хайд парк

  • 76 976
  • 1 203
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 2 172
Дубрю ютро, хораааа!Къде се скатахте?Я да взема да пусна една тема под прикритие...  Thinking

Пийвате ли вече кафенце? Coffee Coffee Coffee kaffeetrmker_2

# 826
  • Мнения: 2 172
Лоша работа newsm34 Rolling Eyes

# 827
За децата и душите. Анди ще вземе да ме въведе в път преведен newsm78
На заспиване - говорим - то с моето работно време тогава само остава време:

- Мама, ти вярваш ли в Бог?
- Не знам, Анди, може би все пак не.  
- Мама, трябва да вярваш, Бог има!
Тук аз се замислям, как в детската градина, без нищо да ми кажат развиват пред детето ми ту теорията за прераждането, ту за Бог (в православния прочит) и не знам още какви и се опитвам да разбера повече подробности, аджеба поне от него!
- Защо мислиш, че има Бог, някой говорил ли ти е за Него?
- Не мама, аз зная, аз го видях - един бял, бял и брадата му дълга ей до тука (показва пъпа), пухкава куту облак! Трябва да вярваш, той ми помогна да те намеря, и в дядо Георги, дето е на небето (баща ми) трябва да вярваш! Той ни пази. Обичам сърчицето на дядо Георги, вярвам в сърчицето на дядо Георги... А ти трябва да вярваш в Бог! Помисли мамо!
-  Embarassed Добре Анди, аз ще помисля, може и да си прав.

# 828
  • Мнения: 2 172
Ей не спряхте да мрънкате бе!!!

Има 20 теми за мрънкащи осиновители. Защо ви е още една?

Ами щот съм се затъжила за теб като за муха в мляко. newsm75 smile3502

# 829
  • Мнения: 690
Ей не спряхте да мрънкате бе!!!

Има 20 теми за мрънкащи осиновители. Защо ви е още една?

Ами щот съм се затъжила за теб като за муха в мляко. newsm75 smile3502
Или щот сме едни такива мрънкащи, кат пикливи бабички. #Cussing out

# 830
  • Русе
  • Мнения: 11 928
Mama Ira,
 много интересно.
Човек никога не знае къде ще срещне предизвикателство.
Кога ли и моят свободен дух, ще бде изправен пред изпита на детската вяра.
Ако темата има продължение може да ми пишеш на лични

# 831
  • Мнения: 2 084
Никакви мрънкащи и пикливи. По едно време беше заприличало на турнир по кеч. Пъргавелки. Сега зачезнаха всички и е скучно. Аз се стресирам като започне вихренето на страсти и блокирам. А като стане тихо чак ми липсва шумотевицата.

# 832
  • Мнения: 4 138
 няма значение какво чувстваш. Ако искаш да се ожениш, ожени се, за който и да е. Трябва да възприемаш еднакво всички мъже, всички деца, всички кучета, всички цветя... Любовта изобщо не е избирателна.


не пиша в другата тема, за да не стават излишни скандали. обаче тази крилата мисъл ме разби hahahaсама по себе си е страхотна и хубава, само че това с мъжете страшно ме изкефи. направо е гениално.
Стилнес, оказва се, че си много мой човек. Hug

опс, грешка, изказването е на кльомбата, объркала съм се заради цитатите. независимо от това, мисълта е страхотна, най вече що се отнася до мъжете. ама никой не ме слуша, като казвам ,че жените сме принципно по-велики от тях.
сега да не вземе обаче някой да се обиди. наистина много ми хареса.

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 17:09 от matakosmata

# 833
  • Мнения: 2 172
Мата, душата, пускай цитатче тук, че да сме в час с отговора ти. Айде, отивам да чета.

# 834
  • София
  • Мнения: 9 517
Честит първи сняг, приготвихме шейната и само да спре вятъра сме на вън.

# 835
  • Мнения: 1 652
Честит  Първи сняг и от мен!

Колко се радва малкия човек - стои на прозореца и подскача от радост! newsm44

# 836
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 545
Първи сняг??
Подух се от яд,тук само дъжд заваля.

# 837
  • Мнения: 4 138
ама лятото печеш дупарка на плажа, нали Wink а ние тук в софето гълтаме мръсотия.
не ви се полага на вас сняг, имате си море.
ужас, ние сме с летните гуми, нали уж само са месец и нещо дойдохме, а откарахме три и кусур. сега как ще се прибираме, не ми го побира акълът.
освен да чакаме да се запролети Mr. Green

# 838
  • София
  • Мнения: 9 517
E, направихме сефтето на снега - Исак и Арес умряха от кеф, ама на ситното, хубаво опаковано, хич не му хареса снега - у дома е по-добре   hahaha

Матеееееееееее, до пролет ша трябва да чакате, душо.

# 839
  • на път
  • Мнения: 2 804
Браво на вас Фоксче,

И Мартин се умокри добре сутринта - голяма радост беше в гората до нас.  Май ще стягаме ските за другата седмица  newsm78 - планирала съм почивка на планина от 2 месеца и на ти сега сняг. Таткото с голямо нежелание отиде да сменя гумите - пътуваме утре всички към дома да запознаем децата. Марти не може да вдене защо няма да си я вземе като отидем и пита по 100 пъти милият.

mata, ако хартисате (ако зимата ви затрупа тук) ще ви запишем и вас на ски училище  Wink

Общи условия

Активация на акаунт