какво за почерпка

  • 10 328
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Дадох пари на всички сестри, акуперки и т.н. които бяха на смяна.

# 16
  • Мнения: 6 274
Кола , уиски и бонбони . Мисля , че е достатъчно .  Peace
На акушерката , която ми водеше раждането , каквото и да й подаря - все ще е малко .    bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 546
На акушерката, която много ми помогна с кърменето - бонбони, кафе, кола, някакъв алкохол имаше също #Crazy

Иначе за екипа - торта, сладки, бонбони, уиски Wink и цветя, разбира се   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 4 294
Бутилка уиски, шоколадови бонбони и букет - всичко дадохме на сестрата, която е при изписването.
 

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Чесно да си призная, не знам с какво са черпили наще.
Веднага щом родих мисля, че майка ми и мъжа ми бяха купили торта, безалкохолно и ядки.
След това свеки даде 1  чанта пак с почерпка на акушерката която ни изписа (но не знам какво имаше в нея) Thinking

# 20
  • Мнения: 1 197
Уиски,бонбони,вити баници,пита

# 21
  • Мнения: 317
На мен тези чанти и софри също ми се виждат ненужни. Аз раждах с уговорка, за което си платих. При самото изписване мъжа ми даде кутия бонбони и букет цветя на акушерката, която подава бебето. Толкова!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 249
Нищо.  Crossing Arms Забраних категорично на нашите да черпят екипа, при който раждах.

Мъжът ми беше спретнал пликче за акушерките от детското отделение, дадохме им го на изписването. Не знам какво точно е имало вътре.

Честно казано не разбирам цялото това нещо - черпене и то в такива количества. После защо ме гледат само в ръцете какво ще дам. Нищо! Не заслужиха ни един бонбон. Naughty Трябваше да ги съдя. Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 4 668
Бях приготвила три пликчета - за лекарите / при мен бяха двама / , за акушерките и за неонатолозите .
Сложих по една бутилка уиски , ядки - 3 вида , бонбони , една кутия кафе с еднократни пакетчета .
Разбира се на лекаря дадохме и парички .
Всичко това , защото бях много доволна  Peace

# 24
  • Мнения: 2 197
Бутилка уиски, няколко пакетчета ядки и по една бисквитиера (както предположи една от майките сигурно им писва от шоколадови бонбони). И това по три, защото дъщеря ми беше в неонатологията, изражда ме лекар от Проблемна бременност, а след това бях и в родилно отделение.

# 25
  • Мнения: 1 031
За тортата съм сигурна, защото я видях.
Останалото беше в торбичка и въобще незнам какво е било Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 1 674
Пита,сладки,торта,безалкохолно и алкохол/уиски/

# 27
  • Мнения: 1 479
Майка ми си ги е питала директно кой какво иска и така.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Торта,шоколадови бонбони,и сладки няколко вида.

Алкохол,безалкохолно,букети

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Бонбони, сладки, някакво уиски, кока- кола, сок, кафе.

Общи условия

Активация на акаунт