за мъжете и любовта...

  • 2 705
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
естествено, че с него ...

# 16
  • Мнения: 9 865
Винаги съм си падала по мъже, които другите са намирали за отблъскващи в някое отношение, но мнението им НИКОГА не ме е вълнувало. Много повече ме е страх от красив мухльо, отколкото от грозен добряк. Важните неща за мен са две - едното е да се чувствам изцяло ок в негово присъствие, а другото (може да е грозен колкото си иска) важното е този мъж да ме възбужда и задоволява.

# 17
Ами не знам. Може и цял живот. До сега съм си мислела, че с всяко гадже с което съм била ще бъдем заедно завинаги. Така, че тук не мога да изкажа предположения. Ти какво смяташ? Не искам да е на сила. Не ме разбирай погрешно. Изчаквам. Не го мамя по никакъв начин.   Peace

# 18
Винаги съм си падала по мъже, които другите са намирали за отблъскващи в някое отношение, но мнението им НИКОГА не ме е вълнувало. Много повече ме е страх от красив мухльо, отколкото от грозен добряк. Важните неща за мен са две - едното е да се чувствам изцяло ок в негово присъствие, а другото (може да е грозен колкото си иска) важното е този мъж да ме възбужда и задоволява.


А ти би ли се омъжила за такъв човек?

# 19
  • Мнения: 212
Ама аз наистина не разбирам проблемът ти. Какво значи "дебел и космат" Това е най-малкия проблем който може да има между мъж и жена. Всеки човек ако иска може да отслабне и да стане атлетичен, а космите се премахват. И ето - имаш си същия мъж само че слаб и без косми.... Какъв ти е проблемът не мога да разбера

# 20
  • Мнения: 2 891
Легни си с него и ще разбереш.

# 21
  • Мнения: 9 865
Прекрасна опасна, не се шокирай, но този човек не иска да се ожени за мен. Той не страда от липса на самочувствие поради външния си вид, аз само изтъкнах собствената си позиция. Обичам този човек и бих се омъжила за него, да... дори бих му родила деца - космати и грозни. Нищо не може да ме спреее! Сериозно, за мен външният вид няма "онова" значение.

# 22
  • Мнения: 2 388
С него се чувствам спокойна и ми харесва, когато сме заедно, но може би много се интересувам от мнението на останалите.
Ако ти харесва, какво значение има толкова мнението на околните, нали ти ще си с него?

# 23
  • Мнения: 42
Ако ти е добре с него, забавно ти, привлича те сексуално не виждам какъв е проблема да бъдеш с такъв човек. Само красивите ли се женят?
Дори и да е красив повечето мъже след като се оженят напълняват. Така поне знаеш какво взимаш. Няма да му говориш след години "Ти какъв беше, какъв стана!"

# 24
  • Мнения: 212
Към palavata_monahinq . Госпожо монахиньо - вие повече палава ли сте или повече монахиня?

# 25
Прекрасна опасна, не се шокирай, но този човек не иска да се ожени за мен. Той не страда от липса на самочувствие поради външния си вид, аз само изтъкнах собствената си позиция. Обичам този човек и бих се омъжила за него, да... дори бих му родила деца - космати и грозни. Нищо не може да ме спреее! Сериозно, за мен външният вид няма "онова" значение.

Какво значи "не иска да се ожени за мен"? Наистина не разбрах.

# 26
  • Мнения: 9 865
Значи, че не тръпне от желание да се ожени за мен, не се е хванал за мен като удавник за сламка и пр. глупости, които околните си въобразяват само защото е с 10 г. по-голям от мен, не е слязъл от корицата на някой журнал, не е висок, няма буйна коса и сини очи и пр.

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Темичката ми е интересна  Wink


Напомня ми за Шрек Grinning

# 28
  • Мнения: 2 388
Към palavata_monahinq . Госпожо монахиньо - вие повече палава ли сте или повече монахиня?
Г-н Борис мислите ли, че това има нещо общо с темата? Аз мисля, че няма.
И за протокола-госпожица съм. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 212
prekrasna opasna я ни дай тука твоя снимка и веднага ще ти кажем дали ще си подхождате с дебел и космат мъж. Нали това ти е проблема. Тъкмо ще чуеш тук професионални мнения по въпроса

Общи условия

Активация на акаунт