Мами в Италия 79

  • 21 864
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 545
Привет от мен!
Днес ми е уморено и тъпо, от пролетта ще да е  Confused. Не съм и излизала, че тия дни нещо ме боли кръста и корема. Пратих мъжо да вземе детето от градина.
Бу, и аз мисля, че под трийсетина евро е направо невъзможно да намериш нещо. Даже и тези пари ми се струват смешно малко за Рим, ама дано имаш късмет.
Добре дошла на Мая! (ако имах момиченце, щях да го кръстя така, ама какво да се прави, свекърва ще да съм само  #Crazy) Надявам се нашата компания да ти хареса.
В градината на Бобо има епидемия от варицела. Само се моля да не се е заразил, че как ще си пътуваме за София иначе?!?
Ха със здраве!
П.С. Овчева, какво направи с биологичните ти кокошки? Така и не ме покани на супичка  Twisted Evil

# 46
  • Мнения: 2 804
Minavam na barzo da vi kaja 4e sme dobre . Skoro6te se prika4a i 6te vi navestqvam po 4esto . Pozdravi ot nas za vsi4ki koito sa se setili za nas . Az se operirah na 29-02 mahnaha mi jla4kata imah kamani i sega se vazstanovqvam . do skoro .

# 47
  • Мнения: 764
Дани,радвам се 4е те виждам  bouquetОправяй се бързо PeaceМъж ти как се справи с де4урлигата ooooh!
За хотел или всякакво друго място за спане под 30 евро....в Рим...мисля,4е търсите на грешно място.Дори и нещо да има обявено такова,добре ще е да се пазите за да не попаднете на неподходящо място.Вси4ко се слу4ва тук Rolling Eyes
Деска,това са само семената ,които донесе мама.Ина4е аз тук садих момини сълзи,слън4огледи,еделвайси,бегонии,рози,босилек,магданоз и копър,кобея....и ягоди садих ама нищо не излезе.Сега мисля да си търся направо ягодов разсад... newsm78

# 48
  • Мнения: 1 100
Дани, 4акаме те да ни разказваШ как сте, оправяй се скоро  Hug  bouquet

Тони, ууух за момини сълзи не съм се сетила, обожавам ги. Имам бегонии, муШкато, разни маргаритки, гербери, теменужки и от скоро хортензии (оби4ат сен4ести и влажни места, ма незнам в апартамент дали Ще виреят, ти нали се 4удеШе за неЩо такова Thinking). Но от семена засях само босилек, магданоз и копър. От цветята преди години ниЩо не ми се хваЩаШе, та се отказах да ги сея, взимам малки саксийки и разсаждам после  Hug
Искам да си взема от бг лукови4ки на коки4ета и минзухари, Ще видим.

Я кажи рози какви? Мен с тях ме е страх, 4е са скъпи4ки, пък капризни...Имам един трендафил, завеЩан от предиШните собственици в двора и това е.

Деска, стсикам палци вси4ко да е ок с вас  (пък и с нас  Rolling Eyes), та да се видим вси4ки в София, живот и здраве Praynig

Кал4е, тез Хензел и Гретел не ги знам как са ги направили, ма имам една 4ервена Шап4ица, "модернизирана", за ниЩо не става и книжката и двд  Confused ИзобЩо не са хубави...

# 49
Здравейте и от мен.За детските книжки да ви кажа че абонирах дъщеря ми за тези на ДЕАГОСТИНИ и съм доволна.Книжките са хубави има и кубчета за редене и диск с приказката но не е филм че а я четат но за по нататък и тава е добре.Пратиха ми и едно одеялo със всичките герои на дисней.Ако ви интересува www.deagostiniedicold.it/colezioni/magichefiabe

# 50
  • Мнения: 764
Деска,ами аз си купих тези рози
http://www.bakker-it.com/Catalog/Productdetail.aspx?N=903212& … 1&R=11902-009

Имам мераци и за други,там има едни лилави,в един друг сайт видях сини,ама 4акам да видя с тези каква ще я свърша и тогава...Ще трябва да понаправя малко снимки,за сега се развиват 4удесно Peace

# 51
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Crazy

Та като говорите за семена...чудя се на майка какви семена да занеса...не,че иска де,но ахахахаха мислех финоккио например?! newsm78 идейки?

# 52
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте! Пролет пукна и за зелено се хванахме, семена ни вълнуват. Мен ме е налегнало едно кръвно високо, ту ниско та да видим...Май трети месец ще диетствам, но не е от това, с изклучение на два вида гранули де спирам да не се повредя. Останало действа супер и телесата са стегнати дори и да сме алла мет' дел'опера.
Ох, още куфара не сме извадили....лоша работа, пролетна умора ни наляга, и малката на моменти се залежава и си играе вирнала крачета в легълцето, може и да се преуморява да препуска като конче из апартамента, а като излезем не и се стои в количката и е първи турист! Само една раничка остава да и метна на гърба!
Имаме си и количка за кукли, даааа. а мама няма търпение да стане време и за кухни и други кукленски игри, а тате да си блее с часове пред компутърните си игри!
И аз се засилих да купувам тая книжка със списаниеето, ама ще изчакам, засега само български имам, но от тези с дебелите корици де стават за папане Laughing

# 53
  • Мнения: 3 425
Моя кукла, как си днес? За шарката само мога да се  Praynig Praynig Praynig да не я е прихванал  Praynig Praynig Praynig,че е опасна и за теб и бебето  Praynig Praynig Praynig

Миликс, внимавай  Peace
Книжката не си заслужава....а и илюстрациите са по-скоро грозни  #Crazy и ние все още сме на дебели страници,а от 3-4 месеца сме на ето тези прекрасни бг книжки(аз много ги харесвам картинките) http://www.zlatnoto-pate.com/?viewID=1&bd_id=47

Нямаме  Crazy


# 54
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Отдавна не сме се показвали колко сме порастнали
http://family.webshots.com/album/560931363nhHsow?vhost=family&start=24

# 55
  • Мнения: 764
Mиликс,пу,пу,да не ви е уроки Peace
Деска,снимах,имам там и стари,виж,розите от какви голи пръ4ки ги гледам WinkНо много бързо се развиват Peace
http://www.flickr.com/photos/7719309@N08/sets/72157602373284825/
Калинке може и радиккио да носиш Wink

# 56
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Едвам намерих темата. Момичета признават ли се дипломите от УНСС в Италия? Ако само я преведа и легализирам всичко ок ли е или трябва да държа някой и друг изпит за да ми я признаят за валидна, аз имам магистърска степен Международен Туризъм.

# 57
  • Мнения: 3 388
Привет момичета   bouquet

Ние сме вече от почти цяла седмица в Бг. И днес времето е лошо.

Линдита, аз всичко съм легализирала, досега обаче никой нищо не ми е искал.

Поздрави на всички!

# 58
  • Мнения: 2 617
Линдита, можеш да направиш запитване в някой университет. Аз бях писала да искам подробности (и ми отговориха), но в моя случай си знаех, че приравняващи изпити навсякъде трябва да полагам.

# 59
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Мерси  Hug

Общи условия

Активация на акаунт