Вегетарианците превръщаме във месоядни в Дюканските редици славни - 91 тема

  • 24 979
  • 823
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 829
добро утро ,момичета Hug Hug Hug Hug

Цоцоланке, и на мен ми пресъхва устата и страшно много пия вода Wink

Момичета,днес теглейки се отчетох-плюса от вчера  ми го няма Laughing Laughing
Доволна съм Grinning
Продължавам напред и въобще не мисля да се отказвам Peace
Калкулатора на Дюкан ми препоръча 57кг-в момента съм толкова Wink,което значи ,че съм достигнала теглото,Целтта обаче,,ми е 54-55кг--така че ,оставам си при вас Hug Hug


Успех на всички !!!!

Усмихнат и отслабващ ден ви желая Hug Hug Hug Hug

Честита ни нова тема !Вещи-страхотно заглавие и оформление  bouquet

# 16
  • Мнения: 62
Добро утро и от мен!
Вещи, благодаря за неуморния труд и хубавата нова тема!
Катяджин, мерси за кафенцето! Имах нужда от едно.
Имам повод за радост- след продължително инвестиране, най- накрая падна един килограм, че май и малко отгоре newsm44.Радост, радост. Вече кантарче показва 74кг.За месец и двадесет и четири дни 8 кг.- ами, аз си се кефя- мисля, че е добре.
Щастлив ден на всички, весела вседюканска среща утре!

# 17
  • Мнения: 5 026
Добро утро!
Гуди, честит юбилей   bouquet

# 18
  • Мнения: 803
Добро утро на всички момичета.Днес започвам трети ден с вас и да си призная започвам да се чувствам все по уютничко като сред свои EmbarassedТази сутрин се претеглих и съм си 65кг,дори имам към 100-тина грама отгоре,но пък в сравнение с вчрашното теглене съм повече от доволна.Не очаквам чудеса и някакви си грамчета няма да ми развалят сутрешното настроение.Още повече съм настроила съзнанието си,че свалянето на тия пет кила при мен ще стане много бавно.Вчера открих сладостта на водата,не можех да и се наситя,а преди пиех насила по два литра.Пздравявам Вещи за новата тема и се надявам да ме забелязва и мен в редиците,защото имам наблюдения,че нищо не пропуска  bouquetЖелая лек и успешен ден на всички момичета и само хубави поводи за писане тук Hug  

# 19
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Бачиииии  Joy hahaha Hug

# 20
  • Мнения: 158
Добро утро мили дами Hug
Отново благодаря на Вещи за новата темичка.
Толкова съм нетърпелива да смъкна килцата, че ме яд че 5-ти ден съм от инвестиращите нито грам надолу. Но пък след 2-3 месеца ще инвестирам в къси полички по една педя Laughing
Пожелавам ви хубав и усмихнат ден и не се презорвайте в работата днес все пак е петък Wink

# 21
  • Мнения: 2 013
Добро утро!
Минавам само да се отчета, че 15-ото кило е твърдо свалено, 16-ото е на път. Довечера заминавам за Сандански, ще глезя тЕлото с плуване, сауна и парна баня. И за съжаление няма да мога да дойда на срещата, но ви пожелавам много приятно и стимулиращо преживяване. И много свалени килца! 

# 22
  • UK
  • Мнения: 727
  Добро утро на всички дюкянки!
Първо искам да благодаря специално на Вещи не само, че се грижи за нас и имаме страхотна тема, но и че ме е включила в таблицата.  Hug Мен ми беше неудобно да те помоля, но ти си се сетила за мен. Много ти благодаря. Давам информация и за другите графи, но само ако имаш време и възможност Simple Smile
  начало 24.02.08
  старт 65кг, сега 60кг, цел 52кг
 Нели ти сигурно си надянала дънките от първи клас и затова си ги цепнала на д...то Simple Smile
  На инвеститорите: споко и аз съм една от вас, даже постоянно си подхвърлям половин кг нагоре-надолу. Ама съм си режимна и следователно спокойна, че все някога ще тръгна надолу
  Хубав ден ви желая Hug

# 23
  • Мнения: 819
                           Добро утро момичета. Hug Hug Hug

 Най-благородно завиждам на всички, които ще са на срещата утре.Съжалявам, че няма да мога да присъствам, но много ще ми стане ходенето. ooooh!Пожелавам ви много приятни емоции, и режимно хранене.

 Аз да докладвам за себе си.Седя си на тия пусти 70 кг.Не мърдам и това е. ThinkingНа вид съм отслабнала, но с кантара се недолюбваме.Вече спрях и да се ядосвам, и да се тегля често.Режима ми е станал начин на живот, и ще продължавам, докато успея.Нямам много време, нито да чета, нито да пиша, но всяка свободна минута съм с вас.Благодарности на всички, които не спамят темата, за да е по-лека. Hug
 Виждам, че има страшно много нови момичета.Нека да пишат и да се мотивират, но истината е, че когато започна да чета, чета само постовете на познатите и по-стари момичета.Само в тях намирам това, което ми е нужно.
 Тия дни ще намеря време, и ще се премеря със метърчето.Вярвам, че там резултатите ще са по-добри.

 Успех на всички новички   bouquet.Благодаря на тези, които неуморно отговарят на едни и същи въпроси до болка.Страхотни сте. Hug

                          Пожелавам ви един усмихнат и слънчев ден. Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 586
Добро утро,

Това не може да бъда - аз толкова рано  Shocked пиша,така е защото ще пътуваме та да се запиша и да ви поздравя.Половината ми кило отново е тук Tired,вече направо......... #Crazy

Gooooooooody, Slave Честити месечинки!  newsm51

Айде аз ще бЕгам......... Crazy

# 25
  • Мнения: 3 216
Ох и днес имам плюс+400 гр. НАправоооо  ooooh! Цяла нощ сьнувам ,че се тегля на кантара,ама не му виждам цифрите. От днес сьм на П.Отивам да забьркам едно кексче на МВ и е ви дочитам. Вчера и оня ден беше такьв зверски глад,изядох де що имаше. Най-много ядох краставици и домати,та се надявам тоя плюс да е задьржана вода.

Лек ден на всички и никакви плюсове. Hug Praynig

# 26
  • Мнения: 2 069
Добро утро  Laughing
тия дни съм малко несериозна  Embarassed пропуснах П дните
но пак свалям  Laughing
Умирам от студ cold  а вие   newsm78 сигурно е нормално

# 27
  • Мнения: 995
Добро утро,

Момичета имам нужда от съвет- втора сутрин се будя с отекло лице. Очите ми са подути, направо ми е различна физиономията.
Досега съм правила 5дни ударен, 5ПЗ + 5П. От днес пак трябва да съм на ПЗ. От началото на смесения (за 10 дни)съм свалила само 0,5кг, но от вчера съм отгоре Rolling Eyes
Предполагам, че задържам течности, какъв диуретичен чай да пия? Или да спирам, да не си повредя бъбреците... Thinking

# 28
  • Мнения: 210
Добро утро, момичета !
Днес при мен май е тръгнал и 7 кг да си отива, но ще видим най-добре утре.
На всички, които нямат търпение ще кажа , че бързата работа срам за майстора - народа го е казал. За къде сте се разбързали. Искате бързо да ни напуснете , ли що  ли?
Калака , нормално е да ти е студено. Енергията отива за разграждане на поетата храна. Ще премине, не се притеснявай.
А това с жаждата май е общ проблем - и при мен е така.

И благодаря на Вещи за новата прекрасна тема !

КатКа да не си прекалила със солените храни или пък намали колата лайт. Някои момичета се бяха оплакали , че след вечери , обилно поляти с Кола лайт на следващата сутрин са подпухнали. Пък за диуретични чайове не знам никога не съм ползвала.

# 29
  • Мнения: 225
Здравейте дами,
След като вчера разглеждах снимките Ви със затъен дъх и почти цялото ми интернет време мина в това, имам чувството, че съм Ви познавала от години. 

Искам и аз да ви се представя       
Казвам се Росица, на 38 г /как се извъртяха само/ 160 см и вече 79.500 кг
А и да ви почерпя, че днес имам рожден ден  /този празник започна леко да ме  натъжава/
     
 newsm38
Весел и спорен ден

Помощ: копирах снимки, форматирах, какво ли не ги правих и не мога да ги поставя тук. Моля нека някой да ми посвети от времето си да ме научи МММММООООООООЛЛЛЯЯЯЯЯЯЯ

Общи условия

Активация на акаунт