Обичате ли свекърва си?

  • 12 584
  • 246
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 632
Ооо,аз моята не я обичам,обОжавам я Whistling Mr. Green

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 11:07 от ивка-щастливка

# 226
  • Мнения: 2 803
Нито я обичам, нито я уважавам, вече. След всичко, което ми причини, това отношение си го заслужава.

# 227
  • Мнения: 82
Тя не ми позволи да я обикна, а аз имах огромно желание, все пак обичаме един и същи мъж, но уви  Whistling Сега ми остава единствено да я уважавам.Освен лоши неща, ми е правила и добрини(много неща съм научила от нея), но ако трябва да избирам, не бих живяла с нея под един покрив.

# 228
  • София
  • Мнения: 3 789
Чак пък да я обичам Whistling
опитвам се да я уважавам, макар да ми е трудничко, защото самата тя не ме предразполага към това. Досега откакто съм бременна не ме попита НИТО ВЕДНЪЖ как съм, как се чувствам.......как да уважаваш такъв човек? Thinking

# 229
  • Мнения: 71
О! Дааааааааааааааааа! Мн000ггооо!

Всичко започна много добре при нас, струваше ми се чудесна жена, широко скроена. В даден момент я чувствах като моя приятелка, все мен защитаваше, за синко си казваше " да се е родил жена - щях него да защитавам"  ...абе свеки за чудо и приказ... Добреееееее.... До момента, в който между нас се появиха проблеми и тя изтърси " Аз това го знаех, че ще стане така от както тя (демек аз) завърши висше!". Т.е. в последните 6-7г. тя ни е чакала да се разделим, разведем и т.н.

М/увременно разбрах и колко лицемерен и ..хммм....айде да не употребявам такива думички...човек е.

Вече повече от година не съм говорила с нея  Wink

Та, така. Мнооооого си я обичам.

# 230
  • Мнения: 3
колкото и тя мен...

# 231
  • Мнения: 259
Виждам, че темата е много актуална и до болка позната. Има много добри хора (свекърви, тъщи и т.н.), но аз не мога да се похваля (за съжаление) с добра свекърва. Няма да влизам в големи подробности, че като се сетя, иде ми да строша и монитора и клавиатурата, но все пак ...
Как да не обичаш човек който:
- постоянно ти натяква да му казваш "мамо"; :
- е интригант (знаех го предварително, защото с майка ми са били колежки), студенокръвен (и това знаех, но чак пък толкова), егоист (дори наскоро си оперира камък в бъбреците без никакви оплаквания и изпревари свекъра ми, който боледува месеци преди това и на когото сложиха 3 байпаса на сърцето и едва прескочи трапа), мислещ само за най-близките си: съпруг и двама сина (дори внучката й е извън класацията);
-манипулиращ и командващ със замах и съпруга и синовете си (активно опитвайки се и теб самата) и спекулиращ със здравословното си състояние;
- подхвърля небрежно някоя и друга дума: "...... Аз да си го кажа"
Познато ли ви изглежда???!!! #2gunfire
Бях написала накратко и някои по-конктетни примери, но ги изтрих, защото постът ми стана прекалено дълъг.
Съжалявам, но не мога да уважавам такъв човек, камо ли нещо друго.

# 232
  • Мнения: 2 803
Много ми е познато, чак до болка и те разбирам. Затова стоя настрана и предпочитам да нямаме допирни точки. Като че ли свекървите възприемат един модел на поведение, властнически да покажат коя командва, коя е по-важната за сина и. В моя случай е така. Исках да я обичам и уважавам, но не се получи.

# 233
  • Мнения: X
 ThinkingДа, може да се каже, че я обичам. На моменти ме изнервя страшно много, но наистина си я обичкам и уважавам много Hug

# 234
# 235
  • Мнения: 3 453
Ооо,аз моята не я обичам,обОжавам я Whistling Mr. Green

Еееееееее Ивче, тебе те знаем че си за завиждане- Любов ли е да се опише Hug Joy


Joy Peace Joy Peace

# 236
  • Мнения: 242
 Grinning ОБИЧАМ Я МНОГО-ГОТИН ЧОВЕК ,В НИЩО НЕ СЕ БЪРКА ЗА ВСИЧКО МЕ ПИТА,АБЕ В ОЧИТЕ МЕ ГЛЕДА-ДА НЕ ПОВЯРВА ЧОВЕК!!!!!
 newsm10

# 237
  • Мнения: 743
ХА-ХА-ХА-ХА-ХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЕЙ ТОЯ ВИЦ - ВЪПРОС МЕ РАЗСМЯ!!!!!!!!!!!!! Mr. Green

# 238
  • Мнения: 196
не - но я уважам

# 239
  • Мнения: 943

Баш ,баш  Peace!

Общи условия

Активация на акаунт