Сексът като разнообразие

  • 5 727
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 674
И аз имам приятелка, която има нужда от такова разнообразие. Тя е супер доволна от мъжа си във всяко отношение, проблеми по между си нямат. Но има нужда от това и го прави. Казва, че така и с мъжа й е по-хубав секса.  До сега ми е било трудно да я разбера, не че съм я укорявала, напротив прикривала съм я понякога, но все съм й се чудела защо е такава. Но ето сега като че ли започвам да разбирам този тип жени.... благодарение на разсъжденията ви, момичета.



Това не е нужда от разнообразие , а си е сърбеж . В една от темите тук четох за горещ анус , може жената да го е прихванала в др. област/що не и в тази/Май ги хващаше около трийсет Joyака
Точно така ren ren напълно те подкрепям!! Peace

# 46



При другият мъж мирисът е друг, допирът е друг, гласът е друг, просто усещането е съвсем различно като интензитет, не толкова като качество. Просто по-различен "празник" за сетивата. Това твоят (разбирай постоянният партньор по принцип) мъж няма как да ти го даде.
Да, така е много добре формулирано. Чак ме хвана яд, че не можах аз да го кажа  Mr. Green

Ние сме какво? Какво да направим? Simple Smile
Ако има други това ще те успокои ли? Или пък ако те осъдят, това ще те спре? Simple Smile
Действай както си си решила и не му умувай много!
Само ти знаеш от какво в действителност имаш нужда.
    bouquet
Северина, вие ми сверявате часовника, за което благодаря! Извън злобарските подмятания има и разумни такива  Wink Heart Eyes

Само си представям какво щеше да е, ако мъж беше пуснал темата - жив щеше да бъде разкъсан! Ама нали е жена, и акъл й се дава...
Към авторката - струва ми се, че вече си решила какво ще правиш. Пълнолетна си и можеш да носиш отговорност за постъпките си. Просто помисли за възможните изходи от ситуацията, за да не се окажеш неподготвена за последствията.

Не, не съм решила. И си мисля за възможните изходи...  Simple Smile

Едва ли си даваш сметка какво искаш и какво ще се получи.
Подкрепа и потупване по рамото виждаш получаваш, както и идеи какво да направиш без да изневеряваш.
Решението си го взела, защо отваряш таква тема? Ако 1000 човека тук ти кажат "Недей, може да загубиш мъжът си" ти какво, ще им обърнеш ли внимание? май не ....
Лабрадор, отворих тема, защото някак ми се ще да разбера дали и на други момичета им се въртят такива неща м главата. Това съм го казала ясно още в първия си постинг.


# 47
Здравейте.Не знам дали ви се е случвало след секс да се почувствате толкова задоволени емоционално и физически , че да се разплачете от удоволствие.Ето така ме кара да се чувствам мъжът ми.Но , колкото и странно и налудничаво да звучи , аз също като авторката на темета изпитвам нужда от разнообразие.Това в никакъв случай (поне до сега) не ми е навредило на семейството.Всичките ми връзки до сега са се основавали само и единствено на секса.Не знам какво    да посъветвам авторката , но знам , че това е по-силно от мен.Тя сама трябва да прецени дали би могла да съчетава двете неща така , че да не се отразява по никакъв начин на семейството и.

# 48
Не мога да разбера какво общо имат качествата на съпруга на авторката, че някои от вас я питат зле ли е в леглото?????Това няма нищо общо, ама нищо.Момичето ясно го е казало-разнообразие. Не виждам и смисъл от съветите да ходи в хотел, да пробва в джакузи, когато тя очевидно иска друг мъж.....
Към авторката - ако наистина можеш да разграничиш двете неща - давай, но с много дискретност и ум. Няма нужда от просташки сценки.
А лично за себе си мислех, че и аз мога да поставя границата между двете неща, докато не се влюбих зверски и ми се разказа играта. А всичко започна като разнообразен секс......

 bouquet  bouquet  bouquet
Мен, честно казано не ме е страх много от това. Влюбчива съм, но ми минава бързо.

Аз съм на мнение, че когато всичко ти е наред в къщи, няма защо да дърпаш дявола за опашката и да си угаждаш на капризите. Постави се на мястото на съпруга си - как би се почувствала ти, ако той казва, че всичко ви е о.к, но иска чужда жена - ей така за тръпката.
Ако искаш разнообразие - пофлиртувай с някой - няма нужда да стигаш до секс.
Това да се поставя на мястото на съпруга ми не върши работа, защото аз самата не мисля, че е голяма драма той да спи с друга жена за разнообразие. Не приемам изневярата като предателство.
За флирта- някак той повече ме обвързва, защото когато не е "изконсумирано" го мисля повече...

Както някой писа по горе - ако някой мъж пусне такава тема ще го изядат с парцалите.
А колкото до темата - ако мислиш  че може да устоиш емоционално ( в което малко се съмнявам) - разнообразявай се смело. След 2-3 срещи мацките обикновено се влюбват и после става страшно.
Peace Аз трябваше да се родя мъж. Wink

# 49
Здравейте.Не знам дали ви се е случвало след секс да се почувствате толкова задоволени емоционално и физически , че да се разплачете от удоволствие.Ето така ме кара да се чувствам мъжът ми.Но , колкото и странно и налудничаво да звучи , аз също като авторката на темета изпитвам нужда от разнообразие.Това в никакъв случай (поне до сега) не ми е навредило на семейството.Всичките ми връзки до сега са се основавали само и единствено на секса.Не знам какво    да посъветвам авторката , но знам , че това е по-силно от мен.Тя сама трябва да прецени дали би могла да съчетава двете неща така , че да не се отразява по никакъв начин на семейството и.

Просто аз, някой вече го беше споменал - някои хора са по-сексуални просто. При мен не знам колко е силно, защото още се въздържам. Mr. Green
В предишната ми дълга връзка беше различно, там се разнообразявах. Не съм имала проблем (5 години). Попадала съм на готини типове все, без драми, ревности, до ден днешен се виждаме на по бира, като има време.
Но сега имаме брак, дете...

# 50
  • Мнения: 192
Сигурно R2, наистина е по лесно при нас. Ама ако втората жена вземе че се влюби, може да те вкара в такъв филм, дето не е истина. За това например ако твърдо си си навила на пръста го направи с някой непознат, че иначе може да стане плачка.
Пък като го направиш един два пъти си мисля че може и да ти мине мерака и да си седнеш на задника.

# 51

Така е. А аз явно съм от тази порода-  по-сексуалната. Embarassed

# 52
  • Мнения: 533
Защо си мислиш ,че другите мацки от форума са по - малко сексуални от теб. Това ,че не приемат твоето мислене не значи че са по зле - напротив. Naughty

# 53
Защо си мислиш ,че другите мацки от форума са по - малко сексуални от теб. Това ,че не приемат твоето мислене не значи че са по зле - напротив. Naughty
Изобщо не мисля така.Не искам никой да се чувства засегнат от това което съм написала.Всеки сам за себе си определя как да изживее живота си.Това , че аз или ти мислим по различен начин изобщо не ни прави по-зле или по-добре.Все пак сме различни личности със собствено мнение , мисли , чувства , начин на живот т.н.  bouquet

# 54
Сигурно R2, наистина е по лесно при нас. Ама ако втората жена вземе че се влюби, може да те вкара в такъв филм, дето не е истина. За това например ако твърдо си си навила на пръста го направи с някой непознат, че иначе може да стане плачка.
Пък като го направиш един два пъти си мисля че може и да ти мине мерака и да си седнеш на задника.
newsm10
Ха дано мине мерака!
А ако (не като) ще го правя, ще е с човек, който е в положение като моето.

# 55
  • Мнения: 22 476
Вече си решила че го искаш и докато не го направиш няма да мирясаш. ))) И ще мислиш само и единствено за това. Ще си изгубиш повече време в мислене, умуване, преценки, отколкото в действие.
Така че - набелязваш си един мъж, сваляш го, чукате се и приключваш по въпроса с разнообразяването. И после си държиш устата затворена пред мъжа ти. )))

# 56
  • Мнения: 122
..........
Бих казал, нищо ново под слънцето....
Аз се съобразявам в живота си със следното. Може да звучи банално, но ...... според мен е важно.....
И то е: След години да мога да си кажа "Живях достойно"...
Съвет не е редно да ти давам, нито пък е правилно.....
Живей така, както се чувстваш щастлива............. за себе си съм сигурен, че ще съм щастлив и след години.
Хубав ден.   bouquet

# 57
  • Мнения: 674
R2 на тебе явно ти липсва нещо от бурното ти минало или си от тези жени които не могат да живеят само с 1 мъж??
А замисляла ли си се че като започнеш връзка с някой мъж който както казваш е в твоето положение може да разтуриш някое семейство и да оставиш няколко дечица без баща??
А всъщност и твоето дете може да живее с разведени родители??
.......... 

# 58
R2 на тебе явно ти липсва нещо от бурното ти минало или си от тези жени които не могат да живеят само с 1 мъж??
А замисляла ли си се че като започнеш връзка с някой мъж който както казваш е в твоето положение може да разтуриш някое семейство и да оставиш няколко дечица без баща??
А всъщност и твоето дете може да живее с разведени родители??
.......... 
Като казах "като мен" имах предивид точно че никога не бих искала да разтурвам семейства. Не съм го и правила!
Не бих приласкала мъж.
Аз бих предпочела мъжът ми да спи с жена, която иска от него само секс, а не нещо повече. Това, разбира се в случай, че и той иска същото.

# 59
  • Мнения: 46 572
... Просто трябва да внимаваме да се съберем с човек от нашия тип, щото иначе е голямото прецакване Sick

Това е  Peace
R2, ако половинката няма нищо против да се премяташ с други и ти също си съгласна той да си ляга с разни мацки, значи всичко е ок. Другия вариант е двамата да са моногамни.
Комбинация от двата вида обаче, съответно лъжи, криеници и т.н. - не Stop грозна работа  Sick


Така е. А аз явно съм от тази порода-  по-сексуалната. Embarassed

По-скоро си полигамна, защото сексуална и моногамна не е задължително да се изключват Wink Аз като моногамна, не мога да разбера подобни пориви, но се замисли дали не ти липсва нещо друго в семейството, не е задължително да е на сексуална основа ...

Общи условия

Активация на акаунт