Зачеване по време на противозачатъчни???

  • 1 360
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Наистина направи си тест и отиди на лекар.При по-продължителен прием на хапчета докато си била бременна може да се препоръча аборт, но ако нещата са още в началото има голям шанс бебчо да е здрав.И аз сега пия противозачатъчни и честно казано много се страхувам да не забременея по време на приемането им.Успех  Peace

# 16
  • Мнения: 2 131
Здравейте!
Може да си помислите, че въпроса ми е нелеп, но въпреки това не се притеснявам да попитам.
Чували ли сте някой да е забременял по време на прием на противозачатъчни? Ако е възможно да се забременее през този период приемът на противозачатъчните ще навреди ли на плода.
Моля ви за мен е важно да ми отговорите, понеже се съмнявам, че съм бременна, а продължавам с хапчетата докато свърши блистера. Не искам да му навредя на бебчо!


А защо се съмняваш, че си бременна? След като не ти е свършил блистерът, явно не става дума за закъснение на цикъла, поне доколкото си го обяснявам аз. Ако се опасяваш поради някакви симптоми - гадене, напрежение в гърдите и ниско долу в корема, имай предвид че може да е и от хапчетата.

Общи условия

Активация на акаунт