Мами студентки помагайте

  • 1 252
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 867
а какво е точно "работа по качество"?  newsm78

Следващата стъпка след "работа по количество". Нали знаеш, че количествените натрупвания водят до качествени изменения? Е, тук натрупване явно няма.

# 16
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Разбирам, че отказваш готова тема за 100 лв. Обясни по- подробно каква помощ очакваш от тук- готова тема за без пари или нещо друго? Честно, не ми е ясно.

# 17
  • София
  • Мнения: 426
Анелке 119,

Хващай се за работа самичка, защото вече много започвам да се дразня от нахалството ти. Не стига, че дори не си си направила труда да попиташ преподавателя си и да уточните темата, а и имаш наглостта да обвиняваш другите в неразбиране! Много добре разбрахме всички за какво става въпрос - за чист мързел и тарикатщина на дребно. Дотук висшето образование не е за теб. Вземи си намери някаква работа, ама там, където търпят мързела.



я се осъзнай как пишеш и от къде си сигурна че не съм питала преподавателя си за темата точно така е формулирана от него

# 18
  • Мнения: 19 303
Не се нахвърляйте така.Човек не винаги има време да се занимава с такива неща. В крайна сметка зависи и какви приоритети имаш в това, което учиш. Не всички предмети, които се учат в университета, заслужават еднакво внимание и усилия. Всеки разумен човек отбира това, което и важно за него и се интересува от него най-много. Това обаче не означава, че ако смяташ да не се занимаваш със счетоводство и го изучавате колкото за обща култура, трябва да имаш 3.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
Това обаче не означава, че ако смяташ да не се занимаваш със счетоводство и го изучавате колкото за обща култура, трябва да имаш 3.


Което означава, че трябва да се напънеш и да се подготвиш за повече от 3. Кой е казал, че всички трябва да бъдат отличници с висше образУвание?

# 20
  • Мнения: 47 991
е можете да дадете малко насоки, какво да попрочете майчето, за да си напише по- добре и по- бързо курсовата работа
аз например не съм учила подобно нещо, затова попитах каква е тази" работа по качеството", и не мога да помогна, но все ще се намери някой да помогне
и аз съм студентка, с две малки деца, работя, и гледам да си пиша курсовите работи по най- бързия начин, щото нямам време
слава богу не съм стигала дотам да си поръчам работата през нета, и честно казано ме спира най- вече съмнителното качество, така че не искам да се нахвърлям към никой

# 21
  • Мнения: 216
Оле колко злобари има на тоя свят Shocked

# 22
  • София
  • Мнения: 426
Оле колко злобари има на тоя свят Shocked



нали пълно е

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
По кой предмет е тази курсова работа? (питам злобно  Mr. Green)

# 24
  • Мнения: 2 386
В ПУ икономиките не бяха ли само задочно?
Бяха, сигурна съм, понеже аз избягах от там. Mr. Green
Та не иде ли реч за двуседмични занятия само? Все пак..

Общи условия

Активация на акаунт