Ужас! Нямаме никакъв режим!

  • 2 920
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 932
И ние нямаме режим, малката суче и спи когато поиска.Но аз нито пробвах да създам, самата аз не съм от хората, които могат да правят нещо под час и така както сме си ми е лесно.
Според мен всеки родител сам си решава , съобразявайки се с детето си дали да имат режим или не. И двата варианта за мен са добри, важното е на майката и детето да им е добре и спокойно, а не защото така трябва.

# 31
  • Мнения: X
Не го приемай толкова трагично.....бебетата също са хора и то различни-и като характер и като потребности-това вкарване в режим ми е много непонятно...аз лично не съм се стремяла да го налагам...и до едногодишната възраст и на двамата ми сина съм се водила единствено и само от техните потребности....след това постепенно те влязоха в нещо като режим/което обаче търпи и изключения/..важното е да свикнеш,да се съобразяваш ти с детето,не то с теб......все пак не сме дресьори и не обслужваме машини.

# 32
  • Мнения: 9 973
и ние също,спокойно Wink

# 33
  • Мнения: 3 376
Подкрепям рearly с две ръце,много хубаво го е обяснила Peace

# 34
  • Мнения: 681
Аз мисля,че това е нормално,случва се.Но все пак се опитай да се нагодите някак си.

# 35
  • Мнения: 434
Радвай се че бебка се буди нощем да цока.. мойта като навърши 2 месеца започна да спи по 15 часа и кърмата ми почна да намалява.. Като навърши 4 месеца започнах да дохранвах и преди месец спрях да кърмя Sad
Между другото виждам, че си раждала септември (поне по моите сметки). Заповядай в отчетни при нас - септемврийските мами. Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 17 592
Мисля, че вече би трябвало да има. Не влиза в категорията на новородените...

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 857
Радвай се че бебка се буди нощем да цока.. мойта като навърши 2 месеца започна да спи по 15 часа и кърмата ми почна да намалява.. Като навърши 4 месеца започнах да дохранвах и преди месец спрях да кърмя Sad
Между другото виждам, че си раждала септември (поне по моите сметки). Заповядай в отчетни при нас - септемврийските мами. Heart Eyes
Благодаря за поканата, но бебка се роди на 30 август. Така, че ще съм при съседките - августовските мами  Wink
Че имам кърма - имам, но тази нощ като яде 4 пъти и на сутринта в гърдите ми нямаше нищо. Но мисля, че зъбки ни тормозят, затова често се буди сега.

# 38
  • София
  • Мнения: 270
Много добре разбирам какво те тормози, защото съм в същото положение. По цяла нощ се кърмим на един стол- през час, през два... ако изкара 3 часа съм щастлива. Това продължава твърде дълго вече и съм на предела на силите си. smile3507
Започнахме захранването и сега спи преди ядене, а не по време и след, както беше преди. През деня яде през два часа и половина или три, като новородените  Rolling Eyes Но като се захраним ще е различно, надявам се.

Аз и първото си дете съм кърмила, но си имаше режим още от втория месец. Нощем си спеше по 6 часа поне. Вярно, че беше по-ревливичко... може пък да е било гладно детето  newsm78  Embarassed

# 39
  • Мнения: 780
Дъщеря ми лесно се пригоди към режима.През втория месец спря да  събужда нощем да яде.Имахме период, в който будувахме по цели нощи и бях като разбита.Сега си следваме режима и двете сме спокойни.За мен една недоспана, изморена и изнервена мама е по-лош вариант.

# 40
  • Мнения: 3 929
Когато синът ми беше на тази възраст, нямаше никакъв режим. Кърмех го на поискване, общо взето спеше по едно и също време всеки ден, но определено нямаше точно установен режим. Притеснявах се много, но вдигнах ръце и оставих нещата да си дойдат на мястото от самосебе си. Така и стана. Колкото повече растеше, толкова по-установен режим имаше. Даже бих казала, че сам си създаде режима, без да му го налагам.

# 41
  • Мнения: 3 376
Съгласна съм,че децата сами си създават режим,сина ми е типичен пример за това.
Но трябва самите те да решат кога да стане това,така или иначе е неизбежно.

# 42
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 222
Не виждам какво й е ужасно на ситуацията  newsm78?

Когато синът ми беше на тази възраст, нямаше никакъв режим. Кърмех го на поискване, общо взето спеше по едно и също време всеки ден, но определено нямаше точно установен режим. Притеснявах се много, но вдигнах ръце и оставих нещата да си дойдат на мястото от самосебе си. Така и стана. Колкото повече растеше, толкова по-установен режим имаше. Даже бих казала, че сам си създаде режима, без да му го налагам.
И при нас така!

# 43
  • Мнения: 15 708
синът ми вече е на 1г. 6м. и до ден днешен няма никакъв режим нито на яденето нито на спането. и да ти кажа честно това никога не ми е пречило. детето няма да остане гладно или ненаспало се  Peace

# 44
  • Мнения: 2 096
Вслушвай се в детето си не е нужен режим то ще ти покаже...

Общи условия

Активация на акаунт