Коя комбинация ви се струва по- привлекателна?

  • 4 971
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
Ох всеки път някой като ми кажа за тънка талия и голямо дупе се сещам за една приятелка, която имаше точно такава структура, ама задника и беше наистина огроооооооооооооооооомен #Shocked Е на фона на това, предпочитам по- малко дупе Embarassed

# 16
  • Мнения: 1 014
Определено съм за тънка талия и голямо дупе.

# 17
  • Мнения: 6 315
Тънка талия и голямо дупе, ако дупето не е тип "манастирска трапеза".  Flutter

# 18
  • Мнения: 2 258
И аз съм за малко дупе....щот си го нямам-затова;)

# 19
  • Мнения: 7 186
Не съм фен на големите дупета Confused.arrows,защо не пробваш някакви упражнения във фитнеса,има специални за талия и корем и имат ефект,но трябва постоянство,може би и малко диета,защото при слабите често е проблем,че качват кг там,където не трябва.

# 20
  • Мнения: 522
Я да ви видим.  Rolling Eyes
След раждането съм като права лопата ( да не се раzбира обаче слаба  Laughing ), дупето малко, крачетата тънки, ама кръстчето го немааа  Sad Сигурно талията ми е с 10 см повече от преди да zабременея. Я кажете при вас върна ли се предишното му състояние?
Ох, същата работа съм и аз. А така обичам да нося блузки с голо пъпче. Ама като се погледна и...

# 21
  • Мнения: 2 596
Аз и преди си имах много малко кръстче, в сравние с ханша, но сега и кръстчето и ханша са ми малки. Та, в отговор на въпроса ти, да, всичко се възстанови и стана дори по-малко.

# 22
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
След всяко раждане възвръщах размерите без талията-тя се увеличаваше с по3см.Добре че дупето не е от най-малките,иначе можеше да заприличам на кофа.

# 23
  • Мнения: 5 539
Жената трябва да има женска структура. Това означава тънка талия и заоблен ханш в съотношение ок. 0,7 /разделена обиколката на талията на тази на ханша/. Не ми харесват мацки, които имат талия почти равна на ханша. Например Зара от ББ

На вас харесва ли ви?

# 24
  • Мнения: 3 611
На вас харесва ли ви?

Никак не ми харесва.
zа щастие дори и талията ми да не е по-малка, то д-то ми определено е по-голямо  Mr. Green

# 25
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Жената трябва да има женска структура. Това означава тънка талия и заоблен ханш в съотношение ок. 0,7 /разделена обиколката на талията на тази на ханша/. Не ми харесват мацки, които имат талия почти равна на ханша. Например Зара от ББ
На вас харесва ли ви?
Ако нямаше цици щях да я взема за мъж newsm62

# 26
  • Мнения: 2 534
Малка талия предпочитам .
Но и дупето ми  да не такова каквото ми е в момента , поне маааалко по-малко да беше.

# 27
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Оле аз си мислех,че нямам талия, ама тази Зара ми вдигна самочувствието Wink Да видим сега след това бебче в какви размери ще се върнем. Иначе вече се намърдах в старите си дънки и излизах с тях (мерак голям  Embarassed) Друг е въпросът как преливам над тях  Crazy

# 28
  • Мнения: 470
 И аз държа да ми е тънка талията. След две бременности успя да се запази по-тънка от ханша, но сега какво ме чака не знам.... пак ме болят костите на таза и едва ли се свиват Cry дано само не заприличам на типа "динозавър' - тесни рамене, тънка талия и огрооооомен задник Praynig Praynig Praynig Praynig

# 29
  • Мнения: 2 596
Лилита, тая формула нещо не я разбрах. Я дай по-конкретен пример със см, ако може. Благодаря. Иначе тая мадама хич, ама хич не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт