610
Прилича ми на дерматит. Нека го види лекар, защото това може да се окаже и сериозно. Пиши какво е казал лекаря! Успех!  Peace
Подкрепям Peace

# 27
  • Мнения: 101
Моята дъщеря имаше почти същото, самоче на гърба и по ръчичката и аз незнам от какво е ама педи каза, че е от прах или сапун или някоя козметика. Мажех с Адвантан и Линола-фет, редувах ги. Виж най-добре го заведи да го видят, не си прави експерименти.... Аз само казвам какво съм давала. Консултирай се с дерматолог.
 Peace

# 28
  • Мнения: 474
Имахме подобен проблем и ползвахме Elocom - изчезнаха много бързо, но след преглед при лекар - задължително...

# 29
Като начало всички са прави-трябва да го види лекар. Иначе и ние имаме проблемна суха и атопична кожа и след използването на какви ли не мазила за по30лв. накрая ни помогна едно кремче което обаче се приготвя в аптеките и излиза за 4лв. , но съставките за кремчето ги изписа лекар. Така,че се консултирай и се надявам да уцелите подходящото мехлемче от първия път.

Общи условия

Активация на акаунт