Мами в Италия 79

  • 21 853
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Здравейте, ех търсих ли търсих темата, а била в нов подфорум  " По държави" именуван.
И аз Laughing 4ак ме хвана шубето,4е са ни затрили Mr. Green

# 16
  • Мнения: 5 462
Момичета , къде се загубиха Влади и Дани ????

# 17
  • Мнения: 1 467
Здравейте, момичета! Вече сигурно ме забравихте.. Sad

Истината е, че се върнах на работа през януари и оттогава едва ми остава време да съм с Емма. Миналата събота стана на 1 годинка. Бяхме в семеен кръг, получи се много весело. Вече почти ходи, прави стъпчици самичка, но се страхува да се пусне напълно. И това ще стане. Скоро пък ми смениха и работното място и въобще е хаос. Радвам се да ви заваря пак! А колко са пораснали малчовците! Направо е невероятно.

Хайде, поздрави и обещавам да пиша повече!

Ю.

# 18
  • Мнения: 5 462
Момичета , търся сайтове за професионални машини за рязане на колбаси ????Или поне някой да ми каже как да търся такива в италианска търсачка??Как точно да си формулирам питането ???Ако имате машини за рязане на колбаси , може ли да погледнете името/марката на производителя  ???Трябва ми някоя по мощна ,не като тези които ги продават по магазините за електроуреди ???Благодаря ви предварително !!!! Praynig Hug

# 19
  • Мнения: 3 425
Момичета , търся сайтове за професионални машини за рязане на колбаси ????Или поне някой да ми каже как да търся такива в италианска търсачка??Как точно да си формулирам питането ???Ако имате машини за рязане на колбаси , може ли да погледнете името/марката на производителя  ???Трябва ми някоя по мощна ,не като тези които ги продават по магазините за електроуреди ???Благодаря ви предварително !!!! Praynig Hug

Маркрит, ето една фирма: http://www.essedue.com/ ако за това става въпрос е АФФЕТТАТРИЧЕ Wink

# 20
  • Мнения: 5 462
Момичета , търся сайтове за професионални машини за рязане на колбаси ????Или поне някой да ми каже как да търся такива в италианска търсачка??Как точно да си формулирам питането ???Ако имате машини за рязане на колбаси , може ли да погледнете името/марката на производителя  ???Трябва ми някоя по мощна ,не като тези които ги продават по магазините за електроуреди ???Благодаря ви предварително !!!! Praynig Hug

Маркрит, ето една фирма: http://www.essedue.com/ ако за това става въпрос е АФФЕТТАТРИЧЕ Wink
Кала , много ти благодаря !!!
А някой ще даде ли отзиви от личен опит с такива машини ..Да препоръча марка която има в къщи ???

# 21
  • Мнения: 5 475
Хелоу!
 Grinning Hug

И аз не съм ви забравила, но време все няма... Embarassed
Ама гледам и вие не се престаравате с писане... Rolling Eyes

Маркрит, ето и от мен няколко сайта на производители на професионални машини за рязане. Wink

http://www.rheninghaus.com

http://www.vanghettiroberto.it

http://www.omasspa.it

Лека седмица от мен! Hug  bouquet


# 22
  • Мнения: 5 462
Благодаря и на теб Астреа , да питам колко ще ми излезе горе долу една такава машина която ще използвам в домашни условия ???Мисълта ми е хем да е професионална , но не  чак като за ресторант , хем пък да бъде достатъчно мощна за колбаси произвеждани във вашия край ??? Wink
Тоест препоръчайте подходящ модел и някаква орентировачна цена ??? newsm78  chef  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 100
Добро утроооо Sunglasses

Няма кафе, няма закуска и вас ви няма...Хм, Ще я видим тази работа.

Гер4е, привет Hug

НЕ мога да се сдържа :Какви са тия рангове във форума?Това първоаприлска Шега ли ъъъъъъъъъъъъ?  Winkooooh!




Хубав и слън4ев ден от мен

  bouquet

# 24
  • Мнения: 359
Мияяяяяяууууу

# 25
  • Мнения: 359
Сореле коме ви бута?Ха ,ха,ей това като го чуя по американските филми все ми е едно чудно и смешно.Така де,току що преядох и цялото ми кръвообращение се занимава със стомаха и само такива дълбокомислени фрази ми се въртят в главата.
Излъгаха ли ви нещо днес?Мен 3-4 пъти от тази сутрин,но по вече не се хващам.
 Маркрит нищо не знам за резачката на салами,режат ми ги направо в салумерията.
 Виж ,когато се заинтересуваш от резачка на трева,ще се включа.

# 26
  • Мнения: 3 425
 Joy Joy Joy

Маркрит, за домашно полване ми се струват излишни....или трябва да консумирате всеки ден колбаси и подобни,а и какво количество трябва да купуваш,че да го режеш на тънки филийки!?

Овчева,след хапване някои казват,че манджарето ти е стигнало до мозъка....характерно поведение след хапване,особено при децата ако сте забелязали  Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 750
 Rolling Eyes Ов4ева мен ме излъгаха в магазина Twisted Evil,ама така е като гледам сконтриното 4ак в къщи Banghead

# 28
  • Мнения: 5 462
Joy Joy Joy

Маркрит, за домашно полване ми се струват излишни....или трябва да консумирате всеки ден колбаси и подобни,а и какво количество трябва да купуваш,че да го режеш на тънки филийки!?

Овчева,след хапване някои казват,че манджарето ти е стигнало до мозъка....характерно поведение след хапване,особено при децата ако сте забелязали  Joy Joy Joy
Аз си знам Калка .. тия които продават по нашите магазини не са достатъчно мощни .Не могат нито прошуто да режат нито коппа(май с двойно п се пишеше ама карай разбрахте ме ) нито нищо ... Crossing ArmsЗатова искам от тия които се продават при вас , но не съм наясно с марки и производители .Като си купя такива салами с кво да ги режа ???Затова реших да се орентирам към вас относно тези машини .

# 29
Здравейте!Накрая ви открих мами в Италия благодарение на Маркрит!За което много и благодаря!Вдоста късен час пиша така че искам да ви пожелая Лека нощ и нека утрешният ден да е по-хубав от днешният!

Общи условия

Активация на акаунт